Ўзбекистон миллий терма жамоаси Дубайдаги йиғин давомида Фаластинга қарши ўртоқлик ўйини ўтказмоқда.
Киритилди: 18:45, 13.12.2014. Ўқилди: 4217 марта. Фикрлар сони: 20 та.
Ўзбекистон ва Фаластин терма жамоалари ўртасида 13 декабрь куни бўлиб ўтадиган ўртоқлик учрашувини Муҳаммад Ал Заруний бошчилигидаги БААлик ҳакамлар бригадаси бошқариб боради.
Киритилди: 11:01, 12.12.2014. Ўқилди: 4571 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 28 декабрь куни Ироқ терма жамоасига қарши иккинчи ўртоқлик учрашувида майдонга тушади.
Киритилди: 19:10, 11.12.2014. Ўқилди: 5815 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ва «Ал Шааб» (БАА) клуби ўртасидаги ўртоқлик учрашуви ўтказилмади.
Киритилди: 18:59, 11.12.2014. Ўқилди: 4762 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг "Аш-Шаъб" (БАА)га қарши бугун бўлиб ўтиши лозим бўлган назорат учрашуви ўтказилмайдиган бўлди. Бу ҳақда журналист Аброр Имомхўжаев ўзининг Твиттери орқали хабар тарқатди.
Киритилди: 17:33, 10.12.2014. Ўқилди: 13258 марта. Фикрлар сони: 378 та.
Айни кунларда Дубай шаҳрида навбатдаги йиғинини ўтказаётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси 10 декабрь куни БААнинг «Ал Шааб» клубига қарши ўртоқли ўйинини ўтказади.
Киритилди: 15:27, 10.12.2014. Ўқилди: 4037 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Киритилди: 12:31, 10.12.2014. Ўқилди: 3519 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААда ўтказилаётган ўқув-машғулот йиғини режасига кўра 10 декабрда Кувайт терма жамоаси билан ўртоқлик ўйини ўтказиши лозим эди. Аммо бу ўйин ўтказилмайдиган бўлди.
Киритилди: 18:31, 09.12.2014. Ўқилди: 4926 марта. Фикрлар сони: 33 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоасиниг 10 декабрь куни Кувайт терма жамоасига қарши бўлиб ўтиши режалаштирилган ўртоқлик ўйини ўтказилмаслиги мумкин
Киритилди: 07:38, 06.12.2014. Ўқилди: 5258 марта. Фикрлар сони: 31 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси Янги Зеландиянинг "Окленд Сити" жамоаси билан назорат учрашувини ўтказди (0:0). "Окленд" бош мураббийи Рамон Трибулиеткс ўйиндан кейин ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 00:29, 05.12.2014. Ўқилди: 4160 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси Янги Зеландиянинг "Окленд Сити" жамоаси билан назорат учрашувини ўтказди (0:0). "Окленд" сардори Иван Вицелич ўйиндан кейин ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 00:10, 05.12.2014. Ўқилди: 4874 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси Янги Зеландиянинг "Окленд Сити" жамоаси билан назорат учрашувини ўтказди. Учрашувда ҳисоб очилмади.
Киритилди: 23:40, 04.12.2014. Ўқилди: 5641 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси танаффусдан кейин дастлабки назорат учрашувини ўтказди. Клублар ўртасидаги Жаҳон чемпионатига тайёргарлик кўраётган Янги Зеландиянинг "Окленд Сити" жамоасига қарши ўйинда ҳисоб очилмади.
Киритилди: 20:21, 04.12.2014. Ўқилди: 8055 марта. Фикрлар сони: 30 та.
Навбатдаги йиғинни БААнинг Дубай шаҳрида ўтказаётган миллий терма жамоамиз бугун Янги Зеландиянинг "Окланд Сити" клуби билан назорат учрашуви ўтказди.
Киритилди: 17:52, 04.12.2014. Ўқилди: 10192 марта. Фикрлар сони: 485 та.
Навбатдаги йиғинни БААнинг Дубай шаҳрида ўтказаётган миллий терма жамоамиз бугун Янги Зеландиянинг "Окланд" клуби билан назорат учрашуви ўтказади.
Киритилди: 12:43, 04.12.2014. Ўқилди: 4603 марта. Фикрлар сони: 22 та.
Ўзбекистон милий терма бугун Дубайда Янги Зеландиянинг "Окленд Сити" жамоасига қарши назорат учрашувини ўтказади. "Окленд" ҳужумчиси Де Врис баҳс олдидан ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 10:37, 04.12.2014. Ўқилди: 3547 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон милий терма бугун Дубайда Янги Зеландиянинг "Окленд Сити" жамоасига қарши назорат учрашувини ўтказади. "Окленд" сардори Иван Вицелич баҳс олдидан ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 10:14, 04.12.2014. Ўқилди: 4373 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси эртага, 4 декабрь куни БААнинг Дубай шаҳрида Янги Зеландиянинг "Окленд Сити" клубига қарши назорат учрашувини ўтказади.
Киритилди: 20:34, 03.12.2014. Ўқилди: 5880 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоасининг 20 декабрь кунига белгиланган Иорданияга қарши ўртоқлик учрашуви 21 декабрь кунига кўчирилиши мумкин. Бу ҳақда Иорданиянинг alghad.com сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 12:24, 02.12.2014. Ўқилди: 4360 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Александр Волков Ўзбекистон миллий терма жамоасининг ёрдамчи мураббийи этиб тайинланди.
Киритилди: 13:33, 27.11.2014. Ўқилди: 3859 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Киритилди: 13:54, 29.10.2014. Ўқилди: 5604 марта. Фикрлар сони: 19 та.
Миллий терма жамоамиз тўққиз кун давомида Қатар ва БААда ташкил этилган ўқув-машғулот йиғини ва унинг доирасидаги ўртоқлик ўйинларини якунлаб, Тошкентга қайтиб келди.
Киритилди: 20:01, 19.10.2014. Ўқилди: 7130 марта. Фикрлар сони: 23 та.
ОК-2015 финал босқичи баҳсларига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси декабрь ойида БААнинг Дубай шаҳрида иккита йиғин ўтказади.
Киритилди: 12:55, 16.10.2014. Ўқилди: 7192 марта. Фикрлар сони: 18 та.
Ўзбекистон терма жамоаси Абу-Дабида БАА билан ўртоқлик учрашувини ўтказди ва 4:0 ҳисобида ғалаба қозонди. Ушбу ўйинда киритилган голлар ва хавфли вазиятларнинг видеолавҳасини қуйида томоша қилишингиз мумкин.
Киритилди: 08:04, 15.10.2014. Ўқилди: 12943 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистонга қарши ўртоқлик ўйинидан кейин матбуот анжуманида иштирок этган БАА бош мураббийи Маҳди Али қуйидагиларни таъкидлаб ўтди:
Киритилди: 07:49, 15.10.2014. Ўқилди: 6607 марта. Фикрлар сони: 10 та.