АГМК – “Нефтчи” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Баҳром Ҳайдаров қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 22:46, 15.09.2018. Ўқилди: 3082 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 23-туридан ўрин олган “Бунёдкор” ва “Бухоро” ўртасидаги баҳс якунланди.
Киритилди: 22:16, 15.09.2018. Ўқилди: 3097 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 23-туридан ўрин олган АГМК ва “Нефтчи” учрашуви ниҳоясига етди. Мазкур учрашув Хамиджон Актамов шогирдларининг кичик ҳисобдаги ғалабаси билан якунланди.
Киритилди: 20:01, 15.09.2018. Ўқилди: 2910 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 23-туридан ўрин олган “Бунёдкор” ва “Бухоро” ўртасидаги баҳс бошланмоқда.
Киритилди: 19:29, 15.09.2018. Ўқилди: 2461 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 23-туридан ўрин олган АГМК ва “Нефтчи” ўртасидаги баҳс бошланмоқда.
Киритилди: 17:19, 15.09.2018. Ўқилди: 1972 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча "Локомотив" жамоаси Суперлиганинг 23-тури доирасида "Металлург"га қарши сафар баҳсини ўтказди.
Киритилди: 16:55, 15.09.2018. Ўқилди: 5262 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" ҳимоячиси “Навбаҳор" билан учрашув ҳақида фикрларини айтиб ўтди.
Киритилди: 16:12, 15.09.2018. Ўқилди: 2735 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 23-тури доирасидаги учрашувлардан бири Тошкентда “Бунёдкор” ва “Бухоро” жамоалари ўртасида ўтади.
Киритилди: 14:04, 15.09.2018. Ўқилди: 2267 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Металлург" – "Локомотив" учрашувидан сўнг мезбонлар устози Андрей Шипилов қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 22:51, 14.09.2018. Ўқилди: 1925 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Металлург" – "Локомотив" учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Андрей Фёдоров қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 22:50, 14.09.2018. Ўқилди: 3341 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун, 14 сентябрь куни Наманган шаҳридаги “Марказий” стадионда Суперлиганинг марказий ўйини дея таърифланаётган “Навбаҳор” ҳамда “Пахтакор” ўртасида учрашув бўлиб ўтди.
Киритилди: 22:34, 14.09.2018. Ўқилди: 5620 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун Суперлиганинг 23-тур доирасида “Металлург” – “Локомотив” учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 22:33, 14.09.2018. Ўқилди: 2572 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 2-босқич 1-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Пахтакор” учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Шота Арвеладзе матбуот анжуманида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:28, 14.09.2018. Ўқилди: 10301 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Бугун Суперлиганинг 23-тур доирасида “Металлург” – “Локомотив” учрашуви бўлиб ўтди. Унда меҳмонлар 0:1 ҳисобида ғалабага эришдилар.
Киритилди: 22:07, 14.09.2018. Ўқилди: 2414 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:54, 14.09.2018. Ўқилди: 6767 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Айни вақтда Наманган шаҳридаги “Марказий” стадионда Суперлиганинг 23-туридан ўрин олган марказий “Навбаҳор” – “Пахтакор” учрашуви бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 21:26, 14.09.2018. Ўқилди: 3688 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Эртага Тошкентдаги “Миллий” стадионда “Бунёдкор” ҳамда “Бухоро” жамоалари ўртасида ўйин бўлиб ўтади.
Киритилди: 20:19, 14.09.2018. Ўқилди: 2001 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 23-туридан ўрин олган “Металлург” ва “Локомотив” учрашуви якунланди.
Киритилди: 20:03, 14.09.2018. Ўқилди: 2453 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 23-туридан ўрин олган “Навбаҳор” ва “Пахтакор” ўйни бошланмоқда.
Киритилди: 19:00, 14.09.2018. Ўқилди: 3617 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 23-туридан ўрин олган “Металлург” ва “Локомотив” ўйни бошланмоқда.
Киритилди: 17:34, 14.09.2018. Ўқилди: 2758 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор"нинг бразилиялик легионери бугунги учрашув арафасида фикрларини билдирди.
Киритилди: 15:39, 14.09.2018. Ўқилди: 2117 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" бош мураббийи Шота Арвеладзе Намангандаги учрашувдан аввал фикрларини айтиб ўтди.
Киритилди: 15:25, 14.09.2018. Ўқилди: 2168 марта. Фикрлар сони: 1 та.
20 кун давом этган миллий терма жамоа мавзусига якун ясаш ўлароқ, Pepsi Суперлига жамоалари бугундан ўзларининг асосий кураш майдонларига чиқишади.
Киритилди: 15:25, 14.09.2018. Ўқилди: 3966 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 23-тур учрашувлари давом этади. Кеча қуйи олтиликда жойлашган жамоалар ўртасида 2 та учрашув бўлиб ўтди.
Киритилди: 10:48, 14.09.2018. Ўқилди: 3739 марта. Фикрлар сони: 5 та.
“Сўғдиёна” – “Қизилқум” учрашувидан сўнг мезбонлар устози Сергей Лушчан қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 23:52, 13.09.2018. Ўқилди: 1967 марта. Фикрлар сони: 2 та.