Иккинчи давра олдидан таркибини бир қатор янги футболчилар билан тўлдирган «Динамо» жамоаси «заявка» муддатининг сўнгги кунида яна бир ҳужумчини ўз сафига қўшиб олди.
Киритилди: 17:30, 14.08.2015. Ўқилди: 4641 марта. Фикрлар сони: 5 та.
16 август куни "Пахтакор" олий лиганинг 18-турида "Бухоро" меҳмони бўлади.
Киритилди: 15:59, 14.08.2015. Ўқилди: 3914 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қозоғистон ўсмирлар терма жамоаси "Бунёдкор-99" жамоаси устидан ишончли ғалабга эришди, дея хабар беради vesti.kz.
Киритилди: 12:09, 14.08.2015. Ўқилди: 5418 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон U-19 ёшлар терма жамоаси Япониянинг Хиросима шаҳри мезбонлик қилган "Balcom BMW" халқаро турнири ғолиби бўлди.
Киритилди: 12:01, 14.08.2015. Ўқилди: 6608 марта. Фикрлар сони: 7 та.
16 август куни Қўқондаги “Марказий” ўйингоҳда Олий лиганинг 18-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Насаф” учрашув бўлиб ўтишидан хабарингиз бор.
Киритилди: 16:39, 13.08.2015. Ўқилди: 3474 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Яна бир неча кунлардан сўнг, тўғрироғи 16 август куни “Бухоро” навбатдаги тур учрашувида, ўз майдонида амалдаги чемпион, Тошкентнинг “Пахтакор” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 16:26, 13.08.2015. Ўқилди: 4122 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Қаршининг “Насаф” клуби олий лиганинг охирги учта ва кубок доирасидаги битта ўйинда ўз дарвозасидан умуман тўп олиб чиққани йўқ.
Киритилди: 15:53, 13.08.2015. Ўқилди: 4994 марта. Фикрлар сони: 3 та.
"Машъал" Олий лиганинг навбатдаги учрашувини 15 август куни Муборакда ўтказади. "Металлург"га қарши бўлиб ўтадиган ўйинда жамоамиз сафида йўқотишлар бор.
Киритилди: 09:51, 13.08.2015. Ўқилди: 2893 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ҳурматли муштарийлар!
Uff.uz ва кейинчалик Stadion.uz сайтларида, илгари "Чемпион" ва "Стадион" газеталарида ишлаган сизга таниш спорт журналистлари ижодий жамоаси янги "Чемпион+" газетасини тайёрла
Киритилди: 00:26, 13.08.2015. Ўқилди: 10527 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Ўзбекистон кубоги ярим финал дастлабки учрашуви ("Насаф"-"Локомотив" 2:0)дан сўнг матбуот анжуманида мезбонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев журналистлар саволларига жавоб бериб ўтди.
Киритилди: 22:14, 12.08.2015. Ўқилди: 5826 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон кубоги ярим финал дастлабки учрашуви(“Насаф”-“Олмалиқ” 2:0)дан сўнг матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар бош мураббийи Вадим Абрамов бугунги ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 21:51, 12.08.2015. Ўқилди: 5910 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўзбекистон кубоги яримфиналида "Пахтакор" - "Бунёдкор" ўртасидаги биринчи учрашувдан сўнг ўтказилган матбуот анжуманида биринчи бўлиб "шерлар" устози Нўъмон Ҳасанов иштирок этди.
Киритилди: 21:47, 12.08.2015. Ўқилди: 5403 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон кубоги яримфиналида "Пахтакор" - "Бунёдкор" ўртасидаги биринчи учрашувдан сўнг ўтказилган матбуот анжуманида биринчи бўлиб "қалдирғочлар" устози Сергей Лушчан иштирок этди.
Киритилди: 21:35, 12.08.2015. Ўқилди: 5299 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ҳозиргина якунига етган Ўзбекистон Кубоги ярим финали дастлабки учрашувининг “Насаф” ва “Локомотив” жамоалари ўртасидаги учрашув якунига етди.
Киритилди: 21:30, 12.08.2015. Ўқилди: 7055 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ҳозиргина Ўзбекистон Кубогининг ярим финалнинг “Пахтакор” – “Бунёдкор” жамоалари ўртасидаги биринчи учрашув якунланди.
Киритилди: 20:54, 12.08.2015. Ўқилди: 6661 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 19:22, 12.08.2015. Ўқилди: 3324 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:39, 12.08.2015. Ўқилди: 7894 марта. Фикрлар сони: 21 та.
Киритилди: 15:31, 12.08.2015. Ўқилди: 3509 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:56, 12.08.2015. Ўқилди: 3363 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 13:52, 12.08.2015. Ўқилди: 5231 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 17:42, 11.08.2015. Ўқилди: 6809 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 17:11, 11.08.2015. Ўқилди: 7362 марта. Фикрлар сони: 21 та.
Киритилди: 16:18, 11.08.2015. Ўқилди: 5137 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 15:38, 11.08.2015. Ўқилди: 7572 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 15:36, 11.08.2015. Ўқилди: 4123 марта. Фикрлар сони: 1 та.