"Пахтакор" ўз тарбияланувчиси Ҳожиакбар Алижонов билан келишувини 2027 йил охирига қадар узайтирганини эълон қилди.
Киритилди: 18:28, 11.02.2026. Ўқилди: 1044 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:51, 10.02.2026. Ўқилди: 1455 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 22:40, 10.02.2026. Ўқилди: 902 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 21:53, 10.02.2026. Ўқилди: 892 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 12:09, 10.02.2026. Ўқилди: 598 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 23:35, 09.02.2026. Ўқилди: 2914 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 08:29, 09.02.2026. Ўқилди: 1168 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 08:22, 09.02.2026. Ўқилди: 937 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 08:13, 09.02.2026. Ўқилди: 946 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Янги мавсумга тайёргарликни Анталияда давом эттираётган «Локомотив» йиғин доирасидаги тўртинчи назорат учрашувида қатнашди.
Киритилди: 23:57, 08.02.2026. Ўқилди: 1269 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўз фаолиятини қайта тиклаб, машғулотларда иштирок этаётган «Металлург» футбол клуби илк назорат баҳсини «Локомотив» U21 жамоасига қарши ўтказди.
Киритилди: 08:30, 07.02.2026. Ўқилди: 940 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Андижон» кеча Украинанинг номдор ва тажрибали «Заря» клубига қарши ўртоқлик учрашувида 0:0 ҳисобида дуранг қайд этди.
Киритилди: 08:30, 06.02.2026. Ўқилди: 852 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун, 5 феврал куни «Динамо» жамоаси Тошкентда Нукуснинг «Арал» клубига қарши майдонга тушди.
Киритилди: 16:40, 05.02.2026. Ўқилди: 669 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Сўғдиёна» Туркияда олиб борилаётган йиғин доирасида Қозоғистон Биринчи лигаси аъзоси "Алтай" жамоасига қарши назорат учрашувида майдонга тушди.
Киритилди: 10:13, 05.02.2026. Ўқилди: 639 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Янги мавсумга пухта ҳозирлик кўраётган «Бухоро»нинг Туркиядаги йиғини доирасида ўтказадиган халқаро ўртоқлик учрашувлар санасида ўзгариш юз берди.
Киритилди: 10:05, 05.02.2026. Ўқилди: 702 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ОКМК профессионал футбол клуби янги мавсумга тайёргарлик кўриш ва иккинчи хорижий йиғинини ўтказиш мақсадида Туркиянинг Анталия шаҳрига йўл олди.
Киритилди: 10:00, 05.02.2026. Ўқилди: 834 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Янги мавсумга тайёргарликни давом эттираётган «Локомотив» Туркиядаги иккинчи назорат ўйинини ўтказди.
Киритилди: 22:39, 04.02.2026. Ўқилди: 875 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Анталия шаҳрида «Андижон» футбол клуби раҳбарияти ҳамда фан-клубимиз раиси «Анталияспор» клуби раҳбарияти ва уларнинг фан-клуб раиси билан учрашув ўтказди.
Киритилди: 18:45, 04.02.2026. Ўқилди: 843 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 16:22, 04.02.2026. Ўқилди: 1717 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 02:02, 04.02.2026. Ўқилди: 1420 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 19:13, 03.02.2026. Ўқилди: 807 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Андижон" бош мураббийи Самвел Бабаян кеча “Шахтёр”га қарши бўлиб ўтган, аммо якунига етмай қолган баҳс борасида клуб матбуот хизматига шундай деди:
Киритилди: 19:00, 03.02.2026. Ўқилди: 748 марта. Фикрлар сони: 0 та.