Киритилди: 22:47, 15.08.2021. Ўқилди: 1833 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 22:22, 15.08.2021. Ўқилди: 2148 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 22:17, 15.08.2021. Ўқилди: 2712 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бироз олдин Суперлига 15-туридан ўрин олган АГМК ҳамда "Насаф" жамоалари ўртасидаги беллашув ўз якунига етди.
Киритилди: 22:03, 15.08.2021. Ўқилди: 2668 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 20:54, 15.08.2021. Ўқилди: 2288 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Нонушта маҳали "Локомотив" клуби мураббийлар штаби ўтирган стол атрофида асосий мавзу Элдор Шомуродов бўлди.
Киритилди: 20:24, 15.08.2021. Ўқилди: 8526 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аввал хабар берганимиздек, футзал бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси ўқув-машғулот йиғини ўтказиш учун Испанияга йўл олди.
Киритилди: 11:00, 15.08.2021. Ўқилди: 1946 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Сервер Жепаров бош мураббийлигидаги Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси Душанбе шаҳрида тожикистонлик тенгдошларига қарши иккинчи ўртоқлик баҳсида майдонга тушди.
Киритилди: 10:53, 15.08.2021. Ўқилди: 3917 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Қизилқум” – “Қўқон-1912” (2:2) жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейин меҳмон жамоа устози Бахтиёр Ашурматов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 07:16, 15.08.2021. Ўқилди: 2146 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Қизилқум” - “Қўқон-1912” (2:2) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида навоийлик устози Ҳамиджон Актамов иштирок этди.
Киритилди: 07:12, 15.08.2021. Ўқилди: 2160 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Рома» 14 август, шанба куни Марокашнинг «Ража» клубига қарши назорат ўйини ўтказди.
Киритилди: 07:08, 15.08.2021. Ўқилди: 11711 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси ҳамда Ўзбекистон профессионал футбол лигаси 2021 йилги мавсумда ўйинларнинг адолатли ва шаффоф ўтишини таъминлаш борасида бир қатор саъйи ҳаракатларни амалга оширди.
Киритилди: 23:10, 14.08.2021. Ўқилди: 3076 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 22:20, 14.08.2021. Ўқилди: 3178 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 15-туридан ўрин олган "Қизилқум" – "Қўқон-1912" баҳси якунланди.
Киритилди: 22:13, 14.08.2021. Ўқилди: 2385 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 19:14, 14.08.2021. Ўқилди: 1927 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 18:54, 14.08.2021. Ўқилди: 1555 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:44, 14.08.2021. Ўқилди: 2924 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Олимпик» жамоаси кеча Хоразмнинг «Хоразм» жамоасига қарши ўртоқлик учрашувида майдонга тушди.
Киритилди: 07:06, 14.08.2021. Ўқилди: 2243 марта. Фикрлар сони: 0 та.
FUTBOL TV телеканали бугун — 14 август, шанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:01, 14.08.2021. Ўқилди: 13368 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлиганинг 15-туридан ўрин олган "Машъал" — "Пахтакор" (0:1) учрашувидан сўнг муборакликлар бош мураббийи Александр Хомяков фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 06:59, 14.08.2021. Ўқилди: 1827 марта. Фикрлар сони: 0 та.
SPORT TV телеканали бугун — 14 август, шанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 06:56, 14.08.2021. Ўқилди: 6466 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Пахтакор" бош мураббийи "Машъал" билан беллашувдан кейин ўйин ҳақида фикрларини билдирди.
Киритилди: 06:54, 14.08.2021. Ўқилди: 2488 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 15-тур ўйинларига старт берилди.
Киритилди: 06:52, 14.08.2021. Ўқилди: 3241 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Aждарлар» Суперлиганинг 15-турида Олмалиққа сафар қилади. Ушбу баҳс 15 август куни Олмалиқда бўлиб ўтади.
Киритилди: 23:00, 13.08.2021. Ўқилди: 2158 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси (ЎФА) миллий терма жамоага янги мураббий танлашда португалиялик мутахассис Карлуш Кейруш билан ҳам музокара ўтказгани маълум бўлди.
Киритилди: 22:24, 13.08.2021. Ўқилди: 9079 марта. Фикрлар сони: 2 та.