Ўзбекистон миллий терма жамоаси ҳимоячиси Виталий Денисов Қатарга қарши ЖЧ–2018 турнирига саралаш босқичи 7-турида иштирок эта олмайди.
Киритилди: 11:26, 27.03.2017. Ўқилди: 14318 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўзбекистон кубогидан ўрин олган "Истиқлол" - "Машъал" (0:5) ўйинидан сўнг, меҳмонлар футболчиси Абдуллоҳ Олимов ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 18:05, 26.03.2017. Ўқилди: 6848 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ОЧЛ 3-турида «Бунёдкор» ўз майдонида Эроннинг «Зоб-Оҳан» клубига мағлуб бўлди (0:2).
Киритилди: 11:19, 21.03.2017. Ўқилди: 8923 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон терма жамоаси Сурия билан ЖЧ саралаш ўйинини ўтказиш учун Малайзияга етиб келди.
Киритилди: 11:11, 20.03.2017. Ўқилди: 17580 марта. Фикрлар сони: 11 та.
«Машъал» футболчиси Зафар Тўраев «Шўртан» (2:0) клубига қарши ўйиндан сўнг ўз фикрларини айтди.
Киритилди: 17:30, 19.03.2017. Ўқилди: 7555 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси собиқ ҳимоячиси Саҳоб Жўраев айни пайт фаолиятини футзалда давом эттиряпти.
Киритилди: 14:34, 19.03.2017. Ўқилди: 11445 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лигадан ўрин олган "Навбаҳор" - "Нефтчи" (1:1) ўйинидан сўнг, наманганлик футболчилар ўз фикрларини айтишди.
Киритилди: 12:43, 18.03.2017. Ўқилди: 9396 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўз вақтида Ўзбекистон клубларида ўйнаган беларуслик икки футболчи келишилган ўйинларда қатнашган деб топилди.
Киритилди: 12:30, 18.03.2017. Ўқилди: 14614 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Самарқанднинг «Динамо» клуби бир йиллик танаффусдан сўнг олий лигага қайтди.
Киритилди: 18:06, 15.03.2017. Ўқилди: 8022 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Якшанба куни Эрон про-лигасида 23-тур ўйинларига якун ясалди.
Киритилди: 11:27, 15.03.2017. Ўқилди: 9785 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ЖЧ–2018 турнирига саралаш босқичи иккинчи даврасини 23 март куни Сурияга қарши ўйин билан бошлайди.
Киритилди: 11:55, 14.03.2017. Ўқилди: 18680 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси аъзоси Сардор Рашидовнинг оиласида қиз фарзанд дунёга келди.
Киритилди: 17:20, 12.03.2017. Ўқилди: 10493 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага "Навбаҳор" Олий лиганинг 2-турида «Қизилқум» меҳмони бўлади.
Киритилди: 21:17, 09.03.2017. Ўқилди: 7408 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентнинг «Бунёдкор» клуби ҳимоячиси Акром Комилов «Maydon» нашрига интервью бериб, феъл-атворини ўзгартиргани ҳақида гапирди.
Киритилди: 14:52, 04.03.2017. Ўқилди: 8970 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бу футболчи фаолиятини ўтган асрнинг 90-йилларида Ҳаққулободнинг «Соҳибкор» жамоасида бошлаган.
Киритилди: 20:26, 03.03.2017. Ўқилди: 8140 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Пахтакор» яримҳимоячиси Шерзод Каримов Олий лига 1-туридан ўрин олган «Қизилқум» (3:1) клубига қарши ўйиндан сўнг, ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 19:00, 03.03.2017. Ўқилди: 8167 марта. Фикрлар сони: 3 та.
ОФК 2017 йилги Осиё Чемпионлар Лигасида ёрқин ўйини билан ажралиб туриши кутилаётган, 23 ёшгача бўлган 23 нафар истеъдодли футболчини эътироф этди.
Киритилди: 18:05, 02.03.2017. Ўқилди: 8543 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Футболчининг энг катта душмани - жароҳат. У шу туфайли маълум муддат севимли касбидан йироқлашади.
Киритилди: 11:26, 26.02.2017. Ўқилди: 5296 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбек футболида қишки трансферлар бозорининг энг шов-шувли ва бироз кутилмаган воқеаси «Пахтакор» ярим ҳимоячиси Жалолиддин Машариповга боғлиқ бўлди.
Киритилди: 11:34, 22.02.2017. Ўқилди: 11846 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Шу кунларда Тошкент вилоятининг «Олмалиқ» клуби Анталияда янги мавсумга тайёргарлик кўряпти. Виктор Кумиков шогирдлари йиғин доирасида ўртоқлик ўйинларига ҳам эътибор қаратишяпти.
Киритилди: 07:44, 22.02.2017. Ўқилди: 14069 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Киритилди: 12:49, 20.02.2017. Ўқилди: 11385 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 11:55, 19.02.2017. Ўқилди: 9393 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 11:00, 08.02.2017. Ўқилди: 13265 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 12:37, 07.02.2017. Ўқилди: 6208 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 17:58, 06.02.2017. Ўқилди: 6582 марта. Фикрлар сони: 1 та.