| 17/02 01:00 | Жирона | 2-1 | Барселона |
Киритилди: 00:43, 06.04.2015. Ўқилди: 6216 марта. Фикрлар сони: 35 та.
"Пахтакор" футбол клуби ишқибозлар учун "Омадли мухлис" ижтимоий акциясини давом эттирмоқда.
Киритилди: 17:47, 05.04.2015. Ўқилди: 4148 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Халқаро футбол уюшмалари федерацияси – ФИФА аёллар терма жамоаларининг аввалги ой якунларига кўра рейтингини эълон қилди.
Киритилди: 17:16, 05.04.2015. Ўқилди: 13159 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Динамо" клуби кеча бўлиб ўтган Олий лиганинг 3-тури доирасида "Қизилқум"га қарши ўйин борасида ҳакам Ильгиз Танташев устидан ПФЛга шикоят ёзди.
Киритилди: 13:15, 05.04.2015. Ўқилди: 6056 марта. Фикрлар сони: 25 та.
«Динамо» - «Қизилқум» (2:2) учрашувидан кейин «Динамо» клуби бош мураббийи Тачмурод Агамуродов назоратчи ҳакам билан ўйиндаги вазиятларни такроран кўраётганлиги сабабли, унинг ёрдамичиси Камо Газаров ўйин борасида тўхталди.
Киритилди: 12:27, 05.04.2015. Ўқилди: 4364 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Динамо» - «Қизилқум» (2:2) учрашувидан сўнг дастлаб меҳмонлар бош мураббийи Юрий Лукин журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 12:19, 05.04.2015. Ўқилди: 2919 марта. Фикрлар сони: 2 та.
30 март – 4 апрель кунлари Россиянинг Қозон шаҳрида Ленар Гильмуллин хотирасига бағишланган халқаро турнир бўлиб ўтди.
Киритилди: 11:47, 05.04.2015. Ўқилди: 3375 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Испания чемпионатининг 29-тури доирасида "Реал" ва "Барселона" жамоалари ўз ўйинларини бугун ўтказишади.
Киритилди: 10:44, 05.04.2015. Ўқилди: 12042 марта. Фикрлар сони: 10 та.
"Локомотив"ни яқин бир оч ой ичида ниҳоятда масъулиятли баҳслар кутмоқда. Биласиз, "темирйўлчилар" Ўзбекистон миллий биринчилигида чемпионлик, Осиё чемпионлар лигасида эса гуруҳдан чиқиш учун кураш олиб боришмоқда.
Киритилди: 10:35, 05.04.2015. Ўқилди: 4065 марта. Фикрлар сони: 6 та.
“Нефтчи” – “Навбаҳор” ўйини якунига етгач фарғоналиклар сардори Мансур Саидов ўйин ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 21:14, 04.04.2015. Ўқилди: 5696 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 21:04, 04.04.2015. Ўқилди: 3983 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Биринчи лиганинг дастлабки учрашувлари старт олди. “Локомотив-БФК” майдонида “Зомин”га қарши тўп сурди
Киритилди: 20:18, 04.04.2015. Ўқилди: 4651 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:39, 04.04.2015. Ўқилди: 5365 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Киритилди: 19:50, 04.04.2015. Ўқилди: 3076 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 19:33, 04.04.2015. Ўқилди: 3045 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 18:48, 04.04.2015. Ўқилди: 3523 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:36, 04.04.2015. Ўқилди: 4067 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 17:11, 04.04.2015. Ўқилди: 6653 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 15:39, 04.04.2015. Ўқилди: 3127 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:19, 04.04.2015. Ўқилди: 5513 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Киритилди: 13:24, 04.04.2015. Ўқилди: 5634 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:08, 04.04.2015. Ўқилди: 3413 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 13:03, 04.04.2015. Ўқилди: 8455 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 01:43, 04.04.2015. Ўқилди: 4589 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 01:23, 04.04.2015. Ўқилди: 6035 марта. Фикрлар сони: 7 та.