“Navbahor”ning yangi mavsumdagi yetakchilaridan biri bo‘lishi kutilayotgan Oston Urunov deyarli “lochinlarning” qishki o‘quv-mashg‘ulotlarida qatnashmadi.
O‘runov OTJning uchta xorij yig‘inida ishtirok etdi. Oston Urunov va boshqa olimpiyachilar ham yurtimizga qaytib kelgan.
Urunov bugun “Navbahor”ning poytaxtdagi mashg‘ulotlarida ishtirok etadi. Kecha Oston “Navbahor”ning Toshkentdagi vaqtinchalik qarorgohiga yetib keldi.
Avvalroq, “Nasaf” vakili sanalgan futbolchi Islom Rashidxonovning “lochinlar” safiga o‘tishi haqida xabar bergandik. Futbolchining o‘zi ham “Navbahorga” o‘tishni xohlayotganini yashirmagandi.
Biroq uning transferi hozirgacha Qarshi jamoasidan sotib olinmadi va Rashidxonov “Nasaf”da qoladigan bo‘lmoqda. U ham ertaga Qashqadaryoga borib, “ajdarlar” bilan 1-tur o‘yiniga tayyorgarlik ko‘radi.
Kiritildi: 09:32, 04.03.2019.
O'qildi: 1894 marta.