Ўзбекистон Суперкубоги учрашуви арафасида клуб раиси ўринбосари футболчилар билан мулоқот қилди.
Киритилди: 01:23, 26.02.2022. Ўқилди: 1442 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Футзал бўйича Биринчи лиганинг 2-тур иккинчи кун ўйинлари ниҳоясига етди.
Киритилди: 01:14, 26.02.2022. Ўқилди: 1134 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Футзал бўйича мамлакат чемпионати 8-турининг бешинчи кунги ўйинлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 01:11, 26.02.2022. Ўқилди: 1023 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Шерлар" Суперлига ва U-21 жамоалари таркибида майдонга тушадиган футболчиларни ПФЛ рўйхатидан ўтказди.
Киритилди: 01:06, 26.02.2022. Ўқилди: 4276 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси бош мураббийи Сречко Катанец Осиё кубоги-2023 саралаш босқичига ташланган қуръа борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:10, 25.02.2022. Ўқилди: 2930 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Хабарингиз бор, Усмон Тошев ўтган мавсум "Бухоро" клубида бош директор сифатида ишлади.
Киритилди: 22:00, 25.02.2022. Ўқилди: 2873 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 19:28, 25.02.2022. Ўқилди: 1352 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Металлург” қароргоҳидаги энг қайноқ, сўнгги янгиликларни эътиборингизга етказишда давом этамиз.
Киритилди: 17:48, 25.02.2022. Ўқилди: 1492 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон XXXI миллий чемпионат баҳслари бошланишига ҳам бир ҳафта вақт қолмоқда.
Киритилди: 17:43, 25.02.2022. Ўқилди: 910 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 17:32, 25.02.2022. Ўқилди: 1084 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Муборакнинг “Машъал” жамоаси ўзинг қишки йиғинини якунлади.
Киритилди: 17:18, 25.02.2022. Ўқилди: 1128 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Қиргулидаги "Нефтчи" СК стадионида фарғоналик футболчилар тест-нормативларни топширишди.
Киритилди: 17:15, 25.02.2022. Ўқилди: 942 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси мутахассислари Маъмур Саидкасимов, Бахтиёр Ширинов ҳамда Тецуя Цутида болалар футболига яратилган шароитлар билан яқиндан танишиш мақсадида Андижон вилоятида бўлиб туришибди.
Киритилди: 17:05, 25.02.2022. Ўқилди: 816 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЎФА томонидан мамлакатимизда ҳакамлик соҳасини ривожлантириш, футбол ҳакамлари малака ва салоҳиятини ошириш, ҳалоллик ва шаффофликни таъминлашга қаратилган тизимли ишлар мунтазам равишда амалга ошириб келинмоқда.
Киритилди: 15:07, 25.02.2022. Ўқилди: 1038 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport TV телеканали бугун — 25-февраль, жума куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 14:29, 25.02.2022. Ўқилди: 4259 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Маълум муддатдан кейин Суперлигага қайтган Фарғонанинг "Нефтчи" жамоаси янги мавсум учун ўз футболчиларини рўйхатдан ўтказди.
Киритилди: 12:43, 25.02.2022. Ўқилди: 1555 марта. Фикрлар сони: 0 та.
АГМК жамоаси қишки трансфер ойнасидаги навбатдаги келишувни амалга оширди.
Киритилди: 12:36, 25.02.2022. Ўқилди: 1782 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЎзПФЛ бош директори Диёр Имомхўжаев "Насаф" клуби билан боғлиқ вазият ҳақида ўз "Telegram" канали орқали маълумот берди.
Киритилди: 12:01, 25.02.2022. Ўқилди: 2540 марта. Фикрлар сони: 0 та.
2021 йилнинг 7 октябрь куни ФИФА Низоларни ҳал этиш палатаси “Насаф” футбол клуби ва франциялик футболчи Абделае Диаките ўртасидаги низоли вазият юзасидан қарор чиқарган эди.
Киритилди: 11:32, 25.02.2022. Ўқилди: 1599 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Насаф»нинг умидли кипери Абдувоҳид Неъматов «Дарвозабон - ярим жамоа» қабилидаги таърифга муносиб футболчи.
Киритилди: 11:00, 25.02.2022. Ўқилди: 1854 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 07:03, 25.02.2022. Ўқилди: 2838 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўз вақтида Украина ва Россия чемпионатларида тўп тепган Виталий Денисов ижтимоий тармоқлар орқали икки давлат ўртасида юз берган ҳарбий жангга ўз муносабатини билдирди.
Киритилди: 06:26, 25.02.2022. Ўқилди: 3693 марта. Фикрлар сони: 2 та.
FUTBOL TV телеканали бугун — 25 февраль, жума куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 05:00, 25.02.2022. Ўқилди: 5766 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Наманган шаҳридаги “Марказий” ўйингоҳ захира майдонида “Навбаҳор” футболчилари тест-нормативларни топширишди.
Киритилди: 23:37, 24.02.2022. Ўқилди: 959 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон суперлига мавсум-2022да 3та компания либосларидан фойдаланадиган бўлди.
Киритилди: 21:19, 24.02.2022. Ўқилди: 2276 марта. Фикрлар сони: 0 та.