Қадрли футбол муҳлислари, хақиқий футбол ишқибози ўз жамоасини худди ўз боласи сингари кўради. Шунинг учун жамоасининг ютуқларидан муҳлис ҳурсанд бўлгани сингари камчиликлари, ҳатоларидан ранжидий ва албатда ҳар томонлама ғолиб бўлишини ҳоҳлайди.
Киритилди: 10:28, 04.11.2015. Ўқилди: 3342 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Қадрли футбол муҳлислари, миллий терма жамоамизнинг Осиё қитъасидан Жаҳон чемпионатига бериладиган йўланмани қўла киритиш учун квалификация ўйинларини ўтказиши сабабли, миллий чемпионатимизда вужудга келган танаффусдан жамоалар унумли фойдаланиш мақсадида ўз машғулотларини давом эттиришмоқда.
Киритилди: 14:17, 09.10.2015. Ўқилди: 3846 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 23:16, 16.09.2015. Ўқилди: 4302 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Фарғонанинг “Нефтчи” клуби ўтган тур Муборакда “Машъал”га қарши учрашувни ўтказди.
Киритилди: 11:35, 30.08.2015. Ўқилди: 5002 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Киритилди: 19:42, 08.08.2015. Ўқилди: 4643 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:21, 04.08.2015. Ўқилди: 3579 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:21, 04.08.2015. Ўқилди: 3453 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 11:45, 28.07.2015. Ўқилди: 4390 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:42, 19.07.2015. Ўқилди: 5854 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 09:36, 12.07.2015. Ўқилди: 11398 марта. Фикрлар сони: 29 та.
Киритилди: 15:31, 07.05.2015. Ўқилди: 7237 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Олий лиганинг эндигина 6та тури ортда қолган бўлсада, миллионлар ўйини ишқибозлари шу пайтгача ўтган ўйинларда етарлича кутилмаган натижалар гувоҳига айланишди.
Киритилди: 19:52, 03.05.2015. Ўқилди: 4624 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Металлург" - "Нефтчи" жамоалари ўртасидаги беллашув якунлангач, фарғоналиклар устози Мурод Исмоилов клуб расмий сайтига интервью берди.
Киритилди: 22:06, 12.04.2015. Ўқилди: 4414 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Рустам Мирсодиқов бошчилигидаги “Металлург” 11 апрель куни Фарғонанинг “Нефтчи”сига қаршига ўйнайди. Ноқулай рақиблар. Бу эса охирги баҳсларда қайд этилётган натижалардан кўриниб турибди.
Киритилди: 11:18, 11.04.2015. Ўқилди: 5902 марта. Фикрлар сони: 25 та.
Футбол шундай спорт турики, кимдир 40 ёшгача ўйнаса, кимдир турли сабабларга кўра ёшлик чоғидаёқ тўп тепишни тўхтатади.
Киритилди: 10:25, 06.04.2015. Ўқилди: 5982 марта. Фикрлар сони: 3 та.
28 март, соат 10:00да Фарғона вилоят драма театрида “Нефтчи” мухлислар клуби ўзининг илк йиғилишини ўтказди, деб хабар беради клуб расмий сайти.
Киритилди: 14:48, 29.03.2015. Ўқилди: 3494 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Локомотив” – “Нефтчи” учрашувидан олдин, “Нефтчи” ПФК матбуот хизмати жамоанинг тайёргарлиги ва эртанги ўйинга қандай вазифалар қўйилганлиги хақида жамоа бош мураббийи М.Исмоилов ва жамоа сардори А.Холматовдан қисқа интервью олди.
Киритилди: 20:50, 21.03.2015. Ўқилди: 4489 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Киритилди: 18:20, 14.03.2015. Ўқилди: 3718 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 18:14, 14.03.2015. Ўқилди: 7673 марта. Фикрлар сони: 3 та.