02/04 23:45 | Ньюкасл | - | Брентфорд | ||
02/04 23:45 | Борнмут | - | Ипсвич | ||
03/04 00:00 | Ливерпуль | - | Эвертон |
ЎзПФЛ янги мавсум олдидан Суперлига ҳамда Пролига клублари матбуот хизмати вакиллари учун семинар ташкил этди.
Киритилди: 15:10, 28.02.2025. Ўқилди: 406 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Лига янги мавсум олдидан Суперлига ва Пролига клубларининг хавфсизлик офицерлари учун семинар ўтказди.
Киритилди: 18:04, 27.02.2025. Ўқилди: 456 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 14:24, 22.02.2025. Ўқилди: 587 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ФИФАнинг Осиё ва Океания ҳудулари бўйича директори Баласингам Санжеван Ўзбекистон футбол ассоциациясига янги президент сайланиши муносабати билан ўз фикрини билдирди.
Киритилди: 14:19, 22.02.2025. Ўқилди: 1667 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси президенти лавозимига Ассоциация аъзолари томонидан келиб тушган номзодлар Сайлов қўмитаси аъзолари иштирокида Ассоциация Сайлов кодекси ва Уставига асосан мувофиқлик текширувидан ўтказилди.
Киритилди: 10:55, 22.02.2025. Ўқилди: 1673 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Бугун Ўзбекистон футбол ассоциацияси раҳбарияти ва ЎФА техник директори сифатида иш бошлаган Ги Киала иштирокида йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:41, 02.04.2024. Ўқилди: 661 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун “Навбаҳор” уй учрашувларини ўтказадиган “Марказий” стадионида йиғилиш ўтказилди.
Киритилди: 17:17, 29.03.2024. Ўқилди: 5846 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Президент Шавкат Мирзиёев ёшлар сиёсати ва спортни ривожлантириш бўйича таклифлар тақдимоти билан танишди.
Киритилди: 22:35, 06.04.2023. Ўқилди: 1342 марта. Фикрлар сони: 0 та.
23 январь куни ЎФАда Хитой футбол ассоциацияси вакиллари иштирокида учрашув бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:50, 23.01.2023. Ўқилди: 710 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Дубайда Жаҳон профессионал футбол лигалари ассоциациясининг 2022 йилги форуми бўлиб ўтди.
Киритилди: 17:26, 21.10.2022. Ўқилди: 1352 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мавсум стартига яқин қолгани сари «Бунёдкор» билан шартнома имзолаётган ёки амалдаги шартномасини узайтираётган футболчиларнинг сони ошиб бормоқда.
Киритилди: 17:35, 01.03.2021. Ўқилди: 3611 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Якунига етган ҳафта ЎзПФЛ учун алоҳида аҳамият касб этди.
Киритилди: 11:36, 07.12.2020. Ўқилди: 2903 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон футбол ассоциациясининг Осиё футбол конфедерацияси ва ФИФА билан алоқалари янада ривожланиб, тобора янги босқичга кўтарилиб бормоқда.
Киритилди: 22:50, 03.12.2019. Ўқилди: 2040 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Очиқ мулоқот тарзида ташкил этилган йиғилишда клублар бош мураббийлари, академиялар раҳбарлари, Профессионал футбол лигаси вакиллари мавжуд камчиликлар юзасидан ўз фикр-мулоҳазаларини билдиришди.
Киритилди: 22:44, 24.06.2019. Ўқилди: 2836 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Андижон вилоятида Ўзбекистон футбол ассоциацияси ҳамда Андижон вилояти футбол ассоциацияси билан ҳамкорликда ўтказилиши режалаштирилган "Заҳириддин Муҳаммад Бобур" номли Республика очик турнири бўлиб ўтаётгани ҳақида футбол мухлисларининг хабарлари бор.
Киритилди: 13:36, 09.07.2018. Ўқилди: 2279 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон тарихий сиймо ва қаҳрамонларга, улуғ аллома ва қомусий олимларга бой ўлка. Ўзбекистон футбол Ассоциацияси юртимиз ёшларини тарихий шахслар, аллома ва буюк сиймолар билан яқиндан таништиришна улар номи билан ўтказиладиган турли мусобақалар орқали амалга оширишга қарор қилди.
Киритилди: 16:44, 25.06.2018. Ўқилди: 5198 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аввалроқ Ўзбекистон Суперлигасида иштирок этувчи клублар маркетинг ходимлари тажриба орттириш учун Японияга жўнаб кетишгани ҳақида хабар берилган эди.
Киритилди: 14:20, 10.02.2018. Ўқилди: 2647 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Яна бир йилдан сўнг жаҳонга машҳур «FIFA 19» симулятори яратилади.
Киритилди: 19:27, 28.11.2017. Ўқилди: 4330 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бугун “Бухоро” стадионига, Осиё Футбол Конфедерациясининг стратегик режалаштириш, маркетинг ва инфратузилма масалалари бўйича йўриқчиси Эльнур Мамедов, ЎФФ маркетинг бўлими бошлиғи Бахтиёр Маметов ҳамроҳлигида ташриф буюрди.
Киритилди: 20:00, 16.10.2017. Ўқилди: 3540 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 10:22, 17.02.2017. Ўқилди: 4246 марта. Фикрлар сони: 1 та.
3 февраль куни Ўзбекистон Футбол Федерацияси анжуманлар залида ОАВ ходимлари учун “Футбол қоидаларидаги ўзгаришлар” мавсузида ўқув-амалий семинар бўлиб ўтди.
Киритилди: 12:04, 03.02.2017. Ўқилди: 3961 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ҳар йил 11 август куни "Пахтакор" стадиони ҳамда "Боткин" қабристонида афсонавий жамоа "Пахтакор-79" хотираси ёдга олинади. 1979 йилнинг 11 августида "Пахтакор" жамоасининг 17 нафар аъзоси авиаҳалокат туфайли ҳаётдан кўз юмганди.
Киритилди: 15:11, 11.08.2016. Ўқилди: 5641 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун 1979 йил авиаҳалокатга учраган «Пахтакор»дан айрилганимизга 37 йил бўлди. Минскнинг «Динамо» клуби билан учрашувга йўл олган ўша жамоа аъзолари бу ўзлари учун сўнгги сафар бўлиши мумкинлигидан бехабар эдилар. Анъанага кўра, ҳар йилнинг 11 август санасида шонли жамоа вакиллари ёдга олинди.
Киритилди: 12:46, 11.08.2016. Ўқилди: 5433 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ҳар йили 11 август санасида футбол жамоатчилиги афсонавий “Пахтакор” жамоасини ёдга олади.
Киритилди: 12:43, 11.08.2016. Ўқилди: 5108 марта. Фикрлар сони: 1 та.
UzReport TV ва ЎФФ ҳамкорлигида «Пахтакор» клубининг 1979 йили авиаҳалокатда қурбон бўлган футболчиларига бағишланган 11 дақиқалик фильм тайёрланди.
Киритилди: 12:12, 11.08.2016. Ўқилди: 6331 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Асосий сахифа |
© STADION.UZ Гувоҳнома №0917. Берилган санаси: 02.12.2013. Муассис: «OSIYO KABEL» МЧЖ. Бош муҳаррир: Бўронов Олимхўжа Азимхўжа ўғли. Таҳририят манзили: 100057, Тошкент шаҳри, Уста Ширин 125. E-mail: admin@stadion.uz Барча ҳуқуқлар ҳимояланган. Сайт материалларидан тўлиқ ёки қисман фойдаланилганда веб-сайт манзили кўрсатилиши шарт. Блогдаги материаллар учун блог эгаси, хабарлар остидаги фикрлар учун фойдаланувчининг ўзи жавобгар. |