Олий лиганинг 18-туридан сўнг юзага келган кичик танаффус туфайли, "Нефтчи" футболчиларига маълум муддатга дам берилганди.
Киритилди: 16:30, 02.09.2014. Ўқилди: 3476 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 19:19, 01.09.2014. Ўқилди: 5243 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 16:13, 31.08.2014. Ўқилди: 4259 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 00:17, 29.08.2014. Ўқилди: 6751 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Киритилди: 14:35, 27.08.2014. Ўқилди: 3975 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 15:14, 26.08.2014. Ўқилди: 5943 марта. Фикрлар сони: 40 та.
Киритилди: 09:53, 24.08.2014. Ўқилди: 4032 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 20:57, 23.08.2014. Ўқилди: 4991 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 23:18, 22.08.2014. Ўқилди: 3253 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 20:59, 21.08.2014. Ўқилди: 3878 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бунёдкор”нинг энг тажрибали футболчиси Павел Бугало бугун 40 ёшга тўлди.
Киритилди: 20:51, 21.08.2014. Ўқилди: 4017 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Давралар оралиғида жамоамизга таклиф этилган украиналик ҳужумчи Руслан Качур қисқа фурсат ичида наманганлик мухлислар қалбидан жой олишга улгурди.
Киритилди: 16:43, 20.08.2014. Ўқилди: 3424 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун соат 15:00дан бошлаб икки соат мобайнида “Бунёдкор”нинг янги легионер футболчилари мухлислар билан мулоқотга киришадилар.
Киритилди: 09:49, 20.08.2014. Ўқилди: 4697 марта. Фикрлар сони: 4 та.
“Бунёдкор” ФКда жамоа олдида турган долзарб масалаларга бағишланган йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 22:42, 18.08.2014. Ўқилди: 3905 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча бўлиб ўтган Олий лиганинг 16-турида «Сўғдиёна» Самарқандда "Динамо" устидан ғалаба қозонди. Ўйиндаги ғалабани олиб келган тўпга муаллифлик қилган Ориф Мамажонов билан суҳбатлашдик.
Киритилди: 19:26, 16.08.2014. Ўқилди: 4298 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Мавсум бошида “Машъал” клубига келиб қўшилган ҳимоячи Ғиёс Комилов қисқа вақт ичида муборакликларнинг асосий таркиб вакиллига айланди.
Киритилди: 20:05, 13.08.2014. Ўқилди: 3007 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун «Машъал» ПФК да жамоанинг навбатдаги тўрт йиллик режалари тузиб чиқилди.
Киритилди: 12:50, 13.08.2014. Ўқилди: 3375 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Хориждаги узоқ йиллик фаолиятидан сўнг юртимизга қайтган Азиз Ибрагимов “Андижон” сафида ўйнашни бошлади.
Киритилди: 10:59, 13.08.2014. Ўқилди: 3873 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Гарчи, 2013 йил "Гулистон" учун муваффақиятсиз якунланган бўлсада, жамоа бир қатор янги номларни кашф этди, дейиш мумкин. Маҳоратли ҳимоячи Бобурбек Акбаров сўзимизга мисол бўла олади.
Киритилди: 15:54, 12.08.2014. Ўқилди: 6901 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча фестиваль ўз ниҳоясига етди ва унда ёш “қалдирғочлар” ўзбек футболи мактабининг довруғини барча иштирокчиларга намойиш этишди!
Киритилди: 13:00, 11.08.2014. Ўқилди: 3934 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон чемпионатининг июнь ва июль ойларидаги энг яхши футболчиси ва мураббийини аниқлаш бўйича ОАВ ходимлари, журналистлар ўртасида ўтказилган сўровнома 1-5 август кунлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 11:18, 10.08.2014. Ўқилди: 4334 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага олий лигада 15-тур учрашувларига старт берилади. "Андижон" ўз майдонида "Қизилқум" билан куч синашади.
Киритилди: 16:25, 08.08.2014. Ўқилди: 3713 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Аввал хабар берганимиздек, “Бунёдкор” футбол мактабининг 2002 йилда таваллуд топган болалардан иборат жамоаси Жанубий Кореянинг Хвасеонг шаҳрига жўнаб кетган.
Киритилди: 14:33, 07.08.2014. Ўқилди: 4356 марта. Фикрлар сони: 2 та.