Учрашув кучли ёмғир остида бошланди ва об-ҳаво инжиқлиги секин-аста қорга айланди. Шундай бўлса-да, ҳар иккала жамоа аъзолари суъний майдонда чиройли ўйин кўрсатишга ҳаракат қилишди.
Киритилди: 12:16, 15.01.2014. Ўқилди: 3174 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Учрашувнинг биринчи таймида "Пахтакор" вакили Шерзод Каримов ҳисобни очган бўлса, иккинчи тайм тугаши арафасида Сухроб Бердиев мувозанатни тиклади.
Дастлабки дақиқаларда ҳар икки жамоа майдонда ҳужумкор футбол кўрсатишга ҳаракат қилди. 17-дақиқада Шерзод Каримов дарвозадан 20 метрлар узоқликдан белгиланган жарима зарбасидан Шомуродовни доғда қолдирди. Биринчи бўлимда ҳар икки посбон бир неча ҳолатларда маҳоратларини намойиш қилишди.
Киритилди: 11:39, 15.01.2014. Ўқилди: 3691 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун “Бунёдкор” футбол мактаби стадионида Бекободнинг “Металлург” ва Қўқоннинг “Қўқон-1912” жамоалари меҳмон бўлишади.
Киритилди: 10:44, 15.01.2014. Ўқилди: 3468 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Янгиерда "Машъал" ва "Динамо" ўртасидаги назорат учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 08:11, 15.01.2014. Ўқилди: 2938 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага "Пахтакор" "Олмалиқ" билан назорат учрашувини ўтказади. Ўйин "Чилонзор" стадионида соат 11:30да бошланади.
Киритилди: 12:37, 13.01.2014. Ўқилди: 2945 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 12:28, 13.01.2014. Ўқилди: 2938 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:43, 11.01.2014. Ўқилди: 2915 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 08:56, 10.01.2014. Ўқилди: 3045 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 19:00, 08.01.2014. Ўқилди: 3938 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 18:11, 08.01.2014. Ўқилди: 3166 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:07, 08.01.2014. Ўқилди: 3636 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 17:19, 08.01.2014. Ўқилди: 3528 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 17:12, 08.01.2014. Ўқилди: 4619 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 16:32, 08.01.2014. Ўқилди: 3941 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 11:27, 07.01.2014. Ўқилди: 2561 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:20, 11.08.2013. Ўқилди: 3424 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентда йиғин ўтказаётган “Нефтчи” жамоаси кеча навбатдага назорат учрашувини ўтказди. “Олмалиқ”қа қарши кечган баҳсда вакилларимиз 3:0 ҳисобида ғалаба қозонишди.
Киритилди: 05:18, 22.07.2013. Ўқилди: 5157 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Киритилди: 21:28, 21.07.2013. Ўқилди: 5163 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Бугун оралиқдаги танаффусдан фойдаланиб Олий лигада вакили “Динамо” Биринчи лигадаги вилоятдоши “Шердор” билан назорат учрашуви ўтказди. Бу ҳақда Самарқанд вилояти футбол федерацияси расмий сайти маълум қилган.
Киритилди: 21:14, 18.07.2013. Ўқилди: 4152 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Киритилди: 09:13, 18.07.2013. Ўқилди: 3329 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 09:05, 18.07.2013. Ўқилди: 5965 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Киритилди: 01:33, 10.07.2013. Ўқилди: 3165 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:34, 18.06.2013. Ўқилди: 3685 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 03:00, 17.06.2013. Ўқилди: 3347 марта. Фикрлар сони: 3 та.