Про лига янги мавсумига тайёргарлик кўраётган «Динамо» жамоаси Тошкентдаги навбатдаги назорат учрашуви доирасида Суперлигага ҳозирлик кўраётган «Бунёдкор»га қарши майдонга тушди.
Киритилди: 22:56, 06.02.2021. Ўқилди: 1742 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Кўпчилик мухлисларнинг талаб ва истакларини инобатга олган холда "Турон"нинг сербиялик легионери Синиша Бабич билан билан интервью ташкил этдик.
Киритилди: 22:53, 06.02.2021. Ўқилди: 1932 марта. Фикрлар сони: 0 та.
2016 йилги жаҳон чемпионлари сафида Ўзбекистонга қарши футзал баҳсларида майдонга тушган Дамиан Стассоне юртимиздаги сафардан сўнг, Аргентина футбол ассоциацияси веб-сайтига интервью берди.
Киритилди: 21:07, 06.02.2021. Ўқилди: 4496 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:27, 06.02.2021. Ўқилди: 1773 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 17:09, 06.02.2021. Ўқилди: 2362 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Мазкур масала Футболчилар мақоми ва ўтиши бўйича қўмитанинг 2021 йил 5 февраль кунидаги йиғилишида кўриб чиқилди.
Киритилди: 14:12, 06.02.2021. Ўқилди: 4830 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 12:00, 06.02.2021. Ўқилди: 4665 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси бош мураббийи Вадим Абрамов ўзбекистонлик ярим ҳимоячи Жасур Жалолиддинов ва Москванинг «Локомотив» клуби ўртасидаги шартноманинг бекор қилиниши борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 10:03, 06.02.2021. Ўқилди: 3800 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси бош мураббийи Вадим Абрамов «ВсёПроСпорт» мухбири билан суҳбатда Жасур Жалолиддинов ҳақида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 09:37, 06.02.2021. Ўқилди: 5195 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 06:23, 06.02.2021. Ўқилди: 3607 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 05:45, 06.02.2021. Ўқилди: 14861 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Нефтчи” профессионал футбол клубининг умумий йиғилиши бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:16, 05.02.2021. Ўқилди: 2967 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Насаф" бош директори Сергей Кучеренко клубига оид воқеаларга ўз муносабатини билдирди.
Киритилди: 19:05, 05.02.2021. Ўқилди: 3294 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Женоа» ярим ҳимоячиси Доменико Кришито жамоа ҳужумчиси Элдор Шомуродовнинг ўйини ва А Серияга мослашув жараёни ҳақида гапирди.
Киритилди: 18:54, 05.02.2021. Ўқилди: 13491 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ЎзПФЛ ўтган йилнинг 3 декабрь куни «Насаф»га тегишли бўлган кумуш медалларни клубга расман топширган.
Киритилди: 17:58, 05.02.2021. Ўқилди: 8654 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Аёллар ўртасидаги Осиё кубоги-2022 саралаш баҳсларига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон аёллар миллий терма жамоаси 8-14 февраль кунлари Тошкентда ўқув-машғулот йиғини ташкил этади.
Киритилди: 12:32, 05.02.2021. Ўқилди: 1902 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун “Навбаҳор” жамоаси уй учрашувларини ўтказадиган “Марказий” ўйингоҳнинг матбуот анжумани залида “Навбаҳор” ПФК раҳбарияти мураббийлар билан йиғилиш ўтказди.
Киритилди: 09:50, 05.02.2021. Ўқилди: 2346 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport TV телеканалининг 2021 йил 5 февраль, жума куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 08:04, 05.02.2021. Ўқилди: 3909 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 03:36, 05.02.2021. Ўқилди: 10849 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Андижон" ФК матбуот хизмати жамоа бош мураббийи Отабек Ғуломхўжаев билан интервью ташкил этди.
Киритилди: 20:58, 04.02.2021. Ўқилди: 3035 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Хабар берганимиздек, жамоамиз маҳоратли дарвозабон Раҳимжон Давронов билан шартнома имзолади.
Киритилди: 20:31, 04.02.2021. Ўқилди: 2068 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Машъал” жамоаси дарвозабони Раҳимжон Давронов жамоа билан дўстона хайрлашди.
Киритилди: 17:33, 04.02.2021. Ўқилди: 1997 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси Мажлислар залида ЎФА мутасадди ва мутахассислари ҳамда футбол клубларининг мухлислар жамоалари етакчилари иштирокида йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 17:00, 04.02.2021. Ўқилди: 1840 марта. Фикрлар сони: 1 та.