Кейинги пайтларда сайтимизга “Насаф” футбол жамоаси бош мураббийи билан суҳбат уюштиришмизни сўраб, мурожаат қилаётган мухлисларнинг сони кундан-кунга кўпайиб кетмоқда.
Киритилди: 09:45, 14.11.2012. Ўқилди: 4393 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 17:09, 12.11.2012. Ўқилди: 3418 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 09:36, 05.11.2012. Ўқилди: 4191 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Киритилди: 10:09, 02.11.2012. Ўқилди: 6535 марта. Фикрлар сони: 75 та.
Киритилди: 08:01, 22.10.2012. Ўқилди: 5094 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Киритилди: 08:30, 20.10.2012. Ўқилди: 5087 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 09:49, 19.10.2012. Ўқилди: 3685 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:11, 16.10.2012. Ўқилди: 4091 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:20, 15.10.2012. Ўқилди: 4083 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 09:28, 05.10.2012. Ўқилди: 3655 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 19:27, 27.09.2012. Ўқилди: 4152 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Олий лига 21-тур баҳси “Насаф” – “Машъал” учрашуви чипталари учрашув ўтказиладиган куни эрталабдан сотувга чиқарилади.
Киритилди: 11:48, 26.09.2012. Ўқилди: 4316 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 17:46, 25.09.2012. Ўқилди: 4847 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 10:14, 20.09.2012. Ўқилди: 4251 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 17:43, 15.09.2012. Ўқилди: 4084 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 23:04, 10.09.2012. Ўқилди: 4641 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 12:25, 10.09.2012. Ўқилди: 4138 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 13:03, 28.08.2012. Ўқилди: 4679 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Киритилди: 16:02, 27.08.2012. Ўқилди: 4691 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:37, 11.08.2012. Ўқилди: 5374 марта. Фикрлар сони: 24 та.
“Насаф” футбол клуби ташаббуси билан жамоамизнинг бир гуруҳ кўпйиллик ашаддий мухлислари тақдирланишди.
Киритилди: 15:36, 11.08.2012. Ўқилди: 5461 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Насаф” – “Бухоро” (3:0) учрашувидан кейин ўйин қаҳрамонига айланган туркманистонлик футболчи беллашув ҳақида ўз фикрини билдирди.
Киритилди: 11:57, 09.08.2012. Ўқилди: 4617 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Хабарингиз бор, ҳар йили қитъамизнинг бош футбол ташкилоти – Осиё футбол конфедерацияси томонидан махсус гуруҳ тузилиб, ушбу комиссия аъзолари Осёнинг кўплаб мамлакатларида бўлишади ва футбол клубларини 11 та йўналиш бўйича текширувдан ўтказишади.
Киритилди: 19:37, 05.08.2012. Ўқилди: 4531 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун мухлислар кутган кун. Олий лигамизда иккинчи давра ўйинлари старт олади. Барча футбол мухлисларининг диққат эътибори ўз севган жамоаларининг ўйинларига қаратилади.
Киритилди: 10:13, 03.08.2012. Ўқилди: 4687 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Ўйин қоидалари-2012/2013"га киритилган ўзгаришлар ва уларни амалга қўллашда юзага келиши мумкин бўлган тушунарсиз ҳолатларнинг олдини олиш мақсадида, "Насаф" футбол клуби ўз футболчиларига бир кунлик семинар ўтказиб беришни сўраб ЎФФ Ҳакамлар ва назоратчилар бошқармасига мурожаат қилди.
Киритилди: 08:59, 02.08.2012. Ўқилди: 4659 марта. Фикрлар сони: 1 та.