Ўзбекистон миллий терма жамоасининг 27 август куни бошланадиган навбатдаги йиғинига “Насаф”нинг олти нафар футболчиси иштирок этади.
Киритилди: 06:09, 20.08.2015. Ўқилди: 7546 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Севимли жамоаларини қўллаб-қувватлаш мақсадида “Насаф” ишқибозлар клубининг бир гуруҳ аъзолари кеча Қаршидан водийга қараб йўлга чиқишган эди.
Киритилди: 11:18, 16.08.2015. Ўқилди: 3688 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Қарши шаҳрида Олий лиганинг навбатдаги учрашуви “Насаф” ва “Олмалиқ” жамоалари ўртасида бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:08, 08.08.2015. Ўқилди: 4692 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Насаф” – “Олмалиқ” учрашуви чипталари эртага, 8 августь куни “Марказий” стадион кассаларида сотувга чиқарилади.
Киритилди: 16:31, 07.08.2015. Ўқилди: 3749 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Насаф” футбол мактабининг икки нафар тарбияланувчиси – Жасур Жумаев ва Шоҳмалик Комилов Ўзбекистон U-16 терма жамоаси сафида Хитойга йўл олишмоқда.
Киритилди: 11:51, 07.08.2015. Ўқилди: 3338 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жасур Абдураимов бошчилигидаги Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси 7-13 август кунлари Япониянинг Хиросима шаҳрида ўтказиладиган турнирда иштирок этади.
Киритилди: 10:40, 07.08.2015. Ўқилди: 4244 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча қисқа таътилдан сўнг “Насаф” футбол мактабини 2001-2002-2003 йилларда туғилган ёш футболчилар ўз қароргоҳига йиғилишди.
Киритилди: 16:08, 06.08.2015. Ўқилди: 2940 марта. Фикрлар сони: 1 та.
2 августь кун футбол бўйича Ўзбекистон миллий чемпионати 2-давра баҳсларига старт берилади.
Киритилди: 15:55, 01.08.2015. Ўқилди: 3822 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Давралар оралиғида қисқа муддатли таътилни ўтказиб, кейинги даврага тайёргарлик кўраётган “Насаф” жамоаси айни кунларда Қарши шаҳридаги ўз қароргоҳида машғулотлар олиб бормоқда.
Киритилди: 11:02, 27.07.2015. Ўқилди: 5019 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Иккинчи даврага Қарши шаҳрида ҳозирлик кўраётган “Насаф” футболчилари эртага Тошкентда Ғузорнинг “Шўртан” жамоаси билан ўртоқлик учрашувини ўтказишади.
Киритилди: 12:18, 24.07.2015. Ўқилди: 3980 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Айтиш жоиз, айни дамда хоразмлик кўплаб иқтидорли футболчилар мамлакатимизнинг етакчи жамоалари сафида тўп суришаётир.
Киритилди: 08:44, 20.07.2015. Ўқилди: 4463 марта. Фикрлар сони: 2 та.
17 июлдан бошлаб “Насаф” футболчилари мамлакат чемпионати иккинчи даврасига тайёргарликни бошлади.
Киритилди: 11:13, 18.07.2015. Ўқилди: 4347 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қаршининг “Насаф” жамоаси футболчилари қисқа муддатли ёзги таътилдан қайтишди.
Киритилди: 13:51, 16.07.2015. Ўқилди: 4382 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Кеча ёшлар лигасининг 13-тури доирасида “Насаф” ўринбосарлари ўз майдонларида “Динамо” футболчилари билан куч синашишда ва ушбу беллашувнинг 65-дақиқасидан Кенжа Тўраев майдонда ҳаракат қила бошлади.
Киритилди: 11:16, 19.06.2015. Ўқилди: 4662 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Якшанба куни Тошкентда олий лига доирасида “Бунёдкор”га қарши майдонги чиққан "Насаф" футболчилари ўйин якунланиши билан Қаршига қайтишган эди.
Киритилди: 12:59, 10.06.2015. Ўқилди: 4541 марта. Фикрлар сони: 1 та.
21 апрель ОЧЛ-2015 “D” гуруҳи 5-тур доирасида Эроннинг Табриз шаҳри “Тракторсозий” клубини 2:1 ҳисобида мағлубиятга учратган “аждарлар” кеча юртимизга қайтиб келишди.
Киритилди: 08:43, 23.04.2015. Ўқилди: 4402 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Табризда бўладиган учрашувга “Насаф” бош мураббийи қуйидаги футболчиларни жалб этди.
Киритилди: 14:04, 19.04.2015. Ўқилди: 4388 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Мавсумлар оралиғида "Насаф" таркибига келиб қўшилган украиналик футболчи Александр Каблаш Олий лигада 3 та учрашувда майдонга чиқиб, икки бор рақиб дарвозасини ишғол этди.
Киритилди: 16:55, 06.04.2015. Ўқилди: 3732 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча “Насаф” футболчилари “Қўқон-1912” жамоаси устидан йирик ғалабага эришиб, турнир жадвалидаги мавқеларини мустаҳкамлашди.
Киритилди: 15:09, 03.04.2015. Ўқилди: 3790 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Замонавий футбол шундай кўриниш олганки, ўзбекистонлик футбол мухлислари ўзимизнинг футболчилардан кўра Европада тўп сурадиганларни яхшироқ танийди.
Киритилди: 09:35, 31.03.2015. Ўқилди: 5154 марта. Фикрлар сони: 13 та.
12 март куни Фарғонанинг “Нефтчи” клуби мавсум олдидан таркибга янги жалб қилинган футболчиларни кенг оммага расман таништирди.
Киритилди: 23:12, 13.03.2015. Ўқилди: 4889 марта. Фикрлар сони: 2 та.
6 март куни Ўзбекистон футбол федерациясида 2014 йилнинг энг яхшиларини тақдирлаш маросими бўлиб ўтди. Унга кўра энг яхши ёш футболчи номинациясида ғолиблик Ислом КЕНЖАБОЕВга насиб этди.
Киритилди: 10:36, 11.03.2015. Ўқилди: 4612 марта. Фикрлар сони: 6 та.
20 февраль куни “Насаф” футбол клуби тақдимот маросими ўтказгани ҳақида хабар берган эдик. Ана шу тақдимот маросими сўнггида жамоа бош мураббийи Рўзиқул Бердиев журналистлар ва мухлисларнинг кўплаб саволларига жавоб берди.
Киритилди: 11:42, 22.02.2015. Ўқилди: 6181 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Бугун “Насаф” жамоаси ўз сафига қўшиб олган янги футболчиларни таништирув маросимини ўтказди.
Киритилди: 17:08, 20.02.2015. Ўқилди: 5548 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Хабарингиз бор, 25 февраль куни жамоамиз Осиё чемпионлари лигаси баҳслари доирасида мавсумнинг илк расмий учрашувини ўтказади. ОЧЛ баҳсларида 26 нафар футболчи жамоамиз шарафини ҳимоя қиладиган бўлди.
Киритилди: 23:27, 18.02.2015. Ўқилди: 6297 марта. Фикрлар сони: 18 та.