Айни пайтда онлайн тарзида бронза медалларига эгалик қилаётган "Навбаҳор" расман чемпионлик курашидан чиқиб кетмаган.
Киритилди: 12:26, 04.11.2018. Ўқилди: 8441 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Ўзбекистон Суперлигаси 29-тур “Суғдиёна” АГМК ўйини бўлиб ўтади. Мазкур баҳс олдидан майдон эгалари футболчиси Сардор Азимов ўчрашув ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 09:23, 04.11.2018. Ўқилди: 2288 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 08:29, 04.11.2018. Ўқилди: 2319 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Ўзбекистон Суперигаси 29-тур ўйинлари старт олади.
Киритилди: 08:22, 04.11.2018. Ўқилди: 2385 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Pepsi Суперлига 29 -тур доирасида “Сўғдиёна” ўз майдонида АГМК жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 22:11, 03.11.2018. Ўқилди: 4792 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:01, 03.11.2018. Ўқилди: 2084 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Россияда ўтган ҳафтанинг энг муҳим воқеаси Москванинг «Спартак» клуби бош мураббийи Массимо Карреранинг ишдан олингани бўлди.
Киритилди: 08:24, 03.11.2018. Ўқилди: 8666 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 08:21, 03.11.2018. Ўқилди: 2024 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Сариқ карточкалари сони тўрттага етган ва навбатдаги тур ўйинларини ўтказиб юбориши лозим бўлган футболчилар рўйхатини маълум қилинди.
Киритилди: 21:31, 02.11.2018. Ўқилди: 2589 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 23:06, 01.11.2018. Ўқилди: 3527 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугунги учрашувнинг энг яхши ўйинчиси сифатида эътироф этилган Жавоҳир Сиддиқов қуйидаги фикрларни айтди.
Киритилди: 23:01, 01.11.2018. Ўқилди: 3296 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" - "Навбаҳор" жамоалари ўртасидаги учрашувидан сўнг ўтказилган матбуот анжуманида жамоамиз бош мураббийи Андрей Канчельскис ва посбонимиз Акбар Тўраевлар иштирок этишди.
Киритилди: 22:14, 01.11.2018. Ўқилди: 3825 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:11, 01.11.2018. Ўқилди: 2947 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:08, 01.11.2018. Ўқилди: 2467 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлига 28 турдан ўрин олган “Бухоро”-“Бунёдкор” учрашувидан сўнг жамоамиз бош мураббийи Улуғбек Бақоев ўйин борасидаги фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:04, 01.11.2018. Ўқилди: 2398 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлигасининг 28-туридан ўрин олган "Бухоро" - "Бунёдкор" (0-2) ўйинидан сўнг "қалдирғочлар" устози Миржалол Қосимов ўйин ҳақида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 21:54, 01.11.2018. Ўқилди: 2636 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 20:09, 01.11.2018. Ўқилди: 3924 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 28-туридана ўрин олган “Пахтакор” ва “Навбаҳор ўйини бўлиб ўтди.
Киритилди: 20:00, 01.11.2018. Ўқилди: 4051 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 28-туридан ўрин олган “Бухоро” – “Бунёдкор” ўйини бўлиб ўтди. Унда меҳмонлар сўнги дақиқаларда ғалабани илиб кетди
Киритилди: 19:57, 01.11.2018. Ўқилди: 4501 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 28-туридан ўрин олган “Бухоро” ва “Бунёдкор” ўйини бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 17:26, 01.11.2018. Ўқилди: 3157 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 17:07, 01.11.2018. Ўқилди: 2721 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 28-туридан ўрин олган “Пахтакор” ва “Навбаҳор” ўйини бошланмоқда жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 17:05, 01.11.2018. Ўқилди: 3084 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси миллий чемпионатимизда фаолият олиб бораётган ҳакамларнинг профессионал даражасини ошириб, уларнинг маҳоратини сайқаллаб бориш, Суперлига, Про-лига ва Кубок баҳсларида ҳалол ҳакамликни таъминлаш мақсадида бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 11:38, 01.11.2018. Ўқилди: 1936 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Нефтчи” – АГМК учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 23:30, 31.10.2018. Ўқилди: 2035 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Локомотив"га қарши ўйинда "Металлург" таркибида энг яхши футболчи сифатида эътироф этилган Жавоҳир Илёсов ҳам ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 22:12, 31.10.2018. Ўқилди: 2125 марта. Фикрлар сони: 1 та.