Бугун, 27 февраль куни Тошкентда Бутунжаҳон бокс серияси доирасида бокс оқшоми ўтказилди.
Киритилди: 22:14, 27.02.2018. Ўқилди: 7006 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бугун, 27 февраль куни Тошкентдаги “Универсал” спорт мажмуасида “World Series of Boxing” доирасида Ўзбекистоннинг “Uzbek Tigers” ва Кубанинг “Cuba Domadores” жамоалари ўртасида бешта жанг бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:16, 27.02.2018. Ўқилди: 10154 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Айни пайтда Тошкентдаги “Универсал” спорт мажмуасида “World Series of Boxing” доирасида жанглар ўтказилмоқда.
Киритилди: 20:47, 27.02.2018. Ўқилди: 3216 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 20:26, 27.02.2018. Ўқилди: 3676 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Пойтахтимизда World Series of Boxing доирасида жанглар ўтказилмоқда. Ўзбекистоннинг Uzbek Tigers ва Кубанинг Cuba Domadores жамоалари ўртасидаги иккинчи жанг якунига етди.
Киритилди: 19:57, 27.02.2018. Ўқилди: 3105 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Пойтахтимизда World Series of Boxing доирасида жанглар ўтказилмоқда.
Киритилди: 19:28, 27.02.2018. Ўқилди: 3401 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон таэквондо ассоциациясига қарашли "Универсал" спорт мажмуасига мухлислар ташрифи давом этмоқда.
Киритилди: 18:53, 27.02.2018. Ўқилди: 2676 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Шаҳрам Ғиёсов профессионал боксдаги дебют жангини 10-март куни ўтказади
Киритилди: 11:53, 27.02.2018. Ўқилди: 3477 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Бутунжаҳон бокс серияларида Ўзбекистон шарафини ҳимоя қилаётган "Uzbek Tigers" жамоаси гуруҳдаги 2- учрашувда “Cuba Damodores” жамоасига қарши рингга кўтарилади.
Киритилди: 09:38, 27.02.2018. Ўқилди: 10644 марта. Фикрлар сони: 8 та.
«Uzbek Tigers» жамоаси боксчиларининг Термиз шаҳрида ўтиши режалаштирилган WSB таснифидаги жанглари пойтахт Тошкентга кўчирилгач, айрим нашрлар бунга ўз муносабатини билдирди.
Киритилди: 11:04, 26.02.2018. Ўқилди: 6672 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 16:26, 17.02.2018. Ўқилди: 11418 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 21:22, 16.02.2018. Ўқилди: 21317 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 20:47, 16.02.2018. Ўқилди: 6791 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 18:21, 16.02.2018. Ўқилди: 5765 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 09:33, 10.02.2018. Ўқилди: 12966 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 09:09, 10.02.2018. Ўқилди: 5818 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 09:58, 08.02.2018. Ўқилди: 3432 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, 10 февраль куни "Uzbek Tigers" жамоаси Кубада янги мавсумдаги илк учрашувини ўтказади.
Киритилди: 12:03, 05.02.2018. Ўқилди: 8009 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Кеча, 1 февраль куни Ҳиндистонда бокс бўйича “Indian Open” халқаро турнирининг финал учрашувлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 08:52, 02.02.2018. Ўқилди: 6659 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ҳиндистонда бўлиб ўтаётган бокс бўйича "India open" мусобақасида кеча бугун финал жанглари бўлиб ўтади.
Киритилди: 09:53, 01.02.2018. Ўқилди: 9926 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ҳиндистонда бўлиб ўтаётган бокс бўйича "India open" мусобақасида кеча ярим финалда етти нафар спортчимиз жанг қилиши ҳақида хабар қилгандик.
Киритилди: 09:25, 01.02.2018. Ўқилди: 6453 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ҳиндистонда бокс бўйича "India Open" турнири бўлиб ўтмоқда. Ушбу мусобақада Ўзбекистон терма жамоаси аъзолари ҳам иштирок этмоқдалар.
Киритилди: 10:18, 31.01.2018. Ўқилди: 6434 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бугун, 27 январь куни Халқаро бокс федерацияси(«AIBA»)нинг навбатдан ташқари конгресси бўлиб ўтди.
Киритилди: 16:47, 27.01.2018. Ўқилди: 10220 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Енгилмас ва нокаутчи боксчимиз Шоҳжаҳон Эргашев (11-0, 11 KOs) ўзининг навбатдаги жангини ҳам нокаут билан тугатди.
Киритилди: 08:21, 13.01.2018. Ўқилди: 22719 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Бу галги суҳбатдошимизнинг йиллар давомида қилган меҳнатлари ва чеккан машаққатлари секин-асталик билан ўз «мева»сини бериб келаётир.
Киритилди: 00:37, 19.12.2017. Ўқилди: 21548 марта. Фикрлар сони: 2 та.