Ўзбекистоннинг иккинчи рақамли ракетка устаси Фаррух Дўстов Қозоғистоннинг Остона шаҳрида ўтказилаётган «Челленжер» туркумига кирувчи мусобақаларнинг ҳам яккалик, ҳам жуфтлик баҳсларида чорак финалга чиқди. Соврин жамғармаси $75 мингга тенг мусобақанинг иккинчи босқичида дунёнинг 227-ракетка устаси Дўстов чехиялик Ян Мертл устидан 4:6, 7:6, 6:4 ҳисоби билан ғалаба қозонди.
Киритилди: 07:48, 20.02.2014. Ўқилди: 2855 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Моҳир теннисчимиз Фаррух Дўстов Профессионал теннисчилар уюшмаси – АТР мусобақалари тақвимига кирувчи “Челленжер” туркумидаги халқаро турнирда муваффақиятли қатнашмоқда.
Киритилди: 18:41, 19.02.2014. Ўқилди: 3006 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистоннинг иккинчи рақамли ракетка устаси Фаррух Дўстов Қозоғистоннинг Остона шаҳрида ўтказилаётган «Челленжер» туркумига кирувчи мусобақаларни ғалаба билан бошлади.
Киритилди: 08:02, 18.02.2014. Ўқилди: 2642 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Дунёнинг биринчи рақамли теннисчиси испаниялик Рафаэль Надаль 2016 йили Рио-де-Жанейро шаҳрида бўлиб ўтадиган Олимпиада баҳсларидаги иштироки ҳақида ҳали аниқ бир қарорга келмаганлигини айтиб ўтди.
Киритилди: 10:39, 16.02.2014. Ўқилди: 2970 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 17:57, 07.02.2014. Ўқилди: 3540 марта. Фикрлар сони: 1 та.