- Ўзбекистон Футбол Федерацияси томонидан кейинги йилда олий лигада 12 та жаома иштирок этиши ҳақида қарор қабул қилинди.-дея бу борада ўз муносабатларини билдирди, “Қўқон-1912” футбол клуби бош директори Бахтиёржон Толипов.
Киритилди: 09:42, 18.11.2017. Ўқилди: 4421 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Таниқли футбол мутахассиси Алишер Никимбаев Ўзбекистон Футбол Федерацияси томонидан футболни ривожлантириш бўйича амалга оширилаётган чора-тадбирлар борасида ўз фикрини билдириб ўтди.
Киритилди: 15:22, 15.11.2017. Ўқилди: 3046 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Навбаҳор" – “Суғдиёна” жамоалари ўртасида бўлиб ўтган учрашувдан сўнг мезбонлар бош мураббийи Илҳом Мўминжонов журналистлар саволларига жавоб қайтарди:
Киритилди: 00:05, 11.11.2017. Ўқилди: 2687 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 22:18, 09.11.2017. Ўқилди: 4931 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 22:13, 09.11.2017. Ўқилди: 2472 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Олмалиқ" билан учрашувдан сўнг "Пахтакор" бош мураббийи учрашув хусусида фикрларини билдирди.
Киритилди: 21:31, 09.11.2017. Ўқилди: 2711 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Қўқон-1912” – “Бунёдкор” ўйинидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар устози Нўъмон Ҳасанов қатнашди.
Киритилди: 18:29, 09.11.2017. Ўқилди: 2090 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қўқон-1912” – “Бунёдкор” ўйинидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Миржалол Қосимов иштирок этди.
Олий Лига 28-тури доирасида Самарқандда Фарғонанинг “Нефтчи” клубини қабул қилган «Динамо» жамоаси жуда муҳим ғалабага эришди.
Киритилди: 12:05, 09.11.2017. Ўқилди: 1532 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Динамо» - «Нефтчи» (1:0) учрашувидан кейин фарғоналиклар бош мураббийи Вадим Абрамов ўйин борасида ўртоқлашди.
Киритилди: 12:13, 09.11.2017. Ўқилди: 3327 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Олий лиганинг 28-турида "Локомотив" - "Бухоро" (2:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида "темирйўлчилар" устози Андрей Микляев журналистлар саволларига жавоб берди:
Олий лиганинг 28-тури доирасида "Локомотив" - "Бухоро" (2:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида меҳмонлар устози Улуғбек Бақоев матбуот анжуманида қатнашди.
Киритилди: 20:01, 08.11.2017. Ўқилди: 3905 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Матбуот анжуманининг навбатдаги қисмида жамоамиз устози Рўзиқул Саъдуллаевич иштирок этди ва ўйин ҳақидаги қуйида фикрларни билдирди.
Киритилди: 22:43, 04.11.2017. Ўқилди: 8626 марта. Фикрлар сони: 10 та.
“Қизилқум” – “Динамо” (1:0) учрашувидан кейин матбуот анжуманида “Динамо” устози Олег Тюлькин учрашув ҳақида тўхталди.
Киритилди: 22:40, 04.11.2017. Ўқилди: 2262 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Қизилқум”- “Динамо” (1:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида мезбонлар бош мураббийи Ҳамиджон АКТАМОВ ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:19, 04.11.2017. Ўқилди: 1742 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лига 27-туридан ўрин олган “Бухоро” – “Қўқон-1912” ўйинидан сўнг бўлиб ўтган матбуот анжуманида мезбонлар бош мураббийи Улуғбек Бақоев ўйин борасидаги фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:09, 04.11.2017. Ўқилди: 3230 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лига 27-туридан ўрин олган “Бухоро” – “Қўқон-1912” жамоалари ўйинидан сўнг бўлиб ўтган матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар бош мураббийи Нўъмон Ҳасанов иштирок этди.
Киритилди: 21:48, 04.11.2017. Ўқилди: 2004 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Насаф” – “Металлург” (2:0) учрашуви ниҳоясига етгач, учрашув якунларига бағишланган матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:43, 04.11.2017. Ўқилди: 3208 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 08:16, 04.11.2017. Ўқилди: 4634 марта. Фикрлар сони: 8 та.