Темур Олимхўжаев бош мураббийлигидаги Ўзбекистон U-15 терма жамоаси 23-30 март кунлари Япония пойтахти Токио шаҳрида бўлиб ўтадиган халқаро турнирда иштирок этади.
Киритилди: 10:51, 21.02.2015. Ўқилди: 3734 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шаҳзодбек Нурматов: «Агентлар билан келиша олмай ортга қайтдим...»
Бекободнинг «Металлург» клуби ҳам табиийки, янги мавсумга астойдил тайёргарлик кўряпти. Жамоанинг ўтган йилги тўпурари - Шаҳзодбек Нурматов яқинда Баҳрайннинг «Ал-Риффа» клубида кўрикдан ўтиб қайтди.
Киритилди: 09:51, 21.02.2015. Ўқилди: 6458 марта. Фикрлар сони: 7 та.
«Оқ-тепа» «Қўқон-1912»га ютқазди
«Оқ-тепа» назорат учрашувидаги навбатдаги рақиби олий лига вакили “Қўқон-1912” қарши бўлди.
Киритилди: 21:30, 20.02.2015. Ўқилди: 3892 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Наврўз Алимов: “Пахтакор” билан ОЧЛда яхши қатнашишни мақсад қилганмиз”
Бугун “Пахтакор” клуби янги футболчиларни таништириш маросимини ўтказди. Ҳужумчи Наврўз Алимов янги жамоадошлари билан тезда тил топишиб кетганини айтиб ўтди.
Киритилди: 19:41, 20.02.2015. Ўқилди: 5244 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Виталий Денисов “Ким миллионер бўлишни истайди” лойиҳасида 1,5 миллион рубл ютиб олди
Россиянинг Championat.com сайти томонидан ташкил қилинган “Ким миллионер бўлишни истайди” лойиҳасида Ўзбекистон терма жамоаси ва Москванинг “Локомотив” клуби аъзоси Виталий Денисов иштирок этди.
Киритилди: 17:20, 20.02.2015. Ўқилди: 12299 марта. Фикрлар сони: 7 та.
«Насаф» таништирув маросимини ўтказди
Искандар Шойқулов: “Пахтакор”дек жамоада ўйнаш етти ухлаб тушимга ҳам кирмаганди”
Бугун “Пахтакор” клуби янги футболчиларни таништириш маросимини ўтказди. Клубга “Машъал”дан келиб қўшилган Искандар Шойқулов “шерлар” сафида тўп суриш орқали ўз орзуларига етишмоқчи эканлигини айтиб ўтди.
Киритилди: 17:03, 20.02.2015. Ўқилди: 4814 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Григорий Цейтлин: «Пахтакор» четдан фақат ёш футболчиларни таклиф этади»
Бугун “Пахтакор” клуби янги футболчиларни таништириш маросимини ўтказди. Клуб спорт директори Григорий Цейтлин янги футболчилар ҳақида гапириб ўтди.
Киритилди: 16:49, 20.02.2015. Ўқилди: 5281 марта. Фикрлар сони: 5 та.