Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган «Пахтакор» - «Бунёдкор» (5:0) учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманинг биринчи қисмида меҳмонлар устози Вадим Абрамов иштирок этди.
Киритилди: 23:38, 19.06.2020. Ўқилди: 4175 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 5-тур доирасидаги "Қўқон-1912" - "Қизилқум" учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида меҳмонлар устози Тачмурод Агамуродов қатнашди.
Киритилди: 22:11, 19.06.2020. Ўқилди: 2429 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон суперлигаси 5-тур доирасидаги "Қўқон-1912" - "Қизилқум" учрашувидан кейинги матбуот анжуманинг биринчи қисмида мезбонлар устози Бахтиёр Ашурматов иштирок этди.
Киритилди: 22:07, 19.06.2020. Ўқилди: 1677 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 21:58, 19.06.2020. Ўқилди: 4611 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Қўқондаги “Марказий” стадионда Coca Cola суперлигасининг 5-туридан ўрин олган "Қўқон-1912" - "Қизилқум" жамолари ўртасидаги учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:11, 19.06.2020. Ўқилди: 3504 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 19:59, 19.06.2020. Ўқилди: 2138 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 19:28, 19.06.2020. Ўқилди: 3115 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 18:27, 19.06.2020. Ўқилди: 2711 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 14:38, 19.06.2020. Ўқилди: 5018 марта. Фикрлар сони: 0 та.
23-июн – 4-июл кунлари Тошкентда Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси учун навбатдаги ўқув-машғулот йиғини ташкил этилади.
Киритилди: 14:26, 19.06.2020. Ўқилди: 1649 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 13:36, 19.06.2020. Ўқилди: 1400 марта. Фикрлар сони: 0 та.
20-июн куни Суперлигада 5-тур учрашувлари давом эттирилади. Наманганнинг “Навбаҳор” клуби ўз майдонида “Бухоро” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 13:24, 19.06.2020. Ўқилди: 3117 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport TV телеканали бугун — 19 июнь, жума куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 13:21, 19.06.2020. Ўқилди: 4623 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Futbol TV телеканали бугун — 19 июнь, жума куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 13:20, 19.06.2020. Ўқилди: 8792 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Суперлигада 5-тур ўйинлари старт олади. Бизни бир-бирдан қизиқарли бўлган иккита учрашув кутиб турибди.
Киритилди: 13:10, 19.06.2020. Ўқилди: 2662 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Аёллар футболи бўйича янги мавсум старт олишига ҳам саноқли кунлар қолди.
Киритилди: 00:13, 19.06.2020. Ўқилди: 2024 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Осиё Футбол Конфедерациясида шу йилнинг октябрь ойида Ўзбекистонда ўтказиладиган U-19 ёшлар ўртасидаги Осиё чемпионати финал босқичига қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 00:10, 19.06.2020. Ўқилди: 3345 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Про-лига янги мавсумига тайёргарлик кўраётган Самарқанднинг «Динамо» жамоаси чемпионат старти олдидан ўртоқлик учрашувида майдонга тушди.
Киритилди: 22:05, 18.06.2020. Ўқилди: 1941 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ҳимоячи Виталий Денисов «Ротор» сафини тарк этди. Бу ҳақда волгаградликлар расмий сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 19:53, 18.06.2020. Ўқилди: 4616 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 18:19, 18.06.2020. Ўқилди: 3776 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Сурхондарё вилоятдаги эпидимиологик вазият ва коронавирус инфекцияси тарқалиб кетишининг олдини олиш мақсадида, жорий йилнинг 16-июнь санасидан Термиз шаҳрига кириш – чиқиш тўхтатилди ва карантин чоралари кучайтирилди.
Киритилди: 17:52, 18.06.2020. Ўқилди: 3752 марта. Фикрлар сони: 0 та.
U19 Осиё чемпионатида Ўзбекистон ёшлари Индонезия, Камбожа ва Эрон жамоалари билан биргаликда "A" гуруҳидан жой олди.
Киритилди: 17:15, 18.06.2020. Ўқилди: 4069 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Aввал хабар берганимиздек, ЎФA Ижроия қўмитасининг навбатдаги йиғилишида ўтган давр мобайнида амалга оширилган ишлар бўйича умумий ҳисобот тингланди.
Киритилди: 17:07, 18.06.2020. Ўқилди: 4486 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 08:09, 18.06.2020. Ўқилди: 3381 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport TV телеканали бугун — 18 июнь, пайшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 06:59, 18.06.2020. Ўқилди: 5907 марта. Фикрлар сони: 0 та.