Киритилди: 08:44, 08.02.2012. Ўқилди: 12493 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Озарбойжоннинг www.azerisport.com сайтининг ёзишича, "Нефтчи" клуби ҳужумчиси Баҳодир Насимов Ўзбекистон миллий терма жамоасининг Японияга қарши ўтадиган ЖЧ-2014 саралаш баҳсига таклиф этилган.
Киритилди: 22:28, 06.02.2012. Ўқилди: 13614 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Бугун «Спорт» телеканалининг «Футбол шарҳи» дастурининг жонли эфирида чиқиш қилган Вадим Абрамов олимпия терма жамоасининг олдида турган вазифалар ва режалар ҳақида айтиб ўтди.
Киритилди: 21:36, 06.02.2012. Ўқилди: 13696 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Япония-Ўзбекистон учрашувига чиқарилган чипталарнинг барчаси сотиб бўлинди. Бу ҳақда ЎФФ расмий твиттери хабар бермоқда.
Киритилди: 16:33, 01.02.2012. Ўқилди: 15289 марта. Фикрлар сони: 19 та.
Ўзбекистон терма жамоаси (аралаш) БААда йиғин давомида ўзининг барча (Кувайт, "Динамо" ва БААга қарши ўртоқлик учрашувларида мағлубият аламини тортишга мажбур бўлди. Энг ёмони, бу учала учрашувда вакилларимиз рақиблар дарвозасига умуман йўл топа олишмади.
Киритилди: 21:57, 29.01.2012. Ўқилди: 16935 марта. Фикрлар сони: 98 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ҳужумчиси Александр Гейнрих ўз Твиттери орқали ҳозирги кунда нима учун терма жамоа сафида эканидан ҳайратдалигини айтиб ўтди:
Киритилди: 13:07, 28.01.2012. Ўқилди: 18754 марта. Фикрлар сони: 34 та.
Эртага Ўзбекистон миллий терма жамоаси Москванинг "Динамо" клуби билан ўртоқлик учрашувида майдонга тушади. Ушбу ўйин "Динамо" клуби расмий сайти — fcdynamo.ru орқали видеотрансляция қилиниши режалаштирилган. Ўйин Тошкент вақти билан соат 15:00да бошланади.
Киритилди: 22:30, 26.01.2012. Ўқилди: 17808 марта. Фикрлар сони: 6 та.