Киритилди: 10:22, 17.02.2017. Ўқилди: 4246 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ОАВ ходимлари учун “Футбол қоидаларидаги ўзгаришлар” мавзусида семинар ўтказилди
3 февраль куни Ўзбекистон Футбол Федерацияси анжуманлар залида ОАВ ходимлари учун “Футбол  қоидаларидаги ўзгаришлар” мавсузида ўқув-амалий семинар бўлиб ўтди.
"Локомотив" вакиллари "Пахтакор-79" хотирасини ёд этишди
Ҳар йил 11 август куни "Пахтакор" стадиони ҳамда "Боткин" қабристонида афсонавий жамоа "Пахтакор-79" хотираси ёдга олинади. 1979 йилнинг 11 августида "Пахтакор" жамоасининг 17 нафар аъзоси авиаҳалокат туфайли ҳаётдан кўз юмганди.
Киритилди: 15:11, 11.08.2016. Ўқилди: 5641 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Авиаҳалокатга 37 йил тўлди
Бугун 1979 йил авиаҳалокатга учраган «Пахтакор»дан айрилганимизга 37 йил бўлди. Минскнинг «Динамо» клуби билан учрашувга йўл олган ўша жамоа аъзолари бу ўзлари учун сўнгги сафар бўлиши мумкинлигидан бехабар эдилар. Анъанага кўра, ҳар йилнинг 11 август санасида шонли жамоа вакиллари ёдга олинди.
Киритилди: 12:46, 11.08.2016. Ўқилди: 5433 марта. Фикрлар сони: 4 та.
"Бунёдкор" ҳам "Пахтакор-79"ни ёдга олди
Киритилди: 12:43, 11.08.2016. Ўқилди: 5108 марта. Фикрлар сони: 1 та.
UzReport TV ва ЎФФ ҳамкорлигида «Пахтакор-79» ҳақида фильм тайёрланди
UzReport TV ва ЎФФ ҳамкорлигида «Пахтакор» клубининг 1979 йили авиаҳалокатда қурбон бўлган футболчиларига бағишланган 11 дақиқалик фильм тайёрланди.
Киритилди: 12:12, 11.08.2016. Ўқилди: 6331 марта. Фикрлар сони: 1 та.