Бугун Про-лига 28-тур “A” гуруҳи учрашувлари бўлиб ўтади. Турнинг марказий ўйни Андижондаги “Соғлом Авлод” ўйингоҳида бўлади. Унда “Андижон” “Динамо”ни қабул қилади.
Киритилди: 10:00, 05.10.2018. Ўқилди: 3895 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 08:09, 05.10.2018. Ўқилди: 2685 марта. Фикрлар сони: 1 та.
PEPSI Суперлига 25-тур учрашувларида мухлислар ташрифи рақамларда
Киритилди: 07:28, 05.10.2018. Ўқилди: 4977 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси Спорт бошқармаси бир неча учрашувлар якунига кўра сариқ карточкалари сони тўрттага етган ва навбатдаги тур ўйинларини ўтказиб юбориши лозим бўлган футболчилар рўйхатини маълум қилди.
Киритилди: 07:26, 05.10.2018. Ўқилди: 3415 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 5 октябрь кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 04:03, 05.10.2018. Ўқилди: 11315 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан юртимизда футбол мураббийлиги соҳасини ривожлантириш, уларнинг касбига бўлган қизиқишини орттириш, малакасини мунтазам ошириб бориш мақсадида бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 17:48, 04.10.2018. Ўқилди: 2101 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Реал Мадрид" клуби академияси ва ЎФА ўртасида тузилган келишувга асосан мадридлик мутахассислар томонидан танлаб олинган 22 нафар бола Real Madrid Foundation Clinic дастури бўйича...
Киритилди: 11:20, 04.10.2018. Ўқилди: 4940 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 25-туридан ўрин олган “Пахтакор” ва “Металлург” учрашувида Бекоботликлар дарвозасига иккита тўп киритган Игорь Сергеев беллашув хусусида тўхталиб ўтди.
Киритилди: 08:08, 04.10.2018. Ўқилди: 6124 марта. Фикрлар сони: 8 та.
FUTBOL TV телеканалининг 4 октябрь кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 02:39, 04.10.2018. Ўқилди: 13866 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 25-тури доирасидаги "Бунёдкор" – "Навбаҳор" учрашувидан сўнг мезбонлар устози Миржалол Қосимов қуйидагича фикр билдирди.
Киритилди: 23:36, 03.10.2018. Ўқилди: 3637 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси биринчи вице-президенти Умид Аҳмаджонов Суперлига формати ўзгариши мумкинлигини таъкидлади.
Киритилди: 23:31, 03.10.2018. Ўқилди: 4319 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Суперлига 25-тури доирасидаги "Бунёдкор" – "Навбаҳор" учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Илҳом Мўминжонов қуйидагича фикр билдирди.
Киритилди: 23:30, 03.10.2018. Ўқилди: 2734 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 25-тури доирасидаги "Металлург" – "Пахтакор" учрашувидан сўнг мезбонлар устози Андрей Шипилов қуйидагича фикр билдирди.
Киритилди: 23:06, 03.10.2018. Ўқилди: 2029 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 25-тур учрашувлари ниҳоясига етди.
Киритилди: 22:55, 03.10.2018. Ўқилди: 3243 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 25-тури доирасидаги "Металлург" – "Пахтакор" учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Шота Арвеладзе қуйидагича фикр билдирди.
Киритилди: 22:54, 03.10.2018. Ўқилди: 1985 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Муборакнинг "Машъал" клуби футболчилари пахта теримида иштирок этди.
Киритилди: 22:39, 03.10.2018. Ўқилди: 3153 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Хотира-79” – “Нурафшон” учрашувининг якунида тажовузкор хатти-ҳаракат амалга оширгани учун майдондан четлатилган “Хотира-79” жамоаси футболчиси Д. Тўхтибоев 3 та учрашувга дисквалификация қилинди.
Киритилди: 22:08, 03.10.2018. Ўқилди: 2590 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 25-туридан ўрин олган “Бунёдкор” ва “Навбаҳор” учрашуви ниҳясига етди.
Киритилди: 21:53, 03.10.2018. Ўқилди: 2949 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 25-тур доирасидаги “Қўқон-1912” – АГМК учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар устози Нўъмон Ҳасанов қатнашди.
Киритилди: 20:55, 03.10.2018. Ўқилди: 1832 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 25-тур доирасидаги “Қўқон-1912” – АГМК учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Бахтиёр Ашурматов иштирок этди.
Киритилди: 20:37, 03.10.2018. Ўқилди: 2398 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 25-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” ва АГМК учрашуви якунланди. Қўқондаги “Марказий” ўйингоҳида кечган учрашув меҳмонларнинг ғалабаси билан ниҳоясига етди.
Киритилди: 20:34, 03.10.2018. Ўқилди: 2180 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 25-туридан ўрин олган “Металлург” ва “Пахтакор” учрашуви ниҳоясига етди. Бекоботда кечган учрашувда меҳмонлар йирик ҳисобда ғалаба қозонди.
Киритилди: 20:07, 03.10.2018. Ўқилди: 4866 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 25-туридан ўрин олган “Бунёдкор” ва “Навбаҳор” бошланмоқда.
Киритилди: 18:48, 03.10.2018. Ўқилди: 2640 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 25-туридан ўрин олган “Металлург” ва “Пахтакор” учрашуви бошланмоқда.
Киритилди: 17:13, 03.10.2018. Ўқилди: 2608 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 25-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” ва АГМК учрашуви бошланмоқда.
Киритилди: 16:59, 03.10.2018. Ўқилди: 1411 марта. Фикрлар сони: 1 та.