Коронавируснинг Осиё футболига таъсири давом этмоқда. Энди ОФК Чемпионлар лигаси гуруҳ босқичи ўйинига хитойлик ҳакамларни тайинлаш ҳақидаги қарорини бекор қилди.
Киритилди: 21:31, 06.02.2020. Ўқилди: 5863 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 20:27, 06.02.2020. Ўқилди: 4361 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 18–24-феврал кунлари Дубайда йиғин ташкил этиши ва йиғин доирасида Беларус терма жамоаси билан ўртоқлик учрашуви ўтказиши ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 18:52, 06.02.2020. Ўқилди: 5284 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистонда ҳозирги кунда хоккей жадал ривожланмоқда, ва Олий Хоккей Лигасида юртимиз шарафини пойтахтнинг “Ҳумо” жамоаси ҳимоя қилмоқда.
Киритилди: 18:49, 06.02.2020. Ўқилди: 2362 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Республикамизнинг барча вилоятларида бу борадаги мавжуд вазиятни тўлиқ ўрганиб чиқиш мақсадида ЎФА мутахассисларидан иборат ишчи гуруҳлар тузилди.
Киритилди: 15:44, 06.02.2020. Ўқилди: 2327 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 13:25, 06.02.2020. Ўқилди: 3557 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Futbol TV телеканали бугун — 6 февраль, пайшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:35, 06.02.2020. Ўқилди: 9741 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Туркияда ўқув-машғулот йиғинини ўтказаётган Бекободнинг «Металлург» клуби бугун Москванинг «Динамо»си билан назорат учрашувини ўтказди.
Киритилди: 21:35, 05.02.2020. Ўқилди: 2423 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистонлик ярим ҳимоячи Остон Ўрунов шарафини ҳимоя қилаётган "Уфа" клуби бугун Кипрнинг «Айя-Напа» билан назорат ўйинида майдонга тушди.
Киритилди: 20:17, 05.02.2020. Ўқилди: 4447 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Профессионал футбол лигаси 2020 йилги мавсум учун тақвимини тақдим этади.
Киритилди: 18:42, 05.02.2020. Ўқилди: 8200 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 17:48, 05.02.2020. Ўқилди: 4102 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Пахтакор”нинг швейцариялик янги ҳужумчиси жамоамизга ўтиши, дастлабки таассуротлари ва “Шерлар” сафидаги мақсадлари ҳақида интервьюда тўхталиб ўтди.
Киритилди: 17:46, 05.02.2020. Ўқилди: 4246 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Шу йилнинг 26 февраль – 8 март кунлари қўшни Туркманистонда футзал бўйича Осиё чемпионати финал босқичи ўтказилиши режалаштирилган эди.
Киритилди: 15:27, 05.02.2020. Ўқилди: 2365 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 11:23, 05.02.2020. Ўқилди: 7382 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Фарғона шаҳрида янги мавсумга тайёргарлик олиб бораётган "шунқорлар" лагерини уч нафар футболчи тарк этди.
Киритилди: 11:18, 05.02.2020. Ўқилди: 2972 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 11:01, 05.02.2020. Ўқилди: 2734 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 10:40, 05.02.2020. Ўқилди: 4739 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Futbol TV телеканали бугун — 5 февраль, чоршанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:33, 05.02.2020. Ўқилди: 6872 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Эътироф этиш керак, ушбу мақолага ўқувчиларимиз катта қизиқиш билдиришди.
Киритилди: 22:12, 04.02.2020. Ўқилди: 7112 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Тимур Кападзе бошчилигидаги Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси Туркияда ўқув-машғулот йиғини ўтказмоқда.
Киритилди: 21:54, 04.02.2020. Ўқилди: 3314 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 21:51, 04.02.2020. Ўқилди: 3467 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Локомотив“ футболчиси Даврон Умиров “Хўжанд“ жамоасига қарши учрашувдан кейин клуб матбуот хизматига интервью берди.
Киритилди: 21:42, 04.02.2020. Ўқилди: 2416 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:48, 04.02.2020. Ўқилди: 4406 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон U-16 терма жамоаси бош мураббийи Азамат Абдураимов ўз аризасига биноан ишдан кетди. Бу ҳақда ЎФА расмий сайти хабар бермоқда.
Киритилди: 19:54, 04.02.2020. Ўқилди: 4829 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси Суперлига клубларига бўлган талабларидан бири бу стадионларининг замонавий талабларга жавоб бериши ҳамда майдон чимининг ҳолати идеал бўлишидир.
Киритилди: 15:15, 04.02.2020. Ўқилди: 4277 марта. Фикрлар сони: 5 та.