25-29 март кунлари Наманганда Ўзбекистон, Уганда, Тожикистон ва Қирғизистон миллий жамоалари иштирокида ташкиллаштирилган Navruz Cup-2022 халқаро турнири Сречко Катанец шогирдлари ғалабаси билан якунланганидан яхши хабардорсиз.
Кеча Наманганда ўтказилган "Navruz Cup-2022" турнири якунланди.
Уганда миллий жамоаси бош мураббийи Милутин Средоевич Ўзбекистонга қарши бўлиб ўтган учрашувдан сўнг матбуот анжуманида иштирок этиб, ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Ўзбекистон миллий жамоаси бош мураббийи Сречко Катанец Угандага қарши бўлиб ўтган ўйин (4:2) борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
"Navruz Cup-2022" турнири финали Ўзбекистон - Уганда учрашуви видеошарҳини қуйида томоша қилишингиз мумкин.
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг Угандага қарши ўйинида (4:2) Элдор Шомуродов рақиблар дарвозасига 3 та тўп киритди.
Россия Футбол Иттифоқи директори Андрей Лексаков журналистларга Россия терма жамоаси яқин келажакда ўртоқлик ўйинлари ўтказиши мумкин бўлган жамоалар ҳақида гапириб берди.
Бугун "Navruz cup-2022" халқаро ўртоқлик турнири мусобақасининг финал босқичи бўлиб ўтади.
Уганда терма жамоасига қарши ўйин олдидан миллий терма жамоамизнинг машғулотларидан видеолавҳа.
Navruz Cup—2022 халқаро турнири доирасида Наманганда бўлиб турган Ўзбекистон миллий жамоаси аъзолари ҳашарда иштирок этди.
Ўзининг ёрқин ўйинлари билан «Машъал» ҳамда «Пахтакор» мухлислари эътирофига сазовор бўлган футболчи Шерзод Темиров жорий йил бошида Эроннинг «Персеполис» клуби аъзосига айланганидан яхши хабардорсиз.
Наманганда бўлиб ўтган Navruz Cup-2022 халқаро мусобақасининг ярим финал босқичи доирасида Ўзбекистон миллий жамоаси Қирғизистон билан тўқнаш келиб, 3:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Қирғизистон терма жамоаси бош мураббийи Александр Крестинин Navruz Cup мусобақаси доирасида Ўзбекистонга қарши бўлиб ўтган ўйин (1:3) борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
"Navruz Cup-2022" турнири доирасидан ўрин олган Ўзбекистон - Қирғиз Республикаси учрашуви видеошарҳини қуйида томоша қилишингиз мумкин.