Ўзбекистон миллий жамоаси бош мураббийи Сречко Катанец Navruz Cup-2022 мусобақасининг ярим финал босқичи доирасидаги бўлиб ўтган Қирғизистонга қарши ўйин (3:1) борасида ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Наманганда бўлиб ўтаётган Navruz Cup-2022 мусобақасининг ярим финал босқичи доирасидаги иккинчи ўйин бир соатдан кейин старт олади.
Хабарингиз бор, Наманганда 25 ва 29 март кунлари “Navruz Cup” халқаро турнири бўлиб ўтади ҳамда унда Ўзбекистон, Тожикистон, Қирғиз Республикаси ва Уганда терма жамоалари қатнашади.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Сречко Катанец Navruz Cup—2022 мусобақаси олдидан матбуот анжуманида иштирок этди.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси эртага “Navruz Cup-2022” доирасида Қирғиз Республикасига қарши ўйин ўтказади.
Хабарингиз бор, Наманганда 25 ва 29 март кунлари "Navruz Cup-2022" халқаро мусобақаси бўлиб ўтади.
Хабарингиз бор, 25-29 март кунлари Наманганда футбол бўйича илк маротаба “Navruz Cup-2022” халқаро турнири бўлиб ўтади.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси йиғинининг илк кунида маҳаллий чемпионатда тўп сураётган футболчилар, шунингдек, бир қатор легионерлар иштирок этишди.
АГМК футболчиси Акром Комилов жароҳати борлиги сабабли Ўзбекистон миллий терма жамоасининг навбатдаги йиғинида қатнаша олмайдиган бўлди.
25-29 март кунлари Наманганда ўтказиладиган «Navruz cup-2022» халқаро мусобақасида иштирок этадиган Тожикистон миллий жамоасининг кенгайтирилган таркиби маълум бўлди.
25-29 март кунлари Наманганда ўтказиладиган «Navruz cup-2022» халқаро мусобақасига Тожикистондан ҳам ҳакамлар таклиф этилди.
Хабарингиз бор, 25-29 март кунлари Намангандаги «Марказий» стадиони “Navruz Cup-2022” халқаро ўртоқлик турниринга мезбонлик қилади.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 25-29 март кунлари Navruz Cup—2022 мусобақасида иштирок этилишидан хабарингиз бор.
Ўзбекистон термаси ўзининг 30 йиллик тарихида ОФКга аъзо 34та жамоага қарши ўйнаб кўрган.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 25—29 март кунлари Navruz Cup—2022 мусобақасида иштирок этади.
Муҳтарам мухлис! Мазкур мулоҳазаларни ёзишдан аввал бизни бир масала узоқ ўйлантирди.