Pepsi Суперлига 19-тури доирасида Наманганнинг “Навбаҳор” клуби ўз майдонида Тошкентнинг “Пахтакор” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 17:09, 27.07.2018. Ўқилди: 2398 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлига 19 -тур доирасида “Сўғдиёна” сафарда “Қўқон-1912” жамоасига қарши баҳс олиб боради.
Киритилди: 15:52, 27.07.2018. Ўқилди: 1971 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Миллий чемпионатлар тарихида жамоамиз иштирокидаги 5-учрашувда чет эллик ҳакам ишлайди.
Киритилди: 12:23, 27.07.2018. Ўқилди: 3234 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлиганинг 19-турида "Пахтакор" 28 июль куни "Навбаҳор" меҳмони бўлади.
Киритилди: 11:43, 27.07.2018. Ўқилди: 2095 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 10:54, 27.07.2018. Ўқилди: 2656 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси Спорт бошқармаси бир неча учрашувлар якунига кўра сариқ карточкалари сони тўрттага этган ва навбатдаги тур ўйинларини ўтказиб юбориши лозим бўлган футболчини маълум қилди.
Киритилди: 16:39, 26.07.2018. Ўқилди: 2254 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тартиб-интизом Қўмитасининг навбатдаги йиғилиши ўтказилди.
Киритилди: 15:03, 26.07.2018. Ўқилди: 2079 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Металлург” ва “Нефтчи” жамоалари олий лига баҳсларида 41 бора тўқнаш келишган. Натижалар беш карра мамлакат чемпионининг устунлигини кўрсатади.
Киритилди: 12:00, 26.07.2018. Ўқилди: 2153 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Pepsi Суперлиганинг 19-турида “Насаф” Олмалиқнинг “АГМК” жамоаси билан, ўз майдонида баҳслашади. Учрашув 28 июл шанба куни “Марказий” стадионда соат 20:00да бошланади.
Киритилди: 09:36, 26.07.2018. Ўқилди: 2447 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Қизилқум» 11 июнь куни 15-турдан ўрин олган «Сўғдиёна»га қарши уй учрашувида 2:0 ҳисобида устун келиб, миллий чемпионатимиз элит лигасидаги ғалабалари сонини 200тага етказди.
Киритилди: 00:51, 26.07.2018. Ўқилди: 2171 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлига 18-турида “Сўғдиёна” ўз майдонида “Локомотив”ни қабул қилди ва ушбу баҳсда ҳисоб очилмади. Ўйиндан сўнг жамоамиз таркибида ўйиннинг энг яхши футболчиси деб топилган дарвозабон Милан Митрович иштирок этди.
Pepsi Суперлига 18-турида “Сўғдиёна” ўз майдонида “Локомотив”ни қабул қилди ва ушбу баҳсда ҳисоб очилмади.