Асрор Алиқулов "Шўртан" мураббийи бўлиб қолади
Ғузорнинг "Шўртан" клуби жамоа бош мураббийи Асрор Алиқулов билан ҳамкорликни давом эттиради.
Киритилди: 12:49, 27.01.2026. Ўқилди: 606 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Жалолиддин Машарипов ҳам Жаҳон чемпионатини ўтказиб юбориши мумкин!
Эроннинг "Истиқлол" клуби ва Ўзбекистон миллий жамоаси вингери Жалолиддин Машарипов жарроҳлик амалиётига рози бўлди, тез орада операция қилинади.
Киритилди: 12:44, 27.01.2026. Ўқилди: 10557 марта. Фикрлар сони: 33 та.
«Истиқлол» стадиони янада замонавий кўринишга эга бўлади
Фарғона вилояти ҳокими Хайрулло Бозоров Хитойнинг “China State Construction Engineering Corporation” компанияси вакилларидан иборат делегацияни қабул қилди.
Киритилди: 12:15, 27.01.2026. Ўқилди: 2054 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Zo'r TV телеканали 27-январь куни Италия кубоги баҳсини жонли трансляция қилади
Zo'r TV телеканали бугун — 2026 йил 27-январь, сешанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 08:31, 27.01.2026. Ўқилди: 3241 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Беҳруз Каримов: «Бугунги ўйин жуда катта таассурот қолдирди»
Ўзбекистон миллий жамоа сафида Хитойга қарши ўтказилган бугунги учрашувда гол киритган футболчиларимиз Беҳруз Каримов ҳамда Жавоҳир Ҳусанов ўйиндан кейин ўз фикрларини билдириб ўтишди.
Киритилди: 23:00, 26.01.2026. Ўқилди: 1401 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 22:44, 26.01.2026. Ўқилди: 714 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Хоразм» бразилиялик ярим ҳимоячи билан шартнома имзолади
Бразилиялик яримҳимоячи Рафаэл Сабино фаолиятини Ўзбекистон чемпионатида давом эттиради.
Киритилди: 22:36, 26.01.2026. Ўқилди: 954 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 22:32, 26.01.2026. Ўқилди: 923 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«QMU Jayxun» 2026-йилни Пролигада ўтказади
2025-йилги мавсумни Пролигада ўтказган «Jayxun» футбол клуби мусобақадаги иштирокини давом эттиради.
Киритилди: 21:31, 26.01.2026. Ўқилди: 808 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:55, 26.01.2026. Ўқилди: 998 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўртоқлик учрашуви. «Сўғдиёна» Жанубий Корея клуби билан дуранг ўйнади
Туркиядаги йиғин доирасида ўтказилган иккинчи назорат учрашувида "Сўғдиёна" Жанубий Кореянинг "Конгвон" жамоасига қарши баҳс олиб борди.
Киритилди: 20:30, 26.01.2026. Ўқилди: 675 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Санжар Қувватов: "Ҳозир натижа учун ўйнайдиган эмас, захирани ўйлаб иш қиладиган пайт"
Бугун "Пахтакор" Косованинг "Приштина Ре" клубига қарши майдонга чиқди. 1:2 ҳисобида якунига етган ўйиндан кейин Санжар Қувватов кичик интервью берди.
Киритилди: 20:26, 26.01.2026. Ўқилди: 862 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Абубакир Шукуруллаев: "Бунчалик тез имконият беришади деб ўйламаган эдим"
Хабарингиз бор, "Пахтакор"нинг бу сафарги йиғинида U-21 жамоаси билан кетма-кет чемпионликни қўлга киритаётган таркиб негизи билан иштирок этяпти.
Киритилди: 20:09, 26.01.2026. Ўқилди: 1372 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўртоқлик ўйини. Ўзбекистон Хитой билан жанговар дурангга имзо чекди
БААда йиғини ўтказаётган Фабио Каннаваро бошчилигидаги Ўзбекистон миллий жамоаси бугун Хитойга қарши назорат учрашувини ўтказди.
Киритилди: 19:59, 26.01.2026. Ўқилди: 2741 марта. Фикрлар сони: 32 та.
Ўзбекистон Суперлигаси IFFHS рейтингида 93-ўринни эгаллади
Халқаро футбол тарихи ва статистикаси федерацияси (IFFHS) 2025-йил якунларига кўра дунёнинг энг кучли футбол лигалари рейтингини эълон қилди.
Киритилди: 18:16, 26.01.2026. Ўқилди: 888 марта. Фикрлар сони: 0 та.
IFAB Техник директори Суперлига клублари вакиллари ва ҳакамларга футболдаги янги қоидалар ҳақида семинар ўтди
Бугун, 26 январь, Миллий футбол маркази анжуманлар залида Лига вакиллари, Суперлига клублари мутасаддилари ҳамда Ўзбекистон ҳакамлар маркази мутахассислари иштирокида семинар ўтказилди.
Киритилди: 17:35, 26.01.2026. Ўқилди: 779 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон терма жамоасининг Хитойга қарши асосий таркиби маълум
Ўзбекистон терма жамоасининг ёпиқ эшиклар ортида ўтадиган Хитой билан учрашув учун таркиби эълон қилинди.
Киритилди: 17:04, 26.01.2026. Ўқилди: 2245 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Назорат ўйини. «Пахтакор» Косово клубига енгилди
Анталияда ўқув-йиғин машғулотларини олиб бораётган "Пахтакор" Косовонинг "Приштина Ре" жамоасига қарши назорат ўйини ўтказди.
Киритилди: 16:49, 26.01.2026. Ўқилди: 844 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Нурлан Ибраимов - "Локомотив" футболчиси!
Янги мавсумга жиддий ҳозирлик кўраётган "Локомотив" иқтидорли ярим ҳимоячи Нурлан Ибраимовни ўз сафига қўшиб олди.
Киритилди: 15:43, 26.01.2026. Ўқилди: 496 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Ўзбекистон миллий терма жамоаси ўйнайди
Жаҳон чемпионатига жиддий тайёргарлик кўраётган Фабио Каннаваро бошчилигидаги Ўзбекистон миллий терма жамоаси бугун Дубайдаги илк машғулот ўйинида майдонга тушади.
Киритилди: 12:01, 26.01.2026. Ўқилди: 2475 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўртоқлик ўйини. ЦСКА - «Динамо» - 3:4 (видеошарҳ)
Абу-Дабида бўлиб ўтган ЦСКА - «Динамо» ўртоқлик ўйинида (3:4) урилган голлар ва хавфли вазиятлар видеошарҳини қуйида томоша қилишингиз мумкин.
Киритилди: 09:53, 26.01.2026. Ўқилди: 1535 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Вадим Абрамов: «Уч марта ҳисобда ортда қолиб, якунда ғолиб бўлиш хурсанд қилади»
Абу-Дабида бўлиб ўтган ЦСКА - «Динамо» ўйинидан (3:4) кейин жамоамиз бош мураббийи Вадим Абрамовнинг камбэк борасидаги фикрлари билан қизиқдик.
Киритилди: 09:46, 26.01.2026. Ўқилди: 1063 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Sport ва Futbol телеканалларида 26-январь куни 1 та футбол ва шахмат турниридан трансляциялар бор
Sport ва Futbol телеканаллари бугун — 2026 йил 26-январь, душанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:49, 26.01.2026. Ўқилди: 1827 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўртоқлик ўйини. 7та гол урилган баҳсда «Динамо» камбэкни амалга ошириб, ЦСКАни мағлуб этди
Динамо» жамоаси Абу-Дабида Россиянинг 6 карра чемпиони ЦСКАга қарши майдонга тушиб, ажойиб ғалабага эришди.
Киритилди: 20:29, 25.01.2026. Ўқилди: 2206 марта. Фикрлар сони: 13 та.
«Динамо» 11 нафар футболчини лигада рўйхатдан ўтказди (фото)
Самарқанднинг "Динамо" клуби Суперлига янги мавсуми учун 11 нафар футболчини лигада рўйхатдан ўтказди. Бу ҳақда ЎзПФЛ хабар берди.
Киритилди: 16:46, 25.01.2026. Ўқилди: 1425 марта. Фикрлар сони: 5 та.