Бугун Ўзбекистон бўйлаб энг улуғ, энг азиз байрам Мустақиллик тантаналари кенг нишонланмоқда.
Киритилди: 18:00, 01.09.2015. Ўқилди: 2651 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лигага чиққан жамоамизни кўпчилик мутахассис-у мухлислар юқори баҳолашни исташмади, чунки жамоамиз 1-лигадан чиққан эди-да.
Киритилди: 15:37, 29.08.2015. Ўқилди: 5426 марта. Фикрлар сони: 6 та.
"Машъал" клуби футболчилари Ўзбекистон Олимпия терма жамоаси билан бирга Словакияга жўнаб кетди.
Киритилди: 15:11, 29.08.2015. Ўқилди: 2843 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча Муборакда "Нефтчи"га қарши учрашув ўтказган футболчимиз қисқа таътилга чиққан.
Киритилди: 11:43, 28.08.2015. Ўқилди: 2772 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:09, 07.08.2015. Ўқилди: 2515 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:43, 05.08.2015. Ўқилди: 3170 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 17:17, 31.07.2015. Ўқилди: 2853 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:20, 30.07.2015. Ўқилди: 2796 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Машъал” давралар оралиғида ташкил этилган иккинчи йиғинини бошлаган. 20 июлгача қисқа таътилда бўлгaн футболчиларимиз шу кундан бошлаб ёзги йиғиннинг иккинчи босқичини бошлади.
Киритилди: 20:01, 22.07.2015. Ўқилди: 2608 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Машъал" давралар оралиғида ташкил этилган иккинчи йиғинини бошлаган. 20 июлгача қисқа таътилда бўлгaн футболчиларимиз шу кундан бошлаб ёзги йиғиннинг иккинчи босқичини бошлади.
Киритилди: 17:24, 22.07.2015. Ўқилди: 2322 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” - “Қўқон-1912″ учрашувидан сўнг ўтказилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев иштирок этди.
Киритилди: 00:30, 03.04.2015. Ўқилди: 4524 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ўтган мавсум якунларига кўра, Ўзбекистон олий лигасида кучли бешликдан жой олган «Машъал» жамоаси 24-миллий чемпионатда ҳам юқори натижаларни кўзлаяпти.
Киритилди: 11:33, 25.03.2015. Ўқилди: 3494 марта. Фикрлар сони: 6 та.
«Машъал» клуби ҳужумчиси Зоҳир Қўзибоев ҳам ниҳоят миллий терма жамоамиздан таклиф олди.
Киритилди: 14:25, 24.03.2015. Ўқилди: 3192 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Машъал" клуби директори Илҳом Қурбонов мавсум олдидан жамоадан кетган футболчилар ҳақидаги саволларга жавоб бериб ўтди.
Киритилди: 13:19, 19.03.2015. Ўқилди: 4329 марта. Фикрлар сони: 6 та.
"Машъал" кеча тақдимот маросимини ўтказди. Ушбу тақдимот сўнггида клуби янги мавсумда ҳаракат қиладиган либосларини ҳам намойиш этди.
Киритилди: 13:11, 19.03.2015. Ўқилди: 3034 марта. Фикрлар сони: 6 та.
18 март куни Муборак шаҳридаги "Муборакнефтгаз"га қарашли залда "Машъал" клуби янги мавсум олдидан янги олинган футболчиларнинг таништирув маросимини ўтказди.
Киритилди: 08:37, 19.03.2015. Ўқилди: 3784 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Машъал” янги мавсумга юқори мақсадлар билан йўлга чиқди. 1-турни сафарда Наманганнинг “Навбаҳор” клубига қарши ўтказгани боис 2-тур олдидан клуб мухлисларга янги футболчиларни таништиради.
Киритилди: 14:42, 17.03.2015. Ўқилди: 2993 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:51, 11.03.2015. Ўқилди: 3075 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Машъал" бугундан навбатдаги босқич йиғинини бошлайди. Жамоамиз аъзоларини барчаси машғулотларга киришган.
Киритилди: 14:18, 24.02.2015. Ўқилди: 3196 марта. Фикрлар сони: 2 та.