Бугун “Пахтакор” клуби ушбу мавсумдан бошлаб жамоа шарафини ҳимоя қиладиган янги футболчиларни таништириш маросими ўтказмоқда.
Киритилди: 15:45, 20.02.2015. Ўқилди: 7993 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бугун ПФЛ Кубоги-2015нинг финал ўйини бўлиб ўтди. Унда воҳанинг икки клуби “Машъал” ва “Шўртан” майдонга тушишди.
Киритилди: 15:20, 20.02.2015. Ўқилди: 4583 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Узоқ йиллар давомида мамлакатимизнинг бир қатор клубларида тўп сурган, миллий терма жамоамиз либосида майдонга тушиш бахтига муяссар бўлган ҳужумчи Владимир Шишелов футболчилик фаолиятини якунлади.
Киритилди: 15:08, 20.02.2015. Ўқилди: 6770 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Бугун Ўзбекистон Суперкубоги-2015га бағишланган йиғилиш бўлиб ўтди, деб хабар қилади ПФЛ расмий сайти.
Киритилди: 14:53, 20.02.2015. Ўқилди: 6391 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Хабарингиз бор, янги мавсумга тайёргарлик кўраётган жамоаси машғулотларида ўтган мавсумни Навоийнинг “Қизилқум” таркибида ўтказган Руслан Вагапов ва “Сўғдиёна” вакили Аюбхон Нўъмоновлар иштирок этиб келишаётганди. Кеча ушбу футболчилар расман “Металлург” ўйинчиларига айланишди.
Киритилди: 13:42, 20.02.2015. Ўқилди: 3522 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Москванинг “Локомотив” клуби Туркиядаги йиғин доирасидаги илк ўйинни “Амкар”га қарши ўтказди. “Темирйўлчилар” сафида ҳамюртимиз Виталий Денисов биринчи бўлимда ўйнади.
Киритилди: 11:26, 20.02.2015. Ўқилди: 3954 марта. Фикрлар сони: 4 та.
«Локомотив» мавсумолди ўқув машғулот йиғини давомида бир қанча футболчиларни кўрикдан ўтказди.
Киритилди: 21:40, 19.02.2015. Ўқилди: 7167 марта. Фикрлар сони: 11 та.
20 февраль, жума куни "Пахтакор" мавсум бошланиши арафасида янги ўйинчиларини таништиради, дея хабар бермоқда клуб расмий сайти.
Киритилди: 21:30, 19.02.2015. Ўқилди: 6022 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 16:27, 19.02.2015. Ўқилди: 8721 марта. Фикрлар сони: 28 та.
Хабарингиз бор, янги мавсумга тайёргарлик кўраётган жамоаси машғулотларида ўтган мавсумни Навоийнинг “Қизилқум” таркибида ўтказган Руслан Вагапов ва “Сўғдиёна” вакили Аюбхон Нўъмоновлар иштирок этиб келишаётганди.
Киритилди: 15:43, 19.02.2015. Ўқилди: 3883 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шу кунларда Анталиянинг Сиде шаҳарчасида ўқув-машғулот йиғини олиб бораётган «Қизилқум» Orange Palace меҳмонхонасида истиқомат қилмоқда. Кунига икки маротаба машғулотлар уюштирилмоқда.
Киритилди: 15:39, 19.02.2015. Ўқилди: 3431 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Темур Олимхўжаев бош мураббийлигидаги Ўзбекистон U-15 терма жамоаси 23-30 март кунлари Япония пойтахти Токио шаҳрида бўлиб ўтадиган халқаро турнирда иштирок этади.
Киритилди: 13:21, 19.02.2015. Ўқилди: 5007 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Осиё Чемпионлар Лигаси гуруҳ босқичи биринчи турини Саудия Арабистонининг Ар-Риёд шаҳрида “Ал-Ҳилол” жамоасига қарши ўтказадиган “Локомотив” кеча Бирлашган Араб Амирликларининг Дубай шаҳрига йўл олди.
Киритилди: 13:20, 19.02.2015. Ўқилди: 3986 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Аббос Омонов янги мавсумни ҳам "Машъал"да ўтказади. Ўтган мавсумни "газчилар" билан ўтказган ярим ҳимоячи Аббос Омонов , декабрь ойидан бошлаб Ғузорнинг "Шўртан" жамоаси йиғинида иштирок этди. Айни кунгача ғузорликлар билан йиғинларда иштирок этган футболчи "Машъал"га қайтди.
Киритилди: 10:39, 19.02.2015. Ўқилди: 4009 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 23:27, 18.02.2015. Ўқилди: 6296 марта. Фикрлар сони: 18 та.
Кеча ўзининг янги футболчиларини кенг оммага таништирган “Локомотив” бугун яна бир хорижлик футболчини ўз сафига қўшиб олди.
Киритилди: 23:22, 18.02.2015. Ўқилди: 5029 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Биласиз, ҳамюртимиз Темурхўжа Абдуҳолиқов Хорватиянинг “Хайдук” жамоаси сафида тўп суриб келаётганди. Лекин мавсумлар оралиғида футболчи ушбу клуб билан шартномасини бекор қилди ва якунда Тошкентнинг “Локомотив” жамоаси сафидан жой эгаллади.
Киритилди: 23:20, 18.02.2015. Ўқилди: 3896 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Кеча ПФЛ Кубоги-2015 мусобақасининг ярим финал ўйинлари ўтказилди ва мусобақа ғолиблиги учун финал учрашувида майдонга тушадиган жамоаларнинг номи маълум бўлди.
Киритилди: 15:42, 18.02.2015. Ўқилди: 4225 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун ЎФФ анжуманлар залида Ўзбекистон Биринчилиги ва Кубоги баҳсларига қуръа ташланди.
Киритилди: 15:32, 18.02.2015. Ўқилди: 5973 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ҳасанали Қодировнинг сайтда эълон қилинган охирги мақоласи нақадар долзарб эканлигини барчамиз ҳис этиб турибмиз.
Киритилди: 13:59, 18.02.2015. Ўқилди: 4229 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Кеча, маҳаллий вақт билан 16:00 да «Бухоро” жамоаси Туркиянинг Анталия шаҳрига етиб келди. Жамоа меҳмонхонага жойлашиб олиши биланоқ, машғулотларни бошлаб юборади.
Киритилди: 13:40, 18.02.2015. Ўқилди: 7016 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Ўзбекистон олимпия терма жамоасига янги бош мураббий тайинланди. Бу ҳақда Ўзбекистон футбол федерацияси расмий Твиттери хабар тарқатди.
Киритилди: 11:54, 18.02.2015. Ўқилди: 12564 марта. Фикрлар сони: 71 та.
Қаршининг “Насаф” жамоаси ўз таркибига қўшиб олган янги футболчиларни кенг оммага таништириш маросимини ўтказади, дея хабар бермоқда клуб расмий сайти.
Киритилди: 18:03, 17.02.2015. Ўқилди: 4385 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Сардор Рашидовнинг иқтидори ҳақида анчадан буён фикр-мулоҳазалар юрарди. Ўтган мавсумда ярим ҳимоячи ниҳоят, мана шу иқтидорини кутилганидан ҳам зиёда қилиб намойиш этди.
Киритилди: 14:56, 17.02.2015. Ўқилди: 13839 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Бугун Тошкентнинг "Локомотив" жамоаси янги мавсум бошланиши олдидан ўз сафига қўшиб олган футболчиларнинг тақдимот маросимини ўтказди ҳамда мураббийлар штаби ва клуб раҳбарияти ўз режалари билан ўртоқлашишди.
Киритилди: 11:32, 17.02.2015. Ўқилди: 11186 марта. Фикрлар сони: 12 та.