Суперлига 17-туридан ўрин олган "Машъал" — "Динамо" (2:4) учрашувидан сўнг "Динамо" бош мураббийи Вадим Абрамов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 06:04, 07.08.2025. Ўқилди: 638 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 17-туридан ўрин олган «Навбаҳор» – «Сўғдиёна» (1:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида жиззахликлар бош мураббийи Иван Бошкович қатнашиб, журналистларнинг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 05:37, 07.08.2025. Ўқилди: 569 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 17-туридан ўрин олган «Навбаҳор» – «Сўғдиёна» (1:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Сергей Лушан иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 05:34, 07.08.2025. Ўқилди: 781 марта. Фикрлар сони: 4 та.
«Андижон» – «Қўқон-1912» (3:0) ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Максим Шацких қатнашди.
Киритилди: 05:39, 04.08.2025. Ўқилди: 1429 марта. Фикрлар сони: 5 та.
«Андижон» - «Қўқон-1912» (3:0) беллашувидан сўнг матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар устози Баҳром Ҳайдаров қатнашди.
Киритилди: 00:12, 04.08.2025. Ўқилди: 1120 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 16-туридан ўрин олган "Машъал" - "Пахтакор" (0:1) учрашувидан сўнг "Машъал" бош мураббийи Отабек Нарзуллаев матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 07:17, 02.08.2025. Ўқилди: 475 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Бухоро" клуби бош мураббийи Улуғбек Бақоев ОКМКга қарши бўлиб ўтган Суперлиганинг 16-тур баҳсидан сўнг клуб матбуот хизматига интервью берди.
Киритилди: 07:12, 02.08.2025. Ўқилди: 858 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 16-турида "Пахтакор" сафарда "Машъал"ни мағлуб этди.
Киритилди: 23:24, 01.08.2025. Ўқилди: 776 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Навбаҳор" устидан қозонилган ғалабадан кейин "Пахтакор" бош мураббийи Камолиддин Тожиев матбуот анжуманида қатнашди.
Киритилди: 07:01, 07.07.2025. Ўқилди: 819 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 15-тури доирасидаги «Динамо» - «Насаф» (2:2) учрашувидан кейин меҳмонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев фикрларини билдирди.
Киритилди: 07:00, 07.07.2025. Ўқилди: 1143 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Суперлига 15-туридан ўрин олган "Машъал" — ОКМК (0:1) учрашувидан сўнг "Машъал" бош мураббийи Асрор Алиқулов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 08:52, 06.07.2025. Ўқилди: 521 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 15-туридан ўрин олган "Машъал" — ОКМК (0:1) учрашувидан сўнг ОКМК бош мураббийи Миржалол Қосимов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 08:50, 06.07.2025. Ўқилди: 1094 марта. Фикрлар сони: 9 та.
"Андижон" – "Бунёдкор" (0:2) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Максим Шацких иштирок этди.
Киритилди: 03:59, 06.07.2025. Ўқилди: 634 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Андижон" – "Бунёдкор" (0:2) ўртасидаги ўйиндан кейинги матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар устози Илёс Зейтуллаев иштирок этди.
Киритилди: 03:57, 06.07.2025. Ўқилди: 515 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Андижон" – "Бунёдкор" (0:2) ўртасидаги учрашувда иштирок этган андижонликлар аъзоси Илҳом Абдуғаниев захирага олинган пайтда мухлислар билан ўртасида бироз тушунмовчилик юз берганди.
Киритилди: 03:55, 06.07.2025. Ўқилди: 678 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 15-тури доирасида "Шўртан" — "Қизилқум" баҳсидан кейин меҳмонлар бош мураббийи Акмал Рустамов матбуот анжуманида қатнашди.
Киритилди: 23:55, 03.07.2025. Ўқилди: 758 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 08:06, 29.06.2025. Ўқилди: 460 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 14-туридан ўрин олган «Навбаҳор» – «Машъал» (6:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Сергей Лушан иштирок эиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 08:04, 29.06.2025. Ўқилди: 1295 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Суперлига 14-туридан ўрин олган "Навбаҳор" — "Машъал" учрашувидан сўнг (6:0) муборакликлар бош мураббийи Асрор Алиқулов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 22:58, 28.06.2025. Ўқилди: 700 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Қўқон-1912» — «Динамо» (2:3) учрашувидан кейин жамоамиз бош мураббийи Вадим Абрамов матбуот анжуманида иштирок этиб, журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 00:02, 28.06.2025. Ўқилди: 2576 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Бугун бўлиб ўтган Суперлига 14-туридан ўрин олган «Насаф» - «Пахтакор» (2:2) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 23:57, 27.06.2025. Ўқилди: 1954 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистон суперлигасининг 14-тури доирасида бўлиб ўтган «Насаф» - «Пахтакор» учрашувидан сўнг меҳмонлар устози матбуот анжуманида қатнашди.
Киритилди: 23:43, 27.06.2025. Ўқилди: 1329 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Хоразм» – «Андижон» (2:3) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида урганчликлар устози Ҳаким Фузайлов қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 23:58, 26.06.2025. Ўқилди: 1424 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 14-туридан ўрин олган «Хоразм» – «Андижон» (2:3) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида меҳмонлар бош мураббийи Максим Шацких иштирок этди.
Киритилди: 23:57, 26.06.2025. Ўқилди: 1297 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 13-тури доирасидаги «Динамо» - «Бунёдкор» (0:3) учрашувидан кейин меҳмонлар бош мураббийи Илёс Зейтуллаев матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 13:04, 24.06.2025. Ўқилди: 485 марта. Фикрлар сони: 0 та.