Фарғонанинг “Нефтчи” жамоаси таркибида узоқ йиллар давомида фаолият олиб борган таниқли футболчи Акмал Холматов яна “Нефтчи” таркибига қайтганини маълум қиламиз.
Киритилди: 13:07, 13.05.2016. Ўқилди: 5634 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Куни кеча Фарғона вилояти ҳокими, Вилоят футбол федерацияси президенти Шуҳрат Мадаминович Ғаниев “Нефтчи” ПФК вакиллари ўртасида навбатдан ташқари йиғилиш ўтказди.
Киритилди: 14:02, 11.05.2016. Ўқилди: 5955 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Фарғонанинг “Нефтчи” клуби ўз қароргоҳида “Олмалиқ” жамоасига қарши бўлиб ўтадиган учрашувга тайёрланмоқда. Қуйида машғулотлардан олинган суратларни томоша қилиш билан биргаликда, матбуот хизмати томонидан тайёрланган фотомақолани ўқишингиз мумкин.
Киритилди: 22:42, 06.05.2016. Ўқилди: 4392 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Фарғонанинг “Нефтчи” жамоаси 8-тур доирасидаги “Олмалиқ”қа қарши беллашувга қизғин ҳозирлик кўрмоқда.
Киритилди: 20:03, 06.05.2016. Ўқилди: 3904 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Нефтчи” жамоасининг 2016-йилги мавсумдаги ўйин олди жамоавий суратларини томоша қилинг.
Киритилди: 19:52, 06.05.2016. Ўқилди: 4553 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мана орзиқиб кутилган XXV миллий чемпионатимиз қизғин тарзда давом этмоқда.
Киритилди: 13:05, 16.04.2016. Ўқилди: 3246 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Фарғонанинг “Нефтчи” жамоаси эртага “Динамо”га қарши ўйинни ўтказиш учун Самарқандга йўл олишини маълум қиламиз.
Киритилди: 09:36, 18.03.2016. Ўқилди: 3383 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Фарғонанининг “Нефтчи” жамоаси “Водий дербиси”га тайёргарликни “Истиқлол” стадионида давом эттирмоқда. 10 март куни тушдан сўнг “Истиқлол”да шуғулланган Фёдоров шогирдлари “Навбаҳор”га қарши баҳсга жиддий тайёрланишмоқда.
Киритилди: 09:34, 11.03.2016. Ўқилди: 3319 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Фарғонанинг “Нефтчи” жамоаси Олий лига 2-тур доирасидаги “Навбаҳор”га қарши баҳс тайёргарликни бошлаганини маълум қиламиз.
Киритилди: 23:45, 07.03.2016. Ўқилди: 3660 марта. Фикрлар сони: 2 та.
27 февраль куни бўлиб ўтган таништирув маросимида “Нефтчи” ПФК жамоанинг янги мавсумдаги спорт либосларини ҳам расман намойиш этди.
Киритилди: 11:48, 29.02.2016. Ўқилди: 4429 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Куни кеча “Нефтчи” ПФК вакиллари расмий суратга тушиш маросимида иштирок этишди.
Киритилди: 10:54, 29.02.2016. Ўқилди: 3288 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Фарғонанинг “Нефтчи” жамоаси янги мавсум олдидан ўз таркибини кучайтириш мақсадида бир қатор футболчиларни ўз сафига қўшиб олди.
Киритилди: 12:51, 28.02.2016. Ўқилди: 4043 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Фарғонанинг “Нефтчи” жамоаси янги мавсум олдидан ўз таркибини кучайтириш мақсадиди бир қатор футболчиларни ўз сафига қўшиб олди.
Киритилди: 17:37, 27.02.2016. Ўқилди: 4268 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Фарғонанинг “Нефтчи” жамоаси сўнгги тайёргарлик босқичини Қиргулида давом эттираётганини маълум қиламиз. Яқиндагина Тошкент йиғинини якунлаб, қисқа таътилга чиққан “Нефтчи” вакиллари 25 февралдан Қиргулидаги қароргоҳда яна машғулотларга киришди.
Киритилди: 10:00, 26.02.2016. Ўқилди: 2491 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Нефтчи” ПФКнинг истиқболли режаси таркибига кирувчи яна бир йирик лойиҳа амалга ошаётганини мамнуният билан хабар қиламиз.
Киритилди: 10:28, 15.02.2016. Ўқилди: 3698 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Мавсумлар оралиғида футболчиларнинг у ёки бу жамоада кўчиб ўтиши табиий ҳол.
Киритилди: 11:45, 13.02.2016. Ўқилди: 7445 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Янги мавсумда “Нефтчи” жамоасининг уй ва сафар ўйинларида Фарғона клубини кенг тарзда қўллаб-қувватлаш мақсадида “Нефтчи” мухлислар клуби бир қатор ташкилий ишларни олиб боришмоқда
Киритилди: 11:58, 04.02.2016. Ўқилди: 2513 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентдаги йиғинни якунлаб, Фарғонага қайтган “Нефтчи” футболчиларига қисқа таътил берилганини маълум қиламиз
Киритилди: 20:46, 28.01.2016. Ўқилди: 2661 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Фарғонанинг “Нефтчи” клуби мазкур ҳафтада пойтахтдаги йиғинни якунлашини маълум қиламиз
Киритилди: 18:41, 25.01.2016. Ўқилди: 2558 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Андрей Фёдоров шогирдлари 8 кун Қиргулида машғулот олиб боришди.
Киритилди: 10:38, 13.01.2016. Ўқилди: 2989 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бир неча мавсумдан буён "Нефтчи" шарафини ҳимоя қилиб келаётган истеъдодли футболчи, Наманган футболи табрияланувчиси Жаҳонгир Меҳмонов клуб билан тузган шартномасини узайтирди.
Киритилди: 10:26, 12.01.2016. Ўқилди: 3090 марта. Фикрлар сони: 2 та.
4 январь санасида Қиргулидаги қароргоҳда йиғилган "Нефтчи" футболчилари эртага ўз қароргоҳларидаги сўнгги машғулотларни олиб боришади.
Киритилди: 11:42, 11.01.2016. Ўқилди: 2840 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Биласиз, ортда қолган мавсумнинг иккинчи қисмини молдовалик ҳимоячи Адриан Кашкавал Фарғонанинг “Нефтчи” жамоасида ўтказди.
Киритилди: 18:57, 21.12.2015. Ўқилди: 4207 марта. Фикрлар сони: 2 та.