26 февраль куни Тошкент вақти билан 10:30 да Япониянинг Нагоя шаҳрига етиб келган Ўзбекистон миллий терма жамоаси делегацияси « Westin Nagoya Castle» меҳмонхонасига жойлашди.
Киритилди: 12:06, 27.02.2012. Ўқилди: 10005 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Жанубий Корея ва Ўзбекистон терма жамоалари ўртасида бўлиб ўтган ўртоқлик учрашувида, учрашувнинг 74-дақиқасида ярим ҳимоячимиз Иброҳим Рахимов
Киритилди: 20:45, 26.02.2012. Ўқилди: 11966 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Покистон футбол федерацияси (ПФФ) Осиё гигантларидан бири — Ўзбекистоннинг ўртоқлик ўйинини ўтказиш борасидаги таклифини рад қилди, дея ёзади Newspakistan.pk сайти.
Киритилди: 08:13, 17.02.2012. Ўқилди: 11821 марта. Фикрлар сони: 26 та.
25 февраль кунги Жанубий Кореяга қарши ўртоқлик ва 29 февраль кунги Японияга қарши ЖЧ-2014 саралаши доирасидаги ўйинлар учун Ўзбекистон миллий терма жамоаси таркиби эълон қилинди. Бу ҳақда ЎФФ расмий сайти хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 13:29, 16.02.2012. Ўқилди: 11949 марта. Фикрлар сони: 31 та.
Миллий терма жамоамизнинг амалдаги бош мураббийи Вадим Абрамов БААга қарши кечган ўртоқлик ўйинидан кейин терма жамоа тарихида энг кўп ўйин ўтказган мураббийлар рўйҳатида Равшан Ҳайдаровни қувиб етди.
Киритилди: 12:10, 12.02.2012. Ўқилди: 13996 марта. Фикрлар сони: 21 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 25 февраль куни Жанубий Кореяга қарши бўлиб ўтадиган ўртоқлик учрашуви учун 22 февраль куни Сеулга учиб кетадиган бўлди. Бу ҳақда ЎФФ расмий Твиттери хабар тарқатмоқда.
Киритилди: 08:44, 08.02.2012. Ўқилди: 12493 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Озарбойжоннинг www.azerisport.com сайтининг ёзишича, "Нефтчи" клуби ҳужумчиси Баҳодир Насимов Ўзбекистон миллий терма жамоасининг Японияга қарши ўтадиган ЖЧ-2014 саралаш баҳсига таклиф этилган.
Киритилди: 22:28, 06.02.2012. Ўқилди: 13614 марта. Фикрлар сони: 9 та.