Кеча, 9 февраль санасида, FIFA Интизом қўмитаси "Металлург" клуби ва унинг собиқ футболчиси Иван Йосович ўртасидаги иш якуниланганлиги ҳақида маълум қилди.
Киритилди: 12:09, 10.02.2026. Ўқилди: 594 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Zo'r TV телеканали бугун — 2026 йил 10-февраль, сешанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 09:28, 10.02.2026. Ўқилди: 2289 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 08:01, 10.02.2026. Ўқилди: 2230 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 23:35, 09.02.2026. Ўқилди: 2906 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 23:25, 09.02.2026. Ўқилди: 4039 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 17:19, 09.02.2026. Ўқилди: 734 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 16:58, 09.02.2026. Ўқилди: 871 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 10:00, 09.02.2026. Ўқилди: 1152 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 09:14, 09.02.2026. Ўқилди: 7273 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 08:33, 09.02.2026. Ўқилди: 1541 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 08:29, 09.02.2026. Ўқилди: 1160 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 08:13, 09.02.2026. Ўқилди: 924 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Ғазалкент» клуби Туркия йиғинидаги илк назорат учрашувида Москванинг «Динамо-2» жамоасига қарши майдонга тушди.
Киритилди: 08:12, 09.02.2026. Ўқилди: 663 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Янги мавсумга жиддий ҳозирлик кўраётган ва таркибни кучайтириш борасида кенг кўламли ишларни амалга ошираётган "Нефтчи" бугун хорватиялик маҳоратли ҳужумчи Стипе Перица билан шартнома имзолади.
Киритилди: 01:07, 09.02.2026. Ўқилди: 7912 марта. Фикрлар сони: 6 та.
“Башакшеҳир” сафида тўп сураётган ўзбекистонлик футболчилар — Элдор Шомуродов ҳамда Аббосбек Файзуллаев Туркия Суперлигасининг 21-тури доирасида “Эюпспорт”га қарши баҳсда майдонга тушди (2:1).
Киритилди: 00:44, 09.02.2026. Ўқилди: 1767 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон терма жамоаси ҳимоячиси Абдуқодир Ҳусанов Англия Премьер Лигасининг 25-туридан ўрин олган “Ливерпуль” — “Манчестер Сити” учрашувида (1:2) асосий таркибда майдонга тушиб, 61-дақиқада жароҳат сабаб алмаштирилди.
Киритилди: 00:34, 09.02.2026. Ўқилди: 10584 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Узоқ танаффусдан кейин Суперлига чемпионлигини қўлга киритган "Нефтчи" ҳамда мамлакат кубогининг амалдаги ғолиби "Пахтакор" ўртасидаги Суперкубок ўйини Андижонда ўтказилади.
Киритилди: 14:53, 08.02.2026. Ўқилди: 1359 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Европа Чемпионлар Лигаси 2025/2026 йилги мавсуми плей-офф ўйинларидан бошлаб юртимизда Sport ва Futbol TV орқали ҳам жонли намойиш этила бошлайди.
Киритилди: 10:46, 08.02.2026. Ўқилди: 3391 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Sport ва Futbol телеканаллари бугун — 2026 йил 8-февраль, якшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 10:42, 08.02.2026. Ўқилди: 2090 марта. Фикрлар сони: 1 та.