Хабарингиз бор, Олий лиганинг саккизинчи турида Навоийнинг “Қизилқум” футболчилари ўз майдонида “Қўқон-1912” жамоаси устидан иродали ғалабага (3:1) эришди.
Киритилди: 14:51, 11.05.2015. Ўқилди: 4475 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 14:01, 11.05.2015. Ўқилди: 4264 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аммо ўзбек футболидаги сўнгги 3-4 йилдан хулоса чиқарадиган бўлсак, футбол бизда мухлисларнинг асабини эговлаш, уларни миллионлар ўйинидан совутиш мақсадида ўйналмоқдами деган тасаввур пайдо бўлмоқда.
Киритилди: 06:23, 11.05.2015. Ўқилди: 10311 марта. Фикрлар сони: 35 та.
Бекободдаги "Металлург" - "Пахтакор" ўйинидан кейин матбуот анжуманида жамоалар мураббийлари беллашув ҳақида фикрларини айтиб ўтишди.
Киритилди: 06:21, 11.05.2015. Ўқилди: 4534 марта. Фикрлар сони: 10 та.
"Локомотив" - "Андижон" ўртасидаги баҳс якунига етганидан сўнг ташкил қилинган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида "Локо" бош мураббийи Вадим Абрамов иштирок этди.
Киритилди: 06:20, 11.05.2015. Ўқилди: 4094 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 06:18, 11.05.2015. Ўқилди: 4091 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон терма жамоаси Эрон билан ўртоқлик учрашуви ўтказади, дея хабар беради UzDaily.uz нашри Tehran Times сайтига таяниб.
Киритилди: 01:14, 11.05.2015. Ўқилди: 7642 марта. Фикрлар сони: 29 та.
“Сўғдиёна” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида жиззахликлар устози ва учрашувда дубль қайд этган ҳужумчи Жасур Ҳакимов иштирок этди.
Киритилди: 23:15, 10.05.2015. Ўқилди: 4414 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Бугун "Локомотив" олий лиганинг 8-тур доирасида "Андижон"га қарши майдонга тушди. ТТЙМИ стадионида бўлиб ўтган баҳсда "темирйўлчилар" 2:0 ҳисобида ғалаба қозонишди.
Киритилди: 22:31, 10.05.2015. Ўқилди: 3798 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Сўғдиёна” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “қалдирғочлар” устози иштирок этди.
Киритилди: 22:27, 10.05.2015. Ўқилди: 4534 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси олий лига 8-тури доирасида “Сўғдиёна” меҳмони бўлди.
Киритилди: 21:58, 10.05.2015. Ўқилди: 4217 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида журналистларнинг саволларига «Навбаҳор» бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов жавоб қайтарди:
Киритилди: 21:12, 10.05.2015. Ўқилди: 4218 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Навбаҳор” – “Насаф” жамоалари ўйинидан кейинги матбуот анжуманида дастлаб жамоамиз устози Рўзиқул БЕРДИЕВ иштирок этди.
Киритилди: 19:43, 10.05.2015. Ўқилди: 7707 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Бугун мамлакатимизнинг 5та шаҳрида Олий лиганинг 8-тури учрашувлари давом эттирилади. Бекободда "Металлург" "Пахтакор"ни қабул қилади, "Бунёдкор" "Сўғдиёна" меҳмони бўлади.
Киритилди: 15:53, 10.05.2015. Ўқилди: 8052 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Бугун Ўзбекистон чемпионатининг 8- турида "Навбаҳор" ўз майдонида "Насаф"га қарши ўйин ўтказади. Бугун ёшлар биринчилигида ""Навбаҳор! ёшлари ўз тенгқурларини 2:0 ҳисобида мағлуб этишди.
Киритилди: 15:22, 10.05.2015. Ўқилди: 4264 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага "Локомотив" олий лиганинг 8-тур доирасида "Андижон"га қарши баҳс олиб боради. Учрашув ТТЙМИ стадионида бўлиб ўтади. Ўйиннинг бошланиш вақти 19:00.
Киритилди: 14:31, 10.05.2015. Ўқилди: 3842 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Украина чемпионатида 23-тур учрашувлари старт олди. Терма жамоамиз ярим ҳимоячиси Санжар Турсунов тўп тепаётган “Ворскла” клуби ўз майдонида “Олимпик” жамоасини 3:1 ҳисобида енгди.
Киритилди: 12:07, 10.05.2015. Ўқилди: 3686 марта. Фикрлар сони: 1 та.
10 май, якшанба куни Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси олий лига 8-тури доирасидаги учрашувини Зоминда “Сўғдиёна”га қарши ўтказади.
Киритилди: 09:02, 10.05.2015. Ўқилди: 3917 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Нефтчи” – “Динамо” ўйинидан сўнг мезбонлар ҳимоячиси Жаҳонгир Меҳмонов ўйин ҳақида фикр билдириб ўтди.
Киритилди: 01:46, 10.05.2015. Ўқилди: 3756 марта. Фикрлар сони: 4 та.
“Нефтчи” – “Динамо” ўйинидан сўнг фарғоналик аъзоси Акмал Холматов фикр билдирди.
Киритилди: 01:40, 10.05.2015. Ўқилди: 4495 марта. Фикрлар сони: 10 та.
“Нефтчи” – “Динамо” ўйинидан сўнг фарғоналик устози Мурод Исмоилов ўйин ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 01:28, 10.05.2015. Ўқилди: 4910 марта. Фикрлар сони: 10 та.
"Машъал" - "Бухоро" (2:2) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманида мезбонлар бош мураббийи Александр Хомяков қатнашди.
Киритилди: 21:34, 09.05.2015. Ўқилди: 3183 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Машъал" - "Бухоро" (2:2) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманида меҳмонлар устози Александр Мочинов қатнашди.
Киритилди: 21:04, 09.05.2015. Ўқилди: 3230 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Олий лигасининг 8-турида Фарғонанинг “Нефтчи” жамоаси ўз майдонида Самарқанднинг “Динамо”сини қабул қилди.
Киритилди: 19:53, 09.05.2015. Ўқилди: 3708 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 19:29, 09.05.2015. Ўқилди: 3563 марта. Фикрлар сони: 3 та.