2014 йилнинг 8-16 ноябрь кунлари Алмати шаҳри (Қозоғистон)да оғир атлетика бўйича катталар ўртасида жаҳон чемпионати ўтказилади.
Киритилди: 13:17, 30.10.2014. Ўқилди: 4472 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 18:07, 29.10.2014. Ўқилди: 3220 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Энди Маррей Валенсияда ўтказилган мусобақанинг финалида Томми Ребредо устидан ўта қийин ғалабани қўлга киритди.
Киритилди: 19:46, 27.10.2014. Ўқилди: 3850 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Россиялик профессионал боксчи Александр Поветкин WBC кумуш камарини қўлга киритди. У камерунлик Карлос Такамга қарши Москвада ташкил этилган жангда ғалаба қозонди.
Киритилди: 15:16, 25.10.2014. Ўқилди: 3748 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 23:40, 23.10.2014. Ўқилди: 4399 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Киритилди: 11:52, 20.10.2014. Ўқилди: 2784 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 22:10, 17.10.2014. Ўқилди: 5387 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 20:53, 16.10.2014. Ўқилди: 4878 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 10:28, 15.10.2014. Ўқилди: 6873 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 20:26, 13.10.2014. Ўқилди: 7851 марта. Фикрлар сони: 19 та.
Киритилди: 17:04, 13.10.2014. Ўқилди: 10215 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 10:06, 13.10.2014. Ўқилди: 3451 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 16:43, 11.10.2014. Ўқилди: 5551 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 12:47, 09.10.2014. Ўқилди: 4927 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 22:12, 04.10.2014. Ўқилди: 5576 марта. Фикрлар сони: 2 та.
25-30 сентябрь кунлари Тошкентдаги «Ўзбекистон» спорт мажмуасида футзал бўйича «Ассоцияция Кубоги»-2014 баҳслари ўтказилади.
Киритилди: 12:39, 25.09.2014. Ўқилди: 3662 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:19, 11.09.2014. Ўқилди: 4158 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 11:10, 11.09.2014. Ўқилди: 3815 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:01, 11.09.2014. Ўқилди: 3050 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Россиянинг Якутск шаҳрида талабалар ўртасида VI жаҳон чемпионати баҳслари ўтказилмоқда. Дунёнинг 14 давлати вакиллари иштирокида ўтаётган мазкур мусобақада мамлакатимиз спортчи-талабалари ҳам ғолиблик учун баҳс юритишмоқда.
Киритилди: 10:55, 11.09.2014. Ўқилди: 4319 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Пойтахтимизда теннис бўйича ўтказилаётган “Tashkent Open-2014” анъанавий халқаро турнирининг яккалик баҳсларида чоракфиналчилар номи маълум бўлди.
Киритилди: 10:49, 11.09.2014. Ўқилди: 3228 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Пойтахтимизда эркин, юнон-рум ва аёллар кураши бўйича катталар ўртасида ўтказилаётган жаҳон чемпионатида аёллар кураши бўйича дастлабки 4 вазн тоифасида ғолиб ва совриндорлар номи маълум бўлди.
Киритилди: 10:39, 11.09.2014. Ўқилди: 4204 марта. Фикрлар сони: 1 та.