Мамлакат миллий чемпионати – Суперлига-2024 мусобақасининг биринчи давра баҳслари "Металлург" жамоаси учун муваффақиятли кечди, деб айта олмаймиз.
Киритилди: 23:55, 09.07.2024. Ўқилди: 803 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Хабарингиз бор, айни пайтда миллий чемпионатимизда давралар оралиғидаги танаффус пайти юзага келди.
Киритилди: 23:50, 09.07.2024. Ўқилди: 889 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Шу йилнинг 8 январь санасида "Локомотив" стадионида мавсумнинг иккинчи ярмидан бошлаб Суперлига учрашувларини қабул қила олмаслиги маълум қилинганди.
Киритилди: 12:30, 09.07.2024. Ўқилди: 1331 марта. Фикрлар сони: 5 та.
"Бунёдкор" ёзги трансфер ойнасидан фойдаланган ҳолда таркибида ўзгаришлар амалга оширишга киришди.
Киритилди: 12:48, 08.07.2024. Ўқилди: 1369 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Локомотив» трансферлар ойнасидаги иккинчи харидни эълон қилди.
Киритилди: 21:31, 06.07.2024. Ўқилди: 1135 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:06, 06.07.2024. Ўқилди: 2387 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси ва "Олимпик" клуби ярим ҳимоячиси Абдурауф Бўриев фаолиятини "Пахтакор"да давом эттиради.
Киритилди: 23:52, 05.07.2024. Ўқилди: 3879 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бекободнинг “Металлург” жамоаси эронлик ҳимоячиси Ризо Яздандўст билан дўстона хайрлашди.
Киритилди: 11:57, 05.07.2024. Ўқилди: 1014 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Биринчи давра учрашувлари якунига етгач ОКМК таркибини беш нафар футболчи тарк этди.
Киритилди: 19:07, 03.07.2024. Ўқилди: 1332 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Динамо» жамоаси Суперлига биринчи давраси якунига етгач, 6 нафар футболчи билан расман хайрлашганини маълум қилади.
Киритилди: 16:12, 03.07.2024. Ўқилди: 2926 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 05:36, 01.07.2024. Ўқилди: 2715 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Драган Черан «Пахтакор» сафида рекордларни янгилашда давом этмоқда.
Киритилди: 23:43, 28.06.2024. Ўқилди: 2139 марта. Фикрлар сони: 8 та.
“Навбаҳор” бош мураббийи Самвел Бабаян ўз лавозимини тарк этди.
Киритилди: 23:20, 28.06.2024. Ўқилди: 6328 марта. Фикрлар сони: 41 та.
Кеча ЎФА вице-президенти Одил Аҳмедовнинг Андижонга ташрифи ва хусусан «Андижон» футбол мактабини ҳам кўздан кечиргани хусусида маълумот бериб ўтгандик.
Киритилди: 14:17, 21.06.2024. Ўқилди: 1563 марта. Фикрлар сони: 8 та.
ОКМК футбол клубининг жорий мавсумда қайд этаётган натижалари кўпчиликни қувонтирмоқда.
Киритилди: 10:43, 21.06.2024. Ўқилди: 728 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Динамо» жамоаси уй стадионида илк машғулотларини ўтказгач, клуб матбуот хизмати бош мураббий Вадим Абрамовдан интервью олди.
Киритилди: 00:10, 21.06.2024. Ўқилди: 2422 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Самарқанднинг “Динамо” жамоаси майдони футбол учрашувларини қабул қилишга тайёр эмаслиги боис, янги мавсумда Суперлига баҳсларини Жиззахдаги стадионда ўтказди.
Киритилди: 21:28, 20.06.2024. Ўқилди: 1221 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Черногориялик мутахассислар истеъфо бергач “Металлург” футбол клубини кейинги баҳсларга катта мураббий Илёс Қурбонов тайёрлайдиган бўлди.
Киритилди: 19:04, 17.06.2024. Ўқилди: 818 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ОФК Элит чемпионлар лигасида иштирок этадиган «Пахтакор» умумий ҳисобда 12 миллион АҚШ доллари миқдорида мукофот пули ишлаб олиши мумкин.
Киритилди: 16:56, 13.06.2024. Ўқилди: 8694 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Суперлига чемпионатида юзага келган кичик танаффус пайтида «Нефтчи» кеча навбатдаги ўртоқлик учрашувида Қирғиз Республикаси вакили "Олой"ни қабул қилди.
Киритилди: 05:28, 11.06.2024. Ўқилди: 721 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ФИФА кунларидаги танаффусда "Пахтакор" Қибрайда назорат ўйинида "Олимпик"ка қарши майдонга тушди.
Киритилди: 05:26, 10.06.2024. Ўқилди: 726 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Маълумот берганимиздек, “Навбаҳор” 9 июнь куни Тожикистоннинг “Хўжанд” жамоасига қарши халқаро ўртоқлик учрашуви ўтказиб, 2:2 ҳисобидаги дурангга имзо чекди.
Киритилди: 05:11, 10.06.2024. Ўқилди: 1926 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Хабарингиз бор, айни пайтда ФИФА кунлари муносабати билан Ўзбекистон Суперлигасида танаффус юзага келган.
Киритилди: 05:07, 10.06.2024. Ўқилди: 1450 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 14:10, 09.06.2024. Ўқилди: 3562 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Пахтакор" клуби ёзги трансфер пайтида ўз сафини "Ордабаси" ҳужумчиси Жасурбек Яхшибоев билан тўлдириши мумкин.
Киритилди: 16:29, 08.06.2024. Ўқилди: 4971 марта. Фикрлар сони: 4 та.