Янги мавсумга жиддий равишда тайёршарлик олиб бораётган “Қўқон-1912” жамоасининг етакчи футболчиларидан бир Қувондиқ Рўзиев, мавсум олдидан ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 10:17, 07.03.2019. Ўқилди: 2852 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:33, 07.03.2019. Ўқилди: 2227 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага соат 17:00 да Навоий шаҳридаги “Ёшлар спорт мажмуаси” стадионида “Қизилқум” – “Андижон” учрашуви билан мамлакат XXVIII миллий чемпионати ўйинлари старт олади.
Киритилди: 07:32, 07.03.2019. Ўқилди: 3148 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV ва UZREPORT TV телеканалларининг 7 март кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг.
Киритилди: 04:25, 07.03.2019. Ўқилди: 9853 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эскидан легионер футболчиларимиз ҳақида ёзишни ёқтираман. Хориждаги вакилларимиз иштирокидаги ўйинларни имкон борича қолдирмай кўриб боришга ҳаракат қиламан. Тан оламан, кўп ҳолларда бу мен учун ўзимизнинг миллий чемпионатга нисбатанда бирмунча қизиқроқ туюлади.
Киритилди: 23:35, 06.03.2019. Ўқилди: 5334 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, 8 март, жума куни футбол бўйича Ўзбекистон Суперлигасининг 2019 йилги мавсуми старт олади.
Киритилди: 23:29, 06.03.2019. Ўқилди: 5342 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун 6 март куни Ахборот ва оммавий коммуникациялар агентлиги пресс-холлида “Ўзбек футболини ривожлантиришнинг бугунги ҳолати: ютуқ ва муаммолар” мавзусида матбуот анжумани ташкил этилди.
Киритилди: 22:12, 06.03.2019. Ўқилди: 1499 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ўзбекистон Президенти Администрацияси ҳузуридаги Ахборот ва оммавий коммуникациялар агентлигида “Ўзбек футболини ривожлантиришнинг бугунги ҳолати: ютуқ ва муаммолар” мавзусида матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:49, 06.03.2019. Ўқилди: 4656 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Киритилди: 22:08, 06.03.2019. Ўқилди: 1328 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:00, 06.03.2019. Ўқилди: 1917 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:32, 06.03.2019. Ўқилди: 1621 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 21:15, 06.03.2019. Ўқилди: 4842 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 20:32, 06.03.2019. Ўқилди: 3950 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 20:25, 06.03.2019. Ўқилди: 2625 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” футбол мактаби тарбияланувчиси Шароф Муҳитдинов мавсум олдидан ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 20:18, 06.03.2019. Ўқилди: 1613 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 20:12, 06.03.2019. Ўқилди: 3942 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Навбаҳор”нинг навбатдаги машғулоти якунига етганидан сўнг, биз 3 йиллик танаффусдан кейин яна наманганликлар сафига қайтган маҳоратли ярим ҳимоячи Азим Аҳмедов билан суҳбат уюштирдик.
Киритилди: 18:33, 06.03.2019. Ўқилди: 2440 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон суперлигасининг биринчи туридан ўрин олган «Пахтакор» ва «Локомотив» жамоалари ўртасидаги учрашувнинг қолдирилишига ПФЛ қарши бўлга
Киритилди: 18:07, 06.03.2019. Ўқилди: 6100 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Coca Cola Суперлига-2019 1-тур учрашувлари доирасидан ўрин олган “Пахтакор” — “Локомотив” учрашуви 8 март, жума куни бўлиб ўтиши белгиланган эди.
Киритилди: 14:26, 06.03.2019. Ўқилди: 5597 марта. Фикрлар сони: 14 та.
“Бунёдкор” “Оқ-тепа”га қарши навбатдатдаги назорат учрашувини ўтказди.
Киритилди: 14:15, 06.03.2019. Ўқилди: 2795 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, Суперлиганинг 1-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Қўқон-1912” учрашуви Тошкентнинг ТТЙМИ стадионига кўчирилган.
Киритилди: 14:06, 06.03.2019. Ўқилди: 4817 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлиганинг 1-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Қўқон-1912” учрашуви расман Тошкент шаҳрида бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:11, 06.03.2019. Ўқилди: 3862 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Локомотив” футбол клуби ўз мухлисларини хурсанд қилмоқчи.
Киритилди: 12:29, 06.03.2019. Ўқилди: 2531 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Навбаҳор” янги мавсум олдидан футболчиларни таништириш маросимини ўтказмоқчи эди.
Киритилди: 12:02, 06.03.2019. Ўқилди: 3375 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Юртимизда футбол бўйича янги мавсум бошланиш арафасида.
Киритилди: 11:36, 06.03.2019. Ўқилди: 3810 марта. Фикрлар сони: 10 та.