Пайшанба куни бўлиб ўтадиган “Қўқон-1912” – “Сўғдиёна” учрашуви учун чипталар сотувга чиқди.
Киритилди: 19:19, 03.11.2015. Ўқилди: 3538 марта. Фикрлар сони: 10 та.
5 ноябрь куни Қўқондаги “Марказий” ўйингоҳида Олий лига 29-тур доирасидаги “Қўқон-1912” – “Сўғдиёна” учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 18:22, 03.11.2015. Ўқилди: 2532 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Бугун Олий лиганинг 29-тури олдидан Тошкентда "Локомотив" ва "Машъал" ёшлари баҳси бўлиб ўтди. Унда "темирйўлчилар" йирик ҳисобда имкониятни бой берди.
Киритилди: 18:21, 03.11.2015. Ўқилди: 2905 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Украина чемпионатининг 12-турида Ўзбекистон миллий терма жамоаси ярим ҳимоячиси Санжар Турсунов тўп сурадиган Полтаванинг “Ворскла” клуби меҳмонда “Александрия” жамоасига қарши майдонга тушди.
Киритилди: 18:15, 03.11.2015. Ўқилди: 2743 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Машъал" Олий лиганинг 29-турини Тошкентда "Локомотив"га қарши ўтказади. Бу ўйинга жамоамиз тайёргарликни пойтахтда олиб бормоқда.
Киритилди: 18:12, 03.11.2015. Ўқилди: 2458 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Машъал" Олий лиганинг сўнгги икки турини энди ўтказади. Эртага "Локомотив"га қарши ва сўнгги турда "Насаф" билан учрашувни ўтказиб юборадиган бир неча футболчиларимиз бор.
Киритилди: 17:55, 03.11.2015. Ўқилди: 2749 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий Лига 29-тур учрашувларини бошқариб борадиган ҳакам ва назоратчилар номи маълум бўлди. Мазкур тур учрашувлари 4-5 ноябрь кунлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 17:45, 03.11.2015. Ўқилди: 2976 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Барчангизга маълум, UZREPORT телеканали ЕЧЛ трансляциясини олиб кўрсатиш имконига эга бўлган. Ҳўш, бугун қайси баҳс намойиш этилади?
Киритилди: 14:06, 03.11.2015. Ўқилди: 9524 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон чемпионлигини ҳал қилиши кутилаётган "Насаф" - "Пахтакор" ўйини "Спорт" телеканали орқали жонли трансляция қилиниши кутилмоқда.
Киритилди: 12:17, 03.11.2015. Ўқилди: 7400 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Якунланган ҳафтада Ўзбекистон миллий терма жамоасининг хориж клубларида фаолият олиб бораётган легионер футболчилари маҳаллий чемпионатлар доирасидаги ўйинларда иштирок этди.
Киритилди: 11:56, 03.11.2015. Ўқилди: 2872 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Сариқ карточкалари 4тага етгани туфайли қуйидаги футболчилар Олий Лига 29-тур ўйинларини ўтказиб юборадилар:
Киритилди: 11:49, 03.11.2015. Ўқилди: 2771 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбек футболи ҳамиша ўзининг кучли дарвозабонларига эга бўлган. Павел Бугало, Евгений Сафонов, Игнатий Нестеров...
Киритилди: 07:39, 03.11.2015. Ўқилди: 5259 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 23:02, 02.11.2015. Ўқилди: 4544 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 21:07, 02.11.2015. Ўқилди: 3085 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 17:03, 02.11.2015. Ўқилди: 8546 марта. Фикрлар сони: 56 та.
Киритилди: 15:05, 02.11.2015. Ўқилди: 2390 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 07:03, 02.11.2015. Ўқилди: 2564 марта. Фикрлар сони: 1 та.