Суперлиганинг 27-туридан ўрин олган “Қизилқум” – АГМК учрашувининг видеошарҳини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Киритилди: 00:59, 25.10.2018. Ўқилди: 1606 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 27-туридан ўрин олган “Бухоро” — “Металлург” учрашувининг видеошарҳини томоша қилинг.
Киритилди: 00:26, 25.10.2018. Ўқилди: 1844 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 27-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” — “Насаф” учрашувининг видеошарҳини томоша қилинг.
Киритилди: 00:23, 25.10.2018. Ўқилди: 2339 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 27-туридан ўрин олган “Насаф” — “Суғдиёна” учрашувининг видеошарҳини томоша қилинг.
Киритилди: 00:18, 25.10.2018. Ўқилди: 2380 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 27-туридан ўрин олган “Бунёдкор” – “Пахтакор” учрашуви якунига етди.
Киритилди: 00:16, 25.10.2018. Ўқилди: 2670 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 27-турини сафарда “Бухоро” жамоасига қарши ўтказган “Металлург” кичик ҳисобда имкониятни бой бериб қўйди.
Киритилди: 22:31, 24.10.2018. Ўқилди: 1440 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун, 24 октябрь куни Ўзбекистон Суперлигасининг 27-тури якунига етди.
Киритилди: 22:09, 24.10.2018. Ўқилди: 2662 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 27-туридан ўрин олган “Бухоро” – “Металлург” (1:0) учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Андрей Шипилов матбуот анжуманида иштирок этиб, ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 21:50, 24.10.2018. Ўқилди: 1260 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун, 24 октябрь куни Ўзбекистон Суперлигаси 27-тури доирасида чемпионлик учун курашаётган «Пахтакор» жамоаси сафарда «Бунёдкор»га қарши майдонга тушиб, 2:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 21:14, 24.10.2018. Ўқилди: 3029 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бухоро” - “Металлург” учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Улуғбек Бақоев ўйин борасида қуйидагича фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 21:04, 24.10.2018. Ўқилди: 1657 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 27-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Нефтчи” ўйинидан кейинги матбуот анжуманинг биринчи қисмида “Нефтчи” бош мураббийи Баҳром Ҳайдаров иштирок этди.
Киритилди: 20:38, 24.10.2018. Ўқилди: 1767 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Гап-сўзларга қараганда, кейинги мавсум миллий чемпионатимиз формати яна ўзгартирилар экан.
Киритилди: 20:35, 24.10.2018. Ўқилди: 1739 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлига 27-туридан ўрин олган “Бунёдкор” – “Пахтакор” учрашувидан сўнг меҳмонлар мураббийи Шота Арвеладзе ўйиндан кейинги матбуот анжуманида иштирок этиб, ўзбек футболидаги иқтидорлилар ҳақида гапирди.
Киритилди: 20:23, 24.10.2018. Ўқилди: 1735 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 27-тўридан ўрин олган баҳсда “Бухоро” ўз майдонида “Металлург”ни мағлуб этди. Шу тариқа Боқоев шогирдлари мағлубиятли серияга чнк қўйди.
Киритилди: 19:50, 24.10.2018. Ўқилди: 1750 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:49, 24.10.2018. Ўқилди: 3047 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 27-туридан ўрин олган “Қўқон1912” ва “Нефтчи” баҳси бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:49, 24.10.2018. Ўқилди: 1879 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 27-туридан ўрин олган “Бухоро” ва “Металлург” баҳси бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 17:37, 24.10.2018. Ўқилди: 1712 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 27-туридан ўрин олган “Бунёдкор” ва “Пахтакор” баҳси бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 17:36, 24.10.2018. Ўқилди: 2363 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 27-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” ва “Нефтчи” баҳси бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 16:48, 24.10.2018. Ўқилди: 1330 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Суперлигада 27-тур учрашувлари бўлиб ўтади. Кун доирасидан ўрин олган учрашувларда қуйидаги расмий шахслар фаолият олиб боришади.
Киритилди: 16:14, 24.10.2018. Ўқилди: 1636 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 27-туридан ўрин олган “Қизилқум” – АГМК (2:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида жамоамиз бош мураббийи Ҳамиджон Актамов баҳс ҳақида тўхталди.
Киритилди: 10:28, 24.10.2018. Ўқилди: 1604 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 27-туридан ўрин олган “Қизилқум” – АГМК (2:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида меҳмонлар бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов беллашув ҳақида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 10:27, 24.10.2018. Ўқилди: 1718 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 27-турида мухлислар "Бунёдкор" ва "Пахтакор" ўртасидаги Тошкент дербисига гувоҳ бўлишади.
Киритилди: 09:41, 24.10.2018. Ўқилди: 2016 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 27-туридан ўрин олган учрашувлардавом эттирилади. Бу турда мухлислар яна Тошкент дербиси гувоҳига айланишади.
Киритилди: 09:27, 24.10.2018. Ўқилди: 2504 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун бўлиб ўтган "Насаф" - "Сўғдиёна" (3:0) учрашувининг статистикасини эътиборларингизга ҳавола қиламиз.
Киритилди: 23:28, 23.10.2018. Ўқилди: 2181 марта. Фикрлар сони: 1 та.