“Насаф” жамоасида дарвозабонлар мураббийи Денис Иванков иш бошлагач, жамоада футбол ишқибозларининг эътирофига лойиқ дарвозабонлар етишиб чиқа бошлади.
Киритилди: 21:20, 12.01.2016. Ўқилди: 4819 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўтган ҳафтадан бошлаб “Насаф” ўринбосарлар жамоаси янги мавсумга тайёргарликка киришди.
Киритилди: 21:03, 12.01.2016. Ўқилди: 3284 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” ишқибозлар клуби аллақачон янги мавсумга тайёргарликни бошлаб юборган.
Киритилди: 09:45, 12.01.2016. Ўқилди: 3327 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” жамоасининг бугун янги йил байрами муносабати билан берилган таътил муддати ўз ниҳоясига етади. Жамоа эртага яъни 3 январ куни ўз қароргоҳида йиғинни бошлайди.
Киритилди: 18:40, 02.01.2016. Ўқилди: 5172 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аввал хабар қилганимиздек 27 декабрь куни “Насаф” ПФК Қарши шаҳридаги муҳташам “Oazis” ресторанида танатаналли равишда тақдирлаш маросимини ўтказди.
Киритилди: 11:53, 28.12.2015. Ўқилди: 4241 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Куни кеча “Насаф” футбол мактабининг 1999 йилда таваллуд топган ўсмирлардан иборат гуруҳ вакилларига футбол мактабни битирганлиги ҳақидаги диплом ва медаллар топширилди.
Киритилди: 16:33, 22.12.2015. Ўқилди: 3669 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аввал хабар қилганимиздек, бугун 2016 йили бўлиб ўтадиган XXV Ўзбекистон миллий чемпионатига қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 14:18, 22.12.2015. Ўқилди: 3978 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Рўзиқул Бердиев бошчилигидаги "Насаф" жамоаси янги мавсумга тайёргарлик кўришга киришди.
Киритилди: 23:17, 12.12.2015. Ўқилди: 4232 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ҳозирги кунда ижтимоий тармоқлар анча ривожланди ва энг сўнгги янгиликларни биринчи бўлиб тарқатишда телеграм, твиттер, инстаграм, фейсбук каби ижтимоий тармоқлар анча оммалашди.
Киритилди: 00:09, 06.12.2015. Ўқилди: 4290 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” футбол клуби раҳбарияти ташаббуси билан клуб қошидаги футбол мактабида воҳамизда туғилиб ўсган (1998,1999, 2000 йилларда туғилган) ўсмирларни саралаб олиш учун танлов ўтказилади.
Киритилди: 13:16, 05.12.2015. Ўқилди: 3893 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 10:46, 22.11.2015. Ўқилди: 2837 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жамоамиз учун ушбу мавсум анча омадли кечди.
Киритилди: 10:32, 22.11.2015. Ўқилди: 2874 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” профессионал футбол клуби раҳбарияти ташаббуси билан клуб ишчи-ходимлари ўртасида ўтказилган мини-футбол мусобақаси ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 13:12, 20.11.2015. Ўқилди: 3218 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қарши Давлат университетида 2015 йилги Ўзбекистон кубоги соҳиби “Насаф” футбол жамоаси аъзолари ва олий таълим даргоҳи профессор-домлалари, талабалари билан учрашув ўтказилди.
Киритилди: 10:55, 19.11.2015. Ўқилди: 3603 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Рўзиқул Бердиев бошчилигидаги "Насаф" жамоаси бугундан эътиборан Олий лиганинг сўнгги тур доирасидаги "Машъал"га қарши ўйинга тайёргарликни бошлайди.
Киритилди: 11:32, 12.11.2015. Ўқилди: 3045 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Қарши шаҳрида катта футбол байрами – “Насаф” – “Бунёдкор” учрашуви бўлади. Бугун мухлислар нафақат чиройли футбол ўйинини томоша қилишлари, балки “Насаф” жамоасининг Ўзбекистон Кубогини ўз мухлислари олдида нишонлаш тадбири ҳам ўтказилади.
Киритилди: 12:12, 26.10.2015. Ўқилди: 3533 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Жамоамиз ярим ҳимоячиси Эркин Бойдуллаевнинг сариқ карточкалари сони тўрттага етганлиги сабабли, футболчимиз Олий лиганинг 26-туридан ўрин олган "Сўғдиёна" билан бўладиган баҳсда майдонга туша олмайди.
Киритилди: 13:59, 20.10.2015. Ўқилди: 2254 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жамоамиз дарвозабони Элдорбек Суюнов ва ҳимоячимиз Шуҳрат Муҳаммадиев терма жамоадан клуб иҳтиёрига қайтиб келишди.
Киритилди: 11:16, 10.10.2015. Ўқилди: 3101 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Жамоамиз футболчилари қисқа таътилдан сўнг яна машғулотларга қайтишди.
Киритилди: 12:45, 06.10.2015. Ўқилди: 3000 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун жамоамизнинг ишонган тоғи, таянч ярим ҳимоямиз сардори Эркин Бойдуллаевнинг таваллуд айёми.
Киритилди: 14:06, 04.10.2015. Ўқилди: 2821 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Насаф" футболчиларига "Металлург"га қарши ўйиндан сўнг қисқа муддатли танаффус берилди.
Киритилди: 17:02, 01.10.2015. Ўқилди: 2570 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Кеча жамоамиз аъзолари ўзларининг навбатдаги машғулотларини ўтказишди.
Рўзиқул Бердиев бошчилигида ўтган машғулотларнинг асосий қисмида футболчиларимиз турли хил комбинацион ўйин ташкил этиш, дарвозаларга зарба бериш бобида меҳнат қилишди.
Киритилди: 11:03, 29.09.2015. Ўқилди: 3130 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Насаф" жамоаси Олий лиганинг 24-тур доирасидаги "Металлург"га қарши баҳсга жиддий тайёрланмоқда.
Киритилди: 19:42, 28.09.2015. Ўқилди: 2629 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” футбол клуби томонидан фахрийларга эҳтиром кўрсатиш анъана тусига кирган.
Киритилди: 11:46, 26.09.2015. Ўқилди: 3188 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тажибали мураббийлар Жасур Ибрагимов ва Умар Рахматуллаев бошчилигидаги 2003 йилда туғилган ўсмирлардан иборат “Насаф” футбол мактаби тарбияланувчилари Тошкентда бўладиган хотира турнирида иштирок этишади.
Киритилди: 00:20, 19.09.2015. Ўқилди: 3067 марта. Фикрлар сони: 1 та.