Баҳодир Аннаматов. “Насаф”нинг ушбу собиқ футболчисини мухлислар жуда яхши билишади. Унинг айниқса “Насаф” жамоасига содиқлиги бизнинг унга бўлган ҳурматимизни янада оширади.
Киритилди: 13:41, 21.02.2013. Ўқилди: 4481 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Икки ҳафта мобайнида Туркияда ўқув-йиғин машғулотларини олиб борган "Насаф" футболчилари бугун юртимизга қайтиб келишади.
Киритилди: 09:40, 19.02.2013. Ўқилди: 3147 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 08:57, 12.02.2013. Ўқилди: 3215 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 09:50, 04.02.2013. Ўқилди: 3805 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 12:17, 31.01.2013. Ўқилди: 3771 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 22:38, 30.01.2013. Ўқилди: 3661 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 12:58, 28.01.2013. Ўқилди: 3257 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:45, 26.01.2013. Ўқилди: 3678 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 11:20, 20.01.2013. Ўқилди: 4367 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 09:19, 17.01.2013. Ўқилди: 4316 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Киритилди: 08:56, 17.01.2013. Ўқилди: 4149 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Молдовия футбол янгиликларини ёритадиган moldfootball.com интернет нашрининг хабарига кўра, молдовиянинг “Академия” футбол клуби Қаршининг “Насаф” футбол клуби билан Туркиянинг Анталия шаҳрида назорат учрашуви ўтказади.
Киритилди: 10:33, 14.01.2013. Ўқилди: 3285 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Насаф"нинг собиқ ҳужумчиси Зафар Холмуродовни танимаган футбол ишқибози топилмаса керак. Зафар Холмуродов "аждарлар"нинг афсонасига айланган ўйинчи ҳисобланади.
Киритилди: 18:03, 13.01.2013. Ўқилди: 4582 марта. Фикрлар сони: 4 та.
«Насаф»нинг туркманистонлик легионери Артур Геворкян жамоа машғулотларига қўшилди. Ҳозирги кунларда «аждарлар» ўз машғулотларини Қаршида давом эттиришмоқда, деб ёзади «Voha.Uz» интернет нашри.
Киритилди: 11:00, 10.01.2013. Ўқилди: 3779 марта. Фикрлар сони: 3 та.
"Насаф" футбол клуби ўринбосарлари ҳам янги мавсумга тайёргарликларни бошлаб юборишган. Улар ҳозирги пайтда Марказий стадион қошидаги сунъий майдонда шуғулланишмоқда.
Киритилди: 12:24, 08.01.2013. Ўқилди: 3372 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Насаф” трансфер ойнасида анча фаол иштирок этмоқда. Куни кеча жамоанинг Қаршидаги базасига янги ҳужумчи келиб қўшилди!
Киритилди: 19:15, 07.01.2013. Ўқилди: 5401 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Янги йил олдидан қисқа танаффусга чиққан "Насаф" футболчилари кеча Қаршидаги қароргоҳларида тўпланишди.
Киритилди: 08:54, 06.01.2013. Ўқилди: 3556 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Насаф"нинг туркманистонлик легионери Артур Геворкян эртага яъни 5 январдан бошлаб, жамоанинг Қаршидаги ўқув-йиғин машғулотларига қўшилиши аниқ бўлди.
Киритилди: 12:34, 04.01.2013. Ўқилди: 4165 марта. Фикрлар сони: 4 та.
"Насаф" жамоаси футболчиларининг янги йил таътили эртага ўз ниҳоясига етади. Улар 4 январь куни Тошкентда йиғилишади ва тиббий кўрикдан ўтишади.
Киритилди: 08:47, 03.01.2013. Ўқилди: 3567 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Насаф” жамоасининг икки йилдан бўён асосий дарвозабони бўлган Мурод Зуҳуров янги мавсумда жамоада фаолият олиб бормайдиган бўлди.
Киритилди: 20:07, 28.12.2012. Ўқилди: 5293 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Жорий йилда биринчи даврадан сўнг, "Андижон" сафидан "Насаф"га келиб қўшилган ҳужумчи Владимир Шишелов айни пайтда жамоа машғулотларида иштирок этмаяпти.
Киритилди: 10:45, 28.12.2012. Ўқилди: 4223 марта. Фикрлар сони: 9 та.