Эртага “аждарлар” билан баҳс олиб борадиган “Ал Файсалий” клуби ниҳоят Қаршига етиб келди.
Киритилди: 20:33, 29.01.2018. Ўқилди: 2709 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аввал хабар берганимиздек, “Ал Файсалий” клуби футболчилари ва расмий делегацияси, бугун кечки пайт Қаршига етиб келишди.
Киритилди: 20:06, 29.01.2018. Ўқилди: 3093 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага бўладиган “Насаф” – “Ал Файсалий” учрашуви олдидан бугун матбуот анжумани ва ўйинолди расмий машғулотлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 15:50, 29.01.2018. Ўқилди: 2874 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Марказий” стадионимизнинг анжуманлар залида ОЧЛ-2018 плей-офф доирасидаги “Насаф” – “Ал Файсалий” учрашуви олдидан матбуот анжуманининг дастлабки қисми бўлиб ўтди.
Киритилди: 15:41, 29.01.2018. Ўқилди: 4273 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Айни пайтда Қарши шаҳрида қор ёғиши давом этмоқда.
Киритилди: 15:40, 29.01.2018. Ўқилди: 2242 марта. Фикрлар сони: 1 та.
30 январ куни бўладиган “Насаф” – “Ал Файсалий” учрашувига чипталар сотуви давом этмоқда.
Киритилди: 11:13, 28.01.2018. Ўқилди: 2982 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун U-23 терма жамоамиз Осиё чемпионати финал учрашувида, Вьетнам терма жамоаси билан баҳслашди. Учрашувда терма жамоамиз катта ирода кўрсатиб, ғалаба қозонди!
Киритилди: 17:54, 27.01.2018. Ўқилди: 3813 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Аввал хабар қилганимиздек, 30 январ куни “Марказий” стадионда “Насаф” – “Ал Файсалий” учрашуви бўлиб ўтади. Учрашув соат 16:00да бошланади.
Киритилди: 17:27, 25.01.2018. Ўқилди: 3362 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бунгача Фарғонанинг “Нефтчи” жамоасида тўп сурган умидли ярим ҳимоячи Абдужамол Исроилов, энди клубимиз шарафини ҳимоя қилади.
Киритилди: 20:49, 23.01.2018. Ўқилди: 7579 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун "Насаф" ФК матбуот хизмати вакили - Ренат Эрназаров ҳаётида катта йўқотиш бўлди. У кишининг оталари бугун 86 ёшда ҳаётдан кўз юмдилар.
Киритилди: 13:04, 22.01.2018. Ўқилди: 2644 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Туркияда ўқув йиғин машғулотларини давом эттираётган “аждарлар” бугун яна бир назорат учрашувида майдонга тушишди.
Киритилди: 19:31, 21.01.2018. Ўқилди: 4412 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:12, 20.01.2018. Ўқилди: 3026 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 23:51, 17.01.2018. Ўқилди: 3242 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 13:25, 16.01.2018. Ўқилди: 3848 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 17:37, 15.01.2018. Ўқилди: 5636 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:03, 12.01.2018. Ўқилди: 4717 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 07:49, 10.01.2018. Ўқилди: 2297 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 09:27, 09.01.2018. Ўқилди: 2807 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 18:50, 08.01.2018. Ўқилди: 9685 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Киритилди: 13:34, 08.01.2018. Ўқилди: 3446 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 16:02, 07.01.2018. Ўқилди: 4480 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:23, 04.01.2018. Ўқилди: 12036 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 14:59, 26.12.2017. Ўқилди: 4504 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўртоқлик учрашуви.
Киритилди: 16:59, 22.12.2017. Ўқилди: 2889 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 14:54, 22.12.2017. Ўқилди: 2233 марта. Фикрлар сони: 1 та.