Кириш Регистрация
19/11 00:45 Ирландия 1-1 Дания
19/11 00:45 Гибралтар 1-6 Швейцария
19/11 00:45 Испания 5-0 Руминия
19/11 00:45 Мальта 1-2 Норвегия
19/11 00:45 Швеция 3-0 Фарер ороллари
19/11 00:45 Италия 9-1 Арманистон
19/11 00:45 Греция 2-1 Финляндия
19/11 00:45 Лихтенштейн 0-3 Босния-Герцеговина
19/11 14:00 Непал 0-1 Кувайт
19/11 15:30 Мьянма 1-0 Мўғулистон
19/11 16:00 Мальдив ороллари 3-1 Гуам
19/11 16:00 Туркманистон 2-0 Шри Ланка
19/11 17:00 Гонконг 2-0 Камбожа
19/11 17:00 Ўзбекистон 2-0 Фаластин T
19/11 17:45 Малайзия 2-0 Индонезия
19/11 18:00 Вьетнам 0-0 Таиланд
19/11 19:00 Афғонистон 0-1 Қатар
19/11 19:00 Қирғизистон 1-1 Тожикистон
19/11 19:00 Сурия 1-0 Филиппин
19/11 20:00 Ироқ 0-0 Баҳрайн
19/11 20:00 Уммон 1-0 Ҳиндистон
19/11 20:00 Яман 1-2 Сингапур
19/11 21:00 Иордания 5-0 Хитой Тайпейи
19/11 22:00 Ливан 0-0 КХДР
20/11 00:45 Германия 6-1 Шим. Ирландия
20/11 00:45 Голландия 5-0 Эстония
20/11 00:45 Уэльс 2-0 Венгрия
20/11 00:45 Словакия 2-0 Озарбойжон
20/11 00:45 Польша 3-2 Словения
20/11 00:45 Латвия 1-0 Австрия
20/11 00:45 Македония 1-0 Исроил
20/11 00:45 Сан-Марино 0-5 Россия
20/11 00:45 Бельгия 6-1 Кипр
20/11 00:45 Шотландия 3-1 Қозоғистон

Хабарлар

ЕЧЛ. «Ливерпуль» – «Генк», «Интер» - «Боруссия», «Челси» - «Аякс» (таркиблар)

Баҳо:
+ | -

Европа чемпионлар лигасининг 4-туридан ўрин олган бугунги ўйинлар бошланиш арафасида. Бошланғич таркиблар билан таништириб ўтамиз.

Европа чемпионлар лигаси, 4-тур

"F" ГУРУҲИ
Боруссия Д Германия – Интер Италия
6 ноябрь, 01.00, «Сигнал Идуна Парк»
Боруссия Д – Бюрки, Аканджи, Хуммельс, Хакими, Шульц, Гетце, Вайгль, Азар, Витцель, Брандт, Санчо.
Интер – Ханданович, Годин, Шкриньяр, де Врей, Бираги, Кандрева, Барелла, Весино, Брозович, Мартинес, Лукаку.

"E" ГУРУҲИ
Ливерпуль Англия – Генк Бельгия
Ливерпуль – Алиссон, ван Дейк, Александер-Арнолд, Гомес, Фабиньо, Милнер, Кейта, Вейналдум, Окслейд-Чемберлен, Салах, Ориги.
Генк – Кауке, Де Норре, Лукуми, Куэста, Мэле, Берге, Грошовски, Ито, Хейнен, Деваст, Саматта.

Наполи Италия – Ред Булл Австрия
6 ноябрь, 01.00, «Сан-Паоло»
Наполи – Мерет, Кулибали, Ди Лоренцо, Мариу Руй, Максимович, Инсинье, Фабиан Руис, Кальехон, Зелиньски, Лосано, Мертенс.
Ред Булл – Карлос, Понграчич, Кристенсен, Ульмер, Онгене, Юнузович, Собослаи, Вебер, Холанд, Хван Хи Чхан, Минамино.

"G" ГУРУҲИ
Лион Франция – Бенфика Португалия
6 ноябрь, 01.00, «Групама Стэдиум»
Лион – Антони Лопеш, Коне, Дюбуа, Андерсен, Денайер, Ауар, Тузар, Тиаго Мендес, Рен-Аделаид, Депай, Дембеле.
Бенфика – Влаходимос, Гримальдо, Томаш Тавареш, Рубен Диаш, Ферру, Флорентину, Габриэл, Шикинью, Жедсон Фернандеш, Серви, Винисиус.

"H" ГУРУҲИ
Челси Англия – Аякс Голландия
6 ноябрь, 01.00, «Стэмфорд Бридж»
Челси – Аррисабалага, Зума, Аспиликуэта, Алонсо, Томори, Маунт, Жоржиньо, Пулишич, Ковачич, Виллиан, Абрахам.
Аякс – Онана, Блинд, Тальяфико, Мазрауи, Мартинес, Нерес, ван де Бек, Промес, Зиеш, Тадич, Велтман.

Валенсия Испания – Лилль Франция
6 ноябрь, 01.00, «Месталья»
Валенсия – Силлессен, Габриэл Паулиста, Гарай, Гайя, Васс, Ли Кан Ин, Черышев, Парехо, Кондогбиа, Родриго, Макси Гомес.
Лилль – Меньян, Брадарич, Габриэл, Сумаоро, Челик, Сумаре, Андре, Языджи, Фонте, Реми, Осимхен.

Манба: www.stadion.uz.
Киритилди: 00:54, 06.11.2019.
Ўқилди: 1065 марта.
Фикрлар: 1 та.

ЭНГ КЎП ЎҚИЛГАН ЯНГИЛИКЛАР

Асосий сахифа
© STADION.UZ
Гувоҳнома №0917. Берилган санаси: 02.12.2013. Муассис: «OSIYO KABEL» МЧЖ. Бош муҳаррир: Бўронов Олимхўжа Азимхўжа ўғли. Таҳририят манзили: 100057, Тошкент шаҳри, Уста Ширин 125. E-mail: admin@stadion.uz
Барча ҳуқуқлар ҳимояланган. Сайт материалларидан тўлиқ ёки қисман фойдаланилганда веб-сайт манзили кўрсатилиши шарт.
Блогдаги материаллар учун блог эгаси, хабарлар остидаги фикрлар учун фойдаланувчининг ўзи жавобгар.