Киритилди: 13:45, 26.11.2017. Ўқилди: 6370 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Навбаҳор” – “Насаф” учрашувидан кейин бўлиб ўтган матбуот анжуманининг дастлабки қисмида жамоамиз устози Рўзиқул Бердиев ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 13:28, 26.11.2017. Ўқилди: 5645 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг сўнгги турида "Сўғдиёна" Бухорода "Бухоро" га қарши баҳс олиб борди ва 1:0 ҳисобида мағлубияига учради.
Киритилди: 08:28, 26.11.2017. Ўқилди: 6537 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Навбаҳор” – “Насаф” учрашувидан кейин бўлиб ўтган матбуот анжуманининг дастлабки қисмида қаршиликлар устози Рўзиқул Бердиев ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 07:49, 26.11.2017. Ўқилди: 7185 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Қўқон-1912” – “Олмалиқ” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида жамоамиз устози Нўъмон Ҳасанов иштирок этди.
Киритилди: 23:30, 25.11.2017. Ўқилди: 5560 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қўқон-1912” – “Олмалиқ” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида “Олмалиқ” жамоаси катта мураббийи Олег Корнеенко иштирок этди.
Киритилди: 23:23, 25.11.2017. Ўқилди: 5346 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Чемпионатнинг сўнгги турида, ўз уйимизда мухлисларимизни хурсанд этишни дилимизга туггандик, бунинг уддасидан чиққанимиздан хурсандман.
Киритилди: 21:15, 25.11.2017. Ўқилди: 5355 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Металлург” – “Нефтчи” учрашуви (1:0) дан сўнг меҳмонлар устози Вадим Абрамов ўз футболчиларининг ҳаракатидан норози эмаслигини айтиб ўтди.
Киритилди: 21:12, 25.11.2017. Ўқилди: 5956 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг сўнгги тури доирасида "Локомотив" - "Бунёдкор" (3:2) жамоалари ўртасидаги ўйиндан кейинги матбуот анжуманида "қалдирғочлар" устози Миржалол Қосимов қатнашди.
Киритилди: 17:55, 25.11.2017. Ўқилди: 3572 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Олий лиганинг сўнгги тури доирасида "Локомотив" - "Бунёдкор" (3:2) жамоалари ўртасидаги ўйиндан кейинги матбуот анжуманида "темирйўлчилар" устозлари Мирко Йеличич ҳамда Андрей Микляевлар қатнашишди.
Киритилди: 17:49, 25.11.2017. Ўқилди: 3747 марта. Фикрлар сони: 4 та.
«Динамо» - «Локомотив» учрашувидан кейинги матбуот анжуманида «Динамо» бош мураббийи Олег Тюлькин иштирок этди.
Киритилди: 17:02, 20.11.2017. Ўқилди: 1760 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Динамо» - «Локомотив» учрашувидан кейинги матбуот анжуманида чемпионликни нишонлаган жамоанинг бир йўли икки мураббийи Мирко Елечич ва Андрей Микляевлар иштирок этишди.
Киритилди: 17:00, 20.11.2017. Ўқилди: 3070 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қизилқум” – “Металлург” жамоалари учрашувидан кейин “Металлург” жамоаси бош мураббийи Рустам Мирсодиқовнинг ўйин ҳақида фикрларини сўрадик.
Киритилди: 14:02, 20.11.2017. Ўқилди: 1760 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Олмалиқ” – “Навбаҳор” учрашуви (2:1) дан сўнг мезбонлар бош мурабийи Илҳом Мўминжонов ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 00:38, 20.11.2017. Ўқилди: 2194 марта. Фикрлар сони: 4 та.
“Бунёдкор” – “Бухоро” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози иштирок этди.
Киритилди: 22:14, 19.11.2017. Ўқилди: 2569 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Бунёдкор” – “Бухоро” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида бухороликлар устози иштирок этди.
Киритилди: 22:05, 19.11.2017. Ўқилди: 1871 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Нефтчи” – ” Машъал ” (2:1) учрашувидан кейин меҳмонлар устози Александр Хомяков ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 21:37, 19.11.2017. Ўқилди: 1566 марта. Фикрлар сони: 1 та.