Суперлига 24-турида "Хоразм" ўз майдонида "Навбаҳор" билан дуранг ўйнади - 1:1.
Киритилди: 21:54, 03.10.2025. Ўқилди: 480 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 24-тур ўйинлари бошланди.
Киритилди: 21:21, 03.10.2025. Ўқилди: 1366 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 24-туридан ўрин олган ОКМК - "Қўқон-1912" учрашуви якунланди. Баҳсда қўқонликлар 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 21:07, 03.10.2025. Ўқилди: 951 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Суперлига 24-туридан ўрин олган илк ўйинда "Хоразм" ўз майдонида "Навбаҳор"ни қабул қилди ва 1:1 ҳисобида дуранг ўйнади.
Киритилди: 19:03, 03.10.2025. Ўқилди: 791 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Суперлига 23-туридан ўрин олган ОКМК - "Қўқон-1912" учрашуви асосий таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 18:41, 03.10.2025. Ўқилди: 516 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси октябрь ойида Кувайт (9 октябрь) ва Уругвайга (13 октябрь) қарши ўртоқлик ўйинларида қатнашади.
Киритилди: 17:51, 03.10.2025. Ўқилди: 2655 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Жафар Ирисметов Фабио Каннаваронинг Ўзбекистон терма жамоасига мураббий этиб тайинланишига қарши.
Киритилди: 17:46, 03.10.2025. Ўқилди: 3875 марта. Фикрлар сони: 37 та.
Ўзбекистон U-15 терма жамоаси МДҲ ўйинлари доирасидаги учрашувда Қирғиз Республикасини мағлубиятга учратди.
Киритилди: 16:38, 03.10.2025. Ўқилди: 705 марта. Фикрлар сони: 0 та.
2025 йилги ФИФА U-17 Жаҳон чемпионатига тайёргарликни давом эттираётган Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси 6–14 октябрь кунлари Миллий футбол марказида ўқув-машғулот йиғинларида иштирок этади.
Киритилди: 16:23, 03.10.2025. Ўқилди: 2547 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Суперлига 24-туридан ўрин олган "Хоразм" - "Навбаҳор" учрашуви асосий таркиблари маълум.
Киритилди: 16:09, 03.10.2025. Ўқилди: 474 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Италиялик машҳур собиқ футболчи Фабио Каннаваро Ўзбекистон миллий жамоаси бошқарувида Темур Кападзени алмаштиришга яқин турибди.
Киритилди: 16:00, 03.10.2025. Ўқилди: 982 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун, 3 октябрь куни Суперлига 24-туридан ўрин олган ОКМК - "Қўқон-1912" учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:56, 03.10.2025. Ўқилди: 428 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун Суперлига 24-туридан ўрин олган "Хоразм" - "Навбаҳор" учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:14, 03.10.2025. Ўқилди: 641 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ғузорнинг "Шўртан" клуби бош мураббийи Элдор Мойлиев истеъфога чиқарилди.
Киритилди: 13:11, 03.10.2025. Ўқилди: 2470 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада 24-тур ўйинлари бошланмоқда.
Киритилди: 12:00, 03.10.2025. Ўқилди: 799 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Таъкидлаш жоизки, урганчликлар 14 йиллик танаффусдан сўнг, яна Суперлигага қайтишди.
Киритилди: 08:07, 03.10.2025. Ўқилди: 503 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport ва Futbol телеканаллари бугун — 2025 йил 3-октябрь, жума куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:29, 03.10.2025. Ўқилди: 2432 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 22:01, 02.10.2025. Ўқилди: 1304 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси италиялик мураббий Фабио Каннаваро билан оғзаки келишувга эришди. Расмий шартнома 1-2 кун ичида имзоланади.
Киритилди: 21:19, 02.10.2025. Ўқилди: 2390 марта. Фикрлар сони: 94 та.
"Манчестер Сити" ҳимоячиси Абдуқодир Ҳусанов Ўзбекистон терма жамоасининг октябрь ойидаги ўйинларини ўтказиб юборадиган бўлди.
Киритилди: 19:18, 02.10.2025. Ўқилди: 1802 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Бугун ФИФА Кенгашининг навбатдаги йиғилиши бўлиб ўтди. Йиғилишда кун тартибидан ўрин олган муҳим масалалар қаторида 2027 йилги 20 ёшгача футболчилар ўртасидаги ФИФА Жаҳон чемпионати мезбонлари аниқланди.
Киритилди: 18:43, 02.10.2025. Ўқилди: 1431 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси ярим ҳимоячиси Отабек Шукуров фаолиятини БАА чемпионатида давом эттиради.
Киритилди: 17:37, 02.10.2025. Ўқилди: 1597 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Италиялик машҳур собиқ ҳимоячи, "Олтин тўп" соҳиби Фабио Каннаваро Ўзбекистон миллий жамоасига мураббий бўлишга яқинлашмоқда.
Киритилди: 16:22, 02.10.2025. Ўқилди: 4243 марта. Фикрлар сони: 42 та.
Ўзбекистон U-16 терма жамоаси Миллий футбол марказида навбатдаги ўқув-машғулот йиғинларига киришди.
Киритилди: 16:11, 02.10.2025. Ўқилди: 720 марта. Фикрлар сони: 0 та.