Бугун Жиззах футбол маҳорат мактабида замонавий футзал залининг очилиш маросими ўтказилди.
Киритилди: 23:04, 08.05.2022. Ўқилди: 1171 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Россия Премьер-лигасининг 28-турида ҳамюртимиз Остон Ўрунов тўп сураётган "Уфа" клуби ўз майдонида "Ростов" футболчиларини қабул қилди.
Киритилди: 18:19, 08.05.2022. Ўқилди: 1343 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Про лига 7-тури доирасидаги «Андижон» – «Машъал» (2:1) баҳсидан кейин меҳмонлар бош мураббийи Дилявер Ваниев фикрларини билдирди.
Киритилди: 18:05, 08.05.2022. Ўқилди: 939 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport TV телеканали бугун — 8 май, якшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 15:09, 08.05.2022. Ўқилди: 3497 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 7-туридан ўрин олган «Насаф» — «Пахтакор» учрашувида «Қарши Марказий» стадиони учун ушбу мавсумдаги рекорд томошабинлар ташрифи қайд этилди.
Киритилди: 13:21, 08.05.2022. Ўқилди: 9262 марта. Фикрлар сони: 35 та.
FUTBOL TV телеканали бугун — 8 май, яшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:14, 08.05.2022. Ўқилди: 9166 марта. Фикрлар сони: 2 та.
ЎзПФЛ расмий телеграм-канали орқали Суперлига 10 ва 11-турларининг бошланиш вақтларини эълон қилди.
Киритилди: 01:07, 08.05.2022. Ўқилди: 1527 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 7-туридан ўрин олган “Насаф” – “Пахтакор” беллашувидан кейин мезбонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев учрашув ҳақида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 01:03, 08.05.2022. Ўқилди: 2083 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 7-туридан ўрин олган "Насаф" - "Пахтакор" учрашувида юзага келган эътиборга молик вазиятларни қуйидаги видеода томоша қилишингиз мумкин.
Киритилди: 01:01, 08.05.2022. Ўқилди: 1825 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Насаф" билан Қаршидаги беллашувдан сўнг "Пахтакор" бош мураббийи ўйин хусусида фикрларини билдирди.
Киритилди: 23:36, 07.05.2022. Ўқилди: 1289 марта. Фикрлар сони: 0 та.
18 май куни Тошкентда Италия ва Ўзбекистон футболи афсоналари учрашуви ўтказилиши ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 23:09, 07.05.2022. Ўқилди: 4527 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 7-тури доирасида «Насаф» клуби ўз майдонида «Пахтакор»ни қабул қилиб, дурангга имзо чекди.
Киритилди: 22:26, 07.05.2022. Ўқилди: 2344 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 7-тури доирасида АГМК клуби ўз майдонида «Сўғдиёна»ни қабул қилиб, иродали ғалабага эришди.
Киритилди: 21:58, 07.05.2022. Ўқилди: 1317 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 21:52, 07.05.2022. Ўқилди: 3219 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 7-тури доирасидаги марказий учрашув дея эътироф этилган "Насаф" — "Пахтакор" учрашуви якунланди.
Киритилди: 21:00, 07.05.2022. Ўқилди: 2081 марта. Фикрлар сони: 74 та.
“Андижон” – “Машъал” (2:1) ўртасидаги учрашувдан кейин меҳмонлар устози Дилявер Ваниев матбуот анжуманида қатнашди.
Киритилди: 20:28, 07.05.2022. Ўқилди: 975 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:26, 07.05.2022. Ўқилди: 990 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Жорий йилнинг июн ойида юртимиз майдонларида бўлиб ўтадиган U-23 Осиё кубоги ўйинларига тайёргарлик ишлари қизғин давом этмоқда.
Киритилди: 20:23, 07.05.2022. Ўқилди: 1285 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 7-тури доирасидаги марказий учрашувлардан бири Олмалиқда бўлиб ўтди.
Киритилди: 20:15, 07.05.2022. Ўқилди: 963 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 7-тури доирасидаги "Насаф" — "Пахтакор" учрашуви асосий таркиблари маълум.
Киритилди: 18:23, 07.05.2022. Ўқилди: 1841 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ўзбекистон U-15 миллий терма жамоаси 11-15-май кунлари Хорватияда бўлиб ўтадиган "Влатко Маркович" U-15 халқаро турнирида иштирок этади.
Киритилди: 10:58, 07.05.2022. Ўқилди: 1367 марта. Фикрлар сони: 0 та.
FUTBOL TV телеканали бугун — 7 май, шанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 08:35, 07.05.2022. Ўқилди: 10857 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Sport TV телеканали бугун — 7 май, шанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 05:00, 07.05.2022. Ўқилди: 7522 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон Суперлигаcининг 7-туридан ўрин олган “Навбаҳор” - “Бунёдкор” (2:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида мезбонлар бош мураббийи Самвел Бабаян иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 03:54, 07.05.2022. Ўқилди: 1390 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун, 7 май Суперлига 7-туридан ўрин олган АГМК - "Сўғдиёна" учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 03:43, 07.05.2022. Ўқилди: 1245 марта. Фикрлар сони: 0 та.