Суперлига 6-туридан ўрин олган "Навбаҳор" - "Андижон" учрашуви учун жамоаларнинг асосий таркиблари эълон қилинди.
Киритилди: 17:19, 14.04.2023. Ўқилди: 1237 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 15:10, 14.04.2023. Ўқилди: 1218 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 09:40, 14.04.2023. Ўқилди: 1935 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:35, 14.04.2023. Ўқилди: 1220 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 21:18, 13.04.2023. Ўқилди: 799 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 16:53, 13.04.2023. Ўқилди: 1849 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Киритилди: 15:34, 13.04.2023. Ўқилди: 3777 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 12:03, 13.04.2023. Ўқилди: 1385 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:53, 13.04.2023. Ўқилди: 1911 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 20:31, 12.04.2023. Ўқилди: 3003 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:34, 11.04.2023. Ўқилди: 1048 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 00:05, 11.04.2023. Ўқилди: 1362 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 23:20, 10.04.2023. Ўқилди: 3239 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 22:59, 10.04.2023. Ўқилди: 11475 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Пахтакор"га қарши Суперлиганинг 5-тур ўйинидан (1:3) сўнг "Қизилқум" устози Асрор Алиқулов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 22:53, 10.04.2023. Ўқилди: 1017 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Қизилқум"га қарши Суперлиганинг 5-тур ўйинидан сўнг "Пахтакор" устози Максим Шацких матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 22:50, 10.04.2023. Ўқилди: 1502 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлига 5-турининг сўнгги "Пахтакор" - "Қизилқум" учрашуви якунланди.
Киритилди: 20:29, 10.04.2023. Ўқилди: 1850 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Суперлиганинг 5-тур сўнгги учрашувда "Пахтакор" ўз майдонида "Қизилқум"ни қабул қилади.
Киритилди: 16:56, 10.04.2023. Ўқилди: 1148 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган ОКМК – “Навбаҳор” (2:1) ўйинидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида наманганликлар бош мураббийи Самвел Вячеславович Бабаян иштирок этиб, ОАВ ходимлариниинг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 13:31, 10.04.2023. Ўқилди: 1579 марта. Фикрлар сони: 22 та.
Суперлиганинг 5-туридан ўрин олган ОКМК – “Навбаҳор” (2:1) ўйинидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида ОКМК бош мураббийи Миржалол Қосимов қатнашиб, журналистларнинг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 13:25, 10.04.2023. Ўқилди: 1389 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Суперлиганинг 5-тур ўйинлари якунига етади.
Киритилди: 09:30, 10.04.2023. Ўқилди: 1048 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 5-туридан ўрин олган «Насаф» ва «Сурхон» жамоалари ўртасидаги учрашув статистикаси ва видеошарҳини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Киритилди: 22:53, 09.04.2023. Ўқилди: 14928 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 5-туридан ўрин олган OKMK ва «Навбаҳор» жамоалари ўртасидаги учрашув статистикаси ва видеошарҳини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Киритилди: 22:50, 09.04.2023. Ўқилди: 12915 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 5-тури доирасида сафарда “Насаф” клубига имкониятни бой берган “Сурхон” бош мураббийи Сергей Арслонов учрашув агрессив тарзда кечгани, тактик юришлар, Асилбек Жумаев ва мухлислар ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 22:35, 09.04.2023. Ўқилди: 1039 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 5-тури доирасида сафарда ОКМК клубига қарши баҳсда мағлуб бўлган “Навбаҳор” жамоаси бош мураббийи Самвел Бабаян икки жамоа ўртасидаги ўйинларга қандай баҳо бераётгани, рақиб нимани эвазига ўйинни ўз томонига оғдириб олгани, жамоасига кимлар этишмагани ва жамоасининг камчиликлари ҳақида гапирди.
Киритилди: 21:37, 09.04.2023. Ўқилди: 2502 марта. Фикрлар сони: 24 та.