Виталий Левченко "Нефтчи" билан хайрлашди. Бу ҳақда фарғоналиклар расмий телеграм-канали хабар берди.
Ўзбекистон Олимпия терма жамоаси ва Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Тимур Кападзе фаолиятини Водийда давом эттиришга яқин турибди.
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби билан Суперлигада ғалаба қозонган Виталий Левченко катта эҳтимол билан жамоани тарк этади.
"Сўғдиёна" дарвозабони Милан Митрович билан хайрлашганини эълон қилди.
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби Ўзбекистон Суперлигасида муддатидан аввал чемпионликни расмийлаштирди.
"Насаф"нинг ғалабасиз серияси давом этади.
Қирғиз Республикаси ва "Андижон" клуби дарвозабони Эржан Токотаев Суперлига 28-тури доирасидаги "Қизилқум" - "Андижон" ўйинида чап тиззасидан жароҳат олган эди.
Эртага, 24 ноябрь куни ўтказиладиган Элит Чемпионлар лигаси 5-тури доирасидаги "Насаф" – "Трактор" учрашуви олдидан мусобақа расмийлари ҳамда ҳар икки жамоа вакиллари иштирокида йиғилиш ўтказилди.
"Андижон" куни кеча Максим Шацкихни истеъфога чиқарганини эълон қилган эди.
"Пахтакор" Суперлига 29-турида "Насаф"ни Тошкентда мағлуб этди - 1:0.
Қаршининг "Насаф" клуби ўта омадсиз даврни ўтказмоқда.
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби 24 йил деганда Суперлигада чемпион бўлишга яқин турибди.
Айни пайтга келиб "Нефтчи" – "Қизилқум" учрашувига бўлган қизиқиш ниҳоятда юқори бўлгани сабабли, сотувга чиқарилган чипталар бугуннинг ўзидаёқ тўлиқ сотиб бўлингани ҳақида хабар берилган эди.
Хабарингиз бор, "Нефтчи" 22 ноябрь куни соат 16:15 да Ўзбекистон Суперлигаси 29-тур учрашуви доирасида Фарғона шаҳридаги "Истиқлол" марказий стадионида Навоийнинг "Қизилқум" клубини қабул қилади.